Restauracja Arkady - Kietrz

Adres: Wojska Polskiego 1, 48-130 Kietrz, Polska.
Telefon: 774071739.
Strona internetowa: restauracjaarkady.pl.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Dobre drinki, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 119 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Restauracja Arkady

Restauracja Arkady to popularna restauracja zlokalizowana pod adresem Wojska Polskiego 1, 48-130 Kietrz, Polska. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 774071739 oraz odwiedzić ich stronę internetową restauracjaarkady.pl.

Restauracja Arkady specjalizuje się w szerokim wyborze dań, oferując bogate menu dla każdego smaku. Dodatkowo, restauracja posiada ogródek, możliwość dostawy, zamówień na wynos oraz przyjmuje gości na miejscu. W ofercie znajdują się także wysokiej jakości alkohole, kawa, koktajle, małe porcje, piwo, wino, obiad, kolacja, desery i wiele innych smakołyków.

Co wyróżnia Restaurację Arkady to przyjazna atmosfera, możliwość rezerwacji miejsc, dogodny parking dla osób na wózkach, wejście i toalety dostosowane dla nich, a także menu dla dzieci. Firma posiada imponującą liczbę opinii - aż 119 recenzji na Google My Business z średnią oceną 4.3/5.

Dla osób poszukujących wyjątkowego doświadczenia kulinarne oraz przyjemnego wieczoru, Restauracja Arkady jest idealnym miejscem do odwiedzenia. Z przyjaznym personelem, szerokim wyborem dań, alkoholi i atmosferą sprzyjającą relaksowi, Restauracja Arkady z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Restauracji Arkady, gdzie można znaleźć więcej informacji o menu, specjalnych ofertach oraz zarezerwować stolik na wyjątkową kolację. Nie zwlekaj, skontaktuj się już teraz i ciesz się wyjątkowym doświadczeniem kulinarnej podróży w Restauracji Arkady!

Recenzje dla Restauracja Arkady

Restauracja Arkady - Kietrz
Justyna Szyndler
5/5

Jedzenie przepyszne w optymalnych porcjach. Doskonale przygotowane, przyprawione i podane. Mnie ostatnio zachwyciła zupa cebulowa. Doskonałość. Atmosfera bardzo miła. Obsługa serdeczna i pomocna. Wystrój ok, choć wejście i bar trochę odstają stylowo od reszty.

Restauracja Arkady - Kietrz
Mateusz Łaba
5/5

W niedzielę byliśmy na obiedzie z okazji urodzin. Wszystkie dania bardzo pyszne kawa mrożona bardzo dobra jak i lody w pucharku, obsługa bardzo miła wszystko tak jak chcieliśmy. Goście bardzo zadowoleni każdy chwalił tak dobre jedzenie . Gorąco polecam napewno jeszcze nie raz wrócimy

Restauracja Arkady - Kietrz
Justyna
1/5

W Lipcu organizowaliśmy chrzciny dziecka w tej restauracji. Jedzenie było w miarę dobre to co wybraliśmy w menu na przyjęcie się zgadzało porcje nie były aż takie małe. Lecz dużo niedociągnięć z organizacją tzn z panią B tydzień wcześniej omawiałyśmy wystrój. Zależało mi na bierznikach na stołach, jakieś kwiaty w miarę możliwości aby byly. Zapytałam czy kupić te bieżniki czy cokolwiek kupić aby po prostu było ładnie. Lecz Pani B powiedziała proszę nic nie kupować zrobimy ładnie na złoty kolor bieżniki i wystrój.... po przyjściu na miejsce w niedzielę na chrzest... zastaliśmy puste stoły jedynie z zastawą i surówkami do obiadu. Bardzo było mi przykro a pytałam czy kupić dwa razy. Nie mówiąc o balonach też kupiliśmy przywieźliśmy je dzień prędzej.. ale niestety też ich nie było nie wystawili ich...dopiero gdy zapytałam gdzie są balony ? Przynieśli postawili ... nie polecam tego miejsca.

Restauracja Arkady - Kietrz
Jarek Urban
2/5

2 gwiazdki za toalety ale jedzenie typowo "szpitalne"czyli bez smaku. Możliwe że dobre miejsce na wyjście na piwo z kumplem ale nic więcej

Restauracja Arkady - Kietrz
Pawel Moreno
1/5

Jedzenie marne. A na koncu licza inne ceny niz w menu.

Restauracja Arkady - Kietrz
Anna Zajdel
3/5

Jedzenie ok, obsługa nienajgorsza, cały czas czegoś mi brakowalo. W lokalu chłodno, żadna muzyka w tle nie umilała pobytu, słyszałam wszystkich w około.
Pozatym wystrój wnętrza ładny.

Restauracja Arkady - Kietrz
Patrycja
4/5

Jedzenie smaczne. Tylko zamawiajac ziemniakow mozna przezyc szok dwie male porcje porownojac do pol talerza frytek.

Restauracja Arkady - Kietrz
GrzegoS
5/5

Danie dnia, fasolowa + ziemniaki zapiekane z ludkiem i surówka b. smaczne, miła obsługa szybko i tanio 25 zł, BARDZO POLECAM

Go up