Fuhlwypas -

Adres: Strzelecka, DK94 97, 47-180, Polska.
Telefon: 774631439.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dobre drinki, Kominek, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 960 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Fuhlwypas

Fuhlwypas to restauracja znajdująca się pod adresem Strzelecka, DK94 97, 47-180, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 774631439. Ta restauracja oferuje szeroki wybór specjałów kuchni, które zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Warto odwiedzić Fuhlwypas ze względu na różnorodność dostępnych usług. Miejsce to posiada ogródek, a także możliwość zamówienia posiłku na wynos. Oferuje również dobre drinki, a atmosfera jest bardzo przytulna i swobodna. Restauracja jest przyjazna dla osób na wózkach, oferując parking, toaletę oraz wejście dostępne dla nich.

W menu znajdziesz szeroki wybór dań, w tym śniadania, obiady, kolacje, desery, kawę, koktajle, piwo oraz wino. Możesz liczyć na dobrej jakości alkohole, zarówno wysokoprocentowe jak i tradycyjne. Restauracja oferuje także małe porcje, co jest idealne dla tych, którzy lubią spróbować różnych smaków.

Fuhlwypas posiada także udogodnienia dla rodzin z dziećmi, takie jak krzesełka do karmienia, menu dla dzieci oraz przestrzeń odpowiednią dla najmłodszych. Jest to również dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci.

Zdaniem klientów, Fuhlwypas cieszy się dobrą opinią, co potwierdza aż 960 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4/5, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez restaurację.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz miło spędzić czas, ciesząc się pysznym jedzeniem w przyjaznej atmosferze, Fuhlwypas jest idealnym wyborem dla Ciebie. Skorzystaj z ich usług, odwiedź ich stronę internetową i zarezerwuj stolik już dziś!

Recenzje dla Fuhlwypas

Fuhlwypas -
Iwona
3/5

Nie wiem co się stało z tą restauracją, kiedyś jedna z najlepszych, w niedzielę się po pół godziny czekało na stolik, teraz? W niedzielę może są ludzie, ale wieczorem w tygodniu pustka, kelnerzy tylko czekają na zamknięcie. Jedzenie było kiedyś przepyszne, teraz coś się zepsuło. W lokalu nie ma nawet mocniejszego alkoholu tylko piwo, szkoda, bo to była naprawdę świetna restauracja!

Fuhlwypas -
Tu jestem
5/5

Chodzę do lokalu od początku istnienia, im dłużej chodzę tym bardziej mi się podoba. Dania na przeszkodzie lat zmieniły się, ale dochodza też nowe smaki i smaki seznowe. Porcje są ok. Ceny takie jak wszędzie.

Fuhlwypas -
Krzysztof Druszcz
3/5

Jedzenie dobre. Wpadliśmy na niedzielny obiad i... fantastyczny gorący rosół i... tyle dobrego ? Drugie dania wpadały na stół kiedy jeszcze jedliśmy zupy... no i niestety chłodne... nawet ser w hamburgerze nie zdążył się podtopić, więc po co ten pośpiech nie wiem... poza tym że placki ziemniaczane z dużą ilością oleju to dania ogólnie dobre, więc dam drugą szansę ?

Fuhlwypas -
PrzeSkór Opolski
3/5

Miła i sprawna obsługa. Ja zjadłem hamburgera (co ciekawe był z serem), był lekko letni, smakowo sredni. Koledzy zadowoleni z rosołu i tagiatella. Placek po węgiersku też niewystarczająco ciepły i placki baardzo nasączone tłuszczem.

Fuhlwypas -
PegoBe
3/5

Miejsce sprawia wrażenie interesującego. Personel stara się spełnić oczekiwania klienta i sprawnie oraz mile obsługuje. Niektóre pozycje menu potrafią pozytywnie zaskoczyć, inne niczym nie wyróżniają się. Niestety pozytywne wrażenie zdusił smród toalety oraz zużyta armatura sanitarna czy brak ciepłej wody. Tak niskiego standardu sanitariatu nie spotyka się w lokalach gastronomicznych.

Fuhlwypas -
Jacek Stupinski
1/5

Obsługa stara się spełnić oczekiwania ale niestety godzina 19.30 praktycznie żadnych dań, ciepło jak w piekle, uszkodzona podłoga grzyb na ścianach i sufitach a za tę cenę to jedzenie dno... Nie polecam.

Fuhlwypas -
Basia _
4/5

Bardzo miła obsługa, młodzi i uśmiechnięci ludzie. Podchodzą do stolika prawie od razu, na dania również nie trzeba długo czekać.
Ceny przyzwoite.
Wystrój wnętrza całkiem fajny, ale widać że wymaga remontu.
Ogólnie spoko, da się zjeść i jest na trasie, więc nie ma problemu z parkingiem. Obok również stacja paliw.

Fuhlwypas -
Ausard
2/5

Ceny wysokie, zestaw gyros najgorszy jaki jadłem.

Go up