Ludowa Restauracja & Noclegi - Kietrz

Adres: Głubczycka 18, 48-130 Kietrz, Polska.
Telefon: 774711715.
Strona internetowa: ludowa.com.pl.
Specjalności: Restauracja, Noclegi.
Inne ważne informacje: Ogródek, Dostawa, Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Dobre drinki, Miejsca dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 399 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Ludowa Restauracja & Noclegi

Ludowa Restauracja & Noclegi to urokliwe miejsce położone przy ulicy Głubczycka 18, 48-130 Kietrz, Polska. Oferta tego miejsca obejmuje zarówno restaurację, jak i możliwość noclegu. Zadzwoń pod numer telefonu 774711715 lub odwiedź stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej.

Specjalnością Ludowej Restauracji & Noclegów są dania kuchni ludowej oraz komfortowe miejsca do noclegu. Dodatkowo, restauracja oferuje ogrodek, dostawę, obsługę zmotoryzowanych, dania na wynos, pyszne drinki oraz szeroki wybór alkoholi. Warto również zauważyć, że lokal jest przyjazny dla osób na wózkach, oferując specjalne udogodnienia takie jak toaleta i wejście dostępne dla nich.

Inne ważne informacje obejmują szeroki wybór potraw, takich jak śniadania, obiady, kolacje, desery, kawa, koktajle, piwo, wino oraz katering. Restauracja jest przytulna, stworzona z myślą o całej rodzinie, grupach oraz gościach poszukujących swobodnej atmosfery. Możliwa jest rezerwacja miejsc, a płatności można dokonać kartą kredytową. Jest również menu dla dzieci oraz krzesełka do karmienia.

Opinie Ludowej Restauracji & Noclegów są bardzo pozytywne, z 399 recenzjami na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4/5, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez lokal.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz delektować się tradycyjnymi polskimi potrawami, spędzić noc w komfortowych warunkach oraz poczuć przyjazną atmosferę, Ludowa Restauracja & Noclegi jest idealnym wyborem. Zdecydowanie warto skontaktować się z nimi poprzez stronę internetową, aby zarezerwować miejsce i cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem kulinaro-noclegowym!

Recenzje dla Ludowa Restauracja & Noclegi

Ludowa Restauracja & Noclegi - Kietrz
kar0linnka
1/5

Czas oczekiwania - dramat. Restauracja znajduje się w lokalizacji 5 km od mojego miejsca zamieszkania. Na jedną pizzę czekałam 2 godziny. Z całego serca nie polecam.

Ludowa Restauracja & Noclegi - Kietrz
Grzegorz Z
1/5

Obsługa obiecała ze dowiozą pozze do max 60 min jednak gdy zadzwoniłem po 1,5h usłyszałem że mają duży ruch w lokalu i tak to jest. Pizza dojechała po prawie 2godz. wiec wygląda że klient telefoniczny jest mniej wart niż w lokalu. Od obsługi nie usłyszałem nawet przepraszam tylko pretensje do mnie mnie czego ja od nich oczekuuje.

Ludowa Restauracja & Noclegi - Kietrz
Maddy R
5/5

Będąc przejazdem zatrzymaliśmy się na noc, za niewygórowaną cenę pokój pozytywnie nas zaskoczył - czysto i pachnąco 🙂 Pani z obsługi bardzo miła, jedzenie smaczne, świeże a porcja dosyć spora. Polecam!:)

Ludowa Restauracja & Noclegi - Kietrz
Beata Broszko
4/5

Chętnie, okazjonalnie wybieramy się tu rodziną na pizze.

Ludowa Restauracja & Noclegi - Kietrz
Mateusz Szczęsny
2/5

Pizza mocno średnia, sos czosnkowy ohydny. Ostra pizza dobra na challenge.

Ludowa Restauracja & Noclegi - Kietrz
Ola Stasiewicz-Rozynek
5/5

Byliśmy z mężem przejazdem. Zatrzymaliśmy się na noc. Pokój ładny, czysty, łazienka bardzo ładna.Ceny łagodne dla portfela i co także bardzo ważne... Obsługa uśmiechnięta i pyszne jedzenie. POLECAMY Będziemy odwiedzać 🙂

Ludowa Restauracja & Noclegi - Kietrz
Szymon Suda
5/5

Od kiedy się tu stołuję, nie zdążyło się żeby coś było nie tak. Wszystko bardzo smaczne, obsługa bardzo miła i wesoła, że miło posiedzieć i pogadać. Bardzo polecam

Ludowa Restauracja & Noclegi - Kietrz
Andrzej K.
5/5

Restauracja przyjemna, personel miły i nienahalny. Jedzenie smaczne. Tłoku nie ma, więc można spokojnie wpaść na pizze, piwo, czy obiad.

Go up