Baku Kebab - Kietrz

Adres: Raciborska 6, 48-130 Kietrz, Polska.
Telefon: 608708604.

Specjalności: Kebab.
Inne ważne informacje: Ogródek, Odbiór na zewnątrz, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Obsługa przy ladzie, Desery, Miejsca siedzące, Toaleta, Wi-Fi, Wi-Fi, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 264 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Baku Kebab

Baku Kebab to popularna restauracja specjalizująca się w danym kuchni kebab w miejscowości Kietrz, Polska. Znajduje się pod adresem Raciborska 6, 48-130 Kietrz, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla mieszkańców i turystów. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 608708604.

Restauracja oferuje szeroki wybór kebabów, będących ich specjalnością. Dodatkowo, mają do zaoferowania wiele innych atrakcji, takich jak ogródek, możliwość odbioru na zewnątrz, dostawa, jedzenie na wynos, miejsca dla osób na wózkach, parking dostępny dla osób na wózkach, wejście dostępne dla osób na wózkach, obsługę przy ladzie, desery, miejsca siedzące, toaletę, Wi-Fi, swobodną atmosferę i wiele innych.

Opinie na temat Baku Kebab są pozytywne, firma ma aż 264 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.3/5. Miejsce to cieszy się uznaniem klientów za jakość jedzenia, obsługę oraz atmosferę.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można zjeść pysznego kebaba w przyjaznej atmosferze, to Baku Kebab jest idealnym wyborem. Bez względu na to, czy chcesz skorzystać z dostawy, zjeść na miejscu czy wziąć jedzenie na wynos, ta restauracja z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Baku Kebab, aby dowiedzieć się więcej o ich menu, aktualnych promocjach oraz godzinach otwarcia. Nie wahaj się skontaktować z nimi, aby zarezerwować stolik lub złożyć zamówienie online. Smacznego!

Recenzje dla Baku Kebab

Baku Kebab - Kietrz
Sebastian Andrejczuk
1/5

Witam dzisiaj zamówiłem 3 kebaby z kraftowym mięsem 2 duże i jeden mały dodam tylko zdjęcie tego małego bo dwa duże były ok. Pytanie mam tylko jedno jak można wydać takiego spalonego kebaba?

Baku Kebab - Kietrz
Łukasz Nieobliczalny
1/5

Z nie jednego kebabu jadlem, lecz ten mnie rozczarował,najgorsza porażka jest mięso, kula mocy :/ nie smaczna ,mięsa trzymają ścięte w bemarze.I oni dostali nagrodę roku?hahahaha za co?pytam się, chyba konkurowali z ta budka na przeciwko.NIe polecam !!!!!!!!!

Baku Kebab - Kietrz
Yebać PIS !!!
5/5

Nie jadłem w swoim życiu lepszego kebaba, poprostu kebab z pasją POLECAM, swojego czasu jechałem kilkanaście kilometrów na kebaba z Teraz mam kilkadziesiąt i jestem mniej jak kiedyś z w kedzierzynie, w Raciborzu w Opolu, w Katowicach nie ma lepszego JAK BAKU KEBAB w Kietrzu, polecam

Baku Kebab - Kietrz
Anna Bursy
2/5

Przyjechaliśmy spróbować polecanego czwartkowego kurczaka niestety już koło 17 można zapomnieć, więc jeśli ktoś pracuje a chce spróbować to chyba musi wziąć urlop, mam nadzieję że chociaż warto. Skoro już przyjechaliśmy wzięliśmy z tzw wołowiną... O ile mięsko do przeżycia to w środku oprócz kapusty zero innych warzyw ani pomidora ani ogórka.. Sos ostry tragiczny po prostu kwaśny jak przecier pomidorowy z oregano i ostrą papryką lekko pikantny, zepsuł smak całej reszty. Niestety zawiedliśmy się a urlopu żeby spróbować kurczaka nie zamierzamy brać. Może skoro jest taki lał a kończy się tak szybko może warto przygotować więcej żeby wystarczyło na dłużej.... Ruch tam spory i życzymy powodzenia.... Ale niesmak pozostaje 🙁

Baku Kebab - Kietrz
Czechu
1/5

Jak były turki chociaż miało to wielkość po za smakiem teraz kasjerka robiący kebaba mniejszego od mojej dłoni prawie nie robiąc na relacje jest to robione na odpierdol za przeproszeniem

Baku Kebab - Kietrz
Krzysztof Zajdel
1/5

Kebab po niżej krytyki , mięso zimne , sosy sam majonez w czosnkowym zero czosnku.
Dwie surówki trochę mięsa i sos , 2 kawałki zielonego ogórka. Za dużego kebaba 24 zł to gruba przesada. Kebab nie do zjedzenia w całości. Bez smaku.

Baku Kebab - Kietrz
Wielki Tom Wielki Tom
1/5

Mięso to tzw kula mocy! Dużo kapusta + majo majo mi donerek nie smakował

Baku Kebab - Kietrz
Bartoshh
5/5

Sytuacja jest taka, jesc nie jadlem ale lamusy są cienkie w lola jak kebab. Nie pozdrawiam drużyny z ligi legend baku kebab.

Go up