Gościniec „Wrzosy” - Radlin

Adres: Wrzosowa 59, 44-314 Radlin, Polska.
Telefon: 324567835.
Strona internetowa: wrzosy.wodzislaw.pl.
Specjalności: Sala weselna, Catering, Sala bankietowa.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na miejscu, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 237 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Gościniec „Wrzosy”

Gościniec Wrzosy to urocze miejsce położone w miejscowości Radlin w Polsce. Znajduje się pod adresem Wrzosowa 59, 44-314 Radlin, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla gości z różnych części kraju. Można się skontaktować z nimi pod numerem telefonu 324567835 lub odwiedzić ich stronę internetową wrzosy.wodzislaw.pl.

Gościniec Wrzosy specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju wydarzeń, takich jak sala weselna, catering oraz sala bankietowa. Oferują również usługi dostawy oraz posiadają parking dostępny dla osób na wózkach, toaletę dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że są przyjaznym miejscem dla wszystkich gości.

Zgodnie z opiniami na Google My Business, firma Wrzosy cieszy się dużym uznaniem, posiadając aż 237 recenzji i średnią ocenę 4.8/5. To świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług oraz zadowoleniu klientów, którzy odwiedzili to miejsce.

Jeśli szukasz miejsca na organizację wyjątkowego wydarzenia, Gościniec Wrzosy jest doskonałym wyborem. Ich profesjonalna obsługa, piękne wnętrza i dbałość o detale sprawią, że każde wydarzenie będzie niezapomniane. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową i umówienia spotkania, aby omówić szczegóły organizacji. Nie pożałujesz

Recenzje dla Gościniec „Wrzosy”

Gościniec „Wrzosy” - Radlin
Przemyslaw Klosowski
5/5

ze tak powiem mile się zaskoczyłem.. jedzenie jak domowe. wyczuwalne normalne przyprawy a nie gotowe mieszanki....potrawy różniły się od siebie smakiem, a różnie to bywało przy innych cateringach...jak najbardziej POLECAM

Gościniec „Wrzosy” - Radlin
Edyta Krupa
5/5

Catering z "Wrzosów" zamawiałam już wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłam! Dostawa zawsze na czas, jedzenie pyszne, świeże i ciepłe - idealne do bezpośredniego podania gościom. Do tego porcje są naprawdę spore. Na pewno jeszcze nieraz zamówię 🙂

Gościniec „Wrzosy” - Radlin
Adrianna Koźlik
5/5

Bardzo dobry catering. Wszystko cieplutkie i na czas. Dodatkowy plus za przyjęcie zamówienia w czasie późniejszym niż zastrzega sobie lokal. 🙂

Gościniec „Wrzosy” - Radlin
Dariusz Wystyrk
5/5

Super miejsce na zorganizowanie imprezy. Wszystko według zamówienia. Polecam.

Gościniec „Wrzosy” - Radlin
Adam Suchorab
5/5

Jedzenie bardzo pyszne i w odpowiedniej ilości. Wystrój nowoczesny. Obsługa bardzo miła. Jest plac zabaw dla dzieci oraz duży ogrodzony teren.

Gościniec „Wrzosy” - Radlin
Malgorzata Chrobok
5/5

Jestem zachwycona tym miejscem.
Prześliczna sala, wspaniała, bardzo pomocna właścicielka Magda. Jedzenie...pychota i do tego personel..rewelacja.
Wiecie, gdzie będę robić następną imprezę? ? TYLKO W GOŚCIŃCU WRZOSY!!!!

Gościniec „Wrzosy” - Radlin
Joanna Kaźmierczak
5/5

Bardzo smaczne jedzenie i miła obsługa polecam

Gościniec „Wrzosy” - Radlin
Lidia Skiba
5/5

Bardzo polecam! Miałam organizowane wesele na tej sali i było naprawdę świetnie! Dużo smacznego jedzenia, piękna duża sala, bardzo sympatyczna obsługa. Wszyscy goście byli zachwyceni. Nie mogliśmy lepiej trafić!

Go up