Dom Przyjęć PREMIUM - Radlin

Adres: Ks.Kardynała Bolesława Kominka 127B, 44-310 Radlin, Polska.
Telefon: 605503149.
Strona internetowa: premiumradlin.pl.
Specjalności: Obiekt przeznaczony do organizacji imprez.
Inne ważne informacje: Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Przyjazne dla osób LGBTQ+, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 653 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Dom Przyjęć PREMIUM

Dom Przyjęć PREMIUM to doskonałe miejsce na organizację różnego rodzaju imprez, położone przy ulicy Ks. Kardynała Bolesława Kominka 127B w Radlinie, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 605503149 lub odwiedzić ich stronę internetową: premiumradlin.pl.

Specjalnością Domu Przyjęć PREMIUM jest organizacja imprez, a ich oferta obejmuje miejsca dla osób na wózkach, parking dostępny dla osób na wózkach, toaletę dla osób na wózkach oraz wejście przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo, lokal jest przyjazny dla osób LGBTQ+ i stanowi idealne miejsce na urodziny dla dzieci.

Ta firma cieszy się dobrą reputacją, posiadając aż 653 recenzje na Google My Business. Średnia ocena wynosi imponujące 4.7/5, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez Dom Przyjęć PREMIUM.

Jeśli szukasz idealnego miejsca na zorganizowanie imprezy, niezależnie od jej charakteru, warto skontaktować się z Domem Przyjęć PREMIUM. Ich profesjonalizm, przyjazna atmosfera oraz wysokie standardy obsługi sprawią, że Twoje wydarzenie będzie niezapomniane.

Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin. Nie wahaj się, Dom Przyjęć PREMIUM to miejsce, które spełni Twoje oczekiwania

Recenzje dla Dom Przyjęć PREMIUM

Dom Przyjęć PREMIUM - Radlin
Weronika Madejczyk
3/5

Witam, byłam tam parę razy na weselu, jedzenie jest pyszne, obsługa również bardzo kompetentna, ale widać,że właścicielowi nie zależy na inwestowaniu w to miejsce, wystrój tego wnętrza daje wiele do myślenia, ceny wzrastają, trendy się zmieniają, a te miejsce tak jak wyglądało parę lat temu, tak wygląda do dziś. Okropne krzesła i te narzuty, myślę,że pora na wymianę, tym bardziej, że to nie jest jakiś ogromny koszt, odwiedzam wiele miejsc, w których widać pozytywne zmiany, a tutaj czas się zatrzymał. Proszę o tym pomyśleć bo czasy się zmieniły i większość osób patrzy na wystrój wybierając salę. Pozdrawiam

Dom Przyjęć PREMIUM - Radlin
Iza B
5/5

Impreza na 40 osób - pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa imprezy. Zarówno właściciel jak i manager bardzo pomocni. Zdaliśmy się na ich rady i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Dom Przyjęć PREMIUM - Radlin
Sztefan Barhan
4/5

Jedzenie ok. Impreza w lutym. Obiekt niedogrzany, warto zawrzeć w umowie ile ma być stopni na sali. Obsługa ok. Czystość ok.

Dom Przyjęć PREMIUM - Radlin
Masłowski Foto & Wideo
5/5

Wspaniały lokal, jedzenie i obsługa na najwyższym poziomie!
Polecamy z całego serca <3

Dom Przyjęć PREMIUM - Radlin
Jolanta Jachnicka
5/5

Bardzo ładne miejsce, jedzenie pyszne, miła obsługa ? ciasto z dżemem brzoskwiniowym pyszne

Dom Przyjęć PREMIUM - Radlin
Beata Sosna
5/5

Bardzo dobre jedzenie , miła obsługa oraz szefostwo.

Dom Przyjęć PREMIUM - Radlin
4K STUDIO
5/5

Piękny ogród ❤ Sala przyjemna, jedzenie bardzo dobre, obsługa bardzo serdeczna i uśmiechnięta.

Dom Przyjęć PREMIUM - Radlin
Dawid Kipich
5/5

Dom przyjęć Premium to miejsce gdzie naprawdę można zorganizować świetną imprezę .
Pełen profesjonalizm , świetna obsługa , dobre jedzenie, rewelacyjne warunki ( sale oraz całe zaplecze ) no i piękne okoliczności przyrody .
Kilka imprez w Premium zaliczone i za każdym razem świetnie się bawiłem.

Go up