Dom Przyjęć MAGNOLIA Radlin - Radlin

Adres: Józefa Rymera 198/G, 44-310 Radlin, Polska.
Telefon: 668328922.
Strona internetowa: domprzyjecmagnolia.pl.
Specjalności: Sala weselna.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 518 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Dom Przyjęć MAGNOLIA Radlin

Dom Przyjęć MAGNOLIA Radlin to popularna sala weselna zlokalizowana przy Adres: Józefa Rymera 198/G, 44-310 Radlin, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu Telefon: 668328922. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej Strona internetowa: domprzyjecmagnolia.pl.

Jedną z głównych specjalności Domu Przyjęć MAGNOLIA jest organizacja wesel. Posiadają oni również szeroką ofertę cateringową i możliwość dostawy potraw na wynos. Lokal jest przyjazny dla osób na wózkach, z dostępnym parkingiem i toaletą dedykowaną dla nich. To idealne miejsce na organizację różnego rodzaju wydarzeń.

Ta firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów, o czym świadczy 518 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.5/5, co potwierdza wysoką jakość świadczonych usług.

Jeśli szukasz eleganckiej sali weselnej w okolicy Radlina, Dom Przyjęć MAGNOLIA to doskonały wybór. Ich profesjonalna obsługa, piękna lokalizacja i wysoka jakość usług sprawią, że Twoje wydarzenie będzie niezapomniane. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej.

Recenzje dla Dom Przyjęć MAGNOLIA Radlin

Dom Przyjęć MAGNOLIA Radlin - Radlin
Adam Pędziałek
5/5

Super catering wszystko przepyszne przywiezione idealnie na czas jedyny mankament miało być na 30 osób ( i było) tylko niewiem ile dni musielibyśmy siedzieć przy stołach żeby to wszystko zjeść. Po prostu olbrzymie porcje polecam z całą odpowiedzialnością.Rewelacja!!!

Dom Przyjęć MAGNOLIA Radlin - Radlin
Magdalena Limarowska
5/5

Catering przepyszny duże porcje profesjonalne podejście do klienta uprzedzono mnie o spóźnieniu zasłużyliście na 5 z plusem ?życzę wam dalszych sukcesów ?

Dom Przyjęć MAGNOLIA Radlin - Radlin
Sandra Dzięgiel
5/5

Przepiękne miejsce ! Super obsługa i przesmaczne jedzenie. Właściciele przesympatyczni i bardzo pomocni, wszystko było tak jak sobie zazyczyliśmy . Długo będziemy wspominać te wesele ?
Pozdrawiamy ?

Dom Przyjęć MAGNOLIA Radlin - Radlin
Krzysztof Krzyściak
5/5

Bardzo udana impreza osiemnastkowa?, wielki plus dla pani Zosi i pana Tomka z obsługi, bardzo mili i uprzejmi.

Dom Przyjęć MAGNOLIA Radlin - Radlin
Łukasz S.
1/5

Jedzenie fatalne, brak smaku, cena z kosmosu, omijać szerokim łukiem.

Dom Przyjęć MAGNOLIA Radlin - Radlin
Beata
5/5

Nie wiem jak sam lokal, ale catering na 5. Jedzenie pyszne i dużo [jak dla mnie]. Miła i szybka obsługa. Pani potrafi doradzić. Mogę polecić

Dom Przyjęć MAGNOLIA Radlin - Radlin
Ewelina Wieczorek
5/5

Bardzo fajny lokal na różne okazje przyjęcia,stypy. Ma plac zabaw dla dzieci.

Dom Przyjęć MAGNOLIA Radlin - Radlin
Moiranek
2/5

Jedzenie pyszne ale obsługa okropnie nieuprzejma

Go up