Podkręcone Radlin - Radlin

Adres: Rybnicka 125c, 44-310 Radlin, Polska.
Telefon: 733790533.
Strona internetowa: podkrecone.pl.
Specjalności: Kręgielnia, Bar.

Opinie: Ta firma ma 88 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Podkręcone Radlin

Podkręcone Radlin to popularne miejsce w Radlinie, które oferuje szeroki zakres rozrywki dla osób w każdym wieku. Znajduje się pod adresem Rybnicka 125c, 44-310 Radlin, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców i turystów. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 733790533 lub odwiedzić ich stronę internetową podkrecone.pl.

Jednymi z ich specjalności są kręgielnia oraz bar, co sprawia, że jest to idealne miejsce na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Podkręcone Radlin cieszy się dobrą reputacją, mając aż 88 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.5/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Podkręcone Radlin to miejsce, które zapewnia rozrywkę i relaks dla wszystkich odwiedzających. Kręgielnia przyciąga amatorów sportów zespołowych, a bar zapewnia wyborne jedzenie i napoje. Lokalizacja w Radlinie sprawia, że jest to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu po pracy lub w weekendy.

Dla osób poszukujących rozrywki, dobrej atmosfery i smacznych przekąsek, Podkręcone Radlin jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby zarezerwować stolik na kręgle lub dowiedzieć się więcej o ich ofercie. Nie zwlekaj, sprawdź sam, dlaczego Podkręcone Radlin cieszy się tak dobrą opinią

Zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową Podkręcone Radlin, aby zarezerwować miejsce i cieszyć się dobrą zabawą

Recenzje dla Podkręcone Radlin

Podkręcone Radlin - Radlin
Arek Bro
4/5

Miejsce świeże, atrakcyjne chyba o każdej porze dnia i nocy.
Sporo atrakcji, ale z uwagi na ilość niewykorzystanego miejsca można by było coś jeszcze dołożyć / rozwinąć.
Krótko i na temat: Napewno Wrócę nie raz!
Serdecznie Polecam ?

Podkręcone Radlin - Radlin
Emilia Traczyk
5/5

Bardzo przyjemne miejsce do spędzenia wolnego czasu ze znajomymi, rodziną czy nawet do zorganizowania imprezy. Miejsce to ma bardzo fajny klimat. Obsługa bardzo miła, pomaga z problemem jak i wytłumaczy jak w co zagrać. Wybór atrakcji jest duży także nie da się nudzić w tym miejscu. Drinki na barze przepysznee oraz ich wybór rownież spory także dla każdego znajdzie się coś dobrego.☺️?
Serdecznie polecam?

Podkręcone Radlin - Radlin
Patrycja Pietryga
5/5

Świetne miejsce na spotkanie ze znajomymi, rodziną, organizację urodzin dla starszych i młodszych. Dużo maszyn do gier, mini golf, shuffleboard, kręgle i wiele innych. Obsługa jak najbardziej na plus. Super opcja możliwości wybrania każdego drinka w wersji zero procent. Szczerze polecam.

Podkręcone Radlin - Radlin
Martyna Niedziela
5/5

Fantastyczne miejsce na wypad ze znajomymi ! Mnóstwo gier do wyboru, można świetnie spędzić całe popołudnie. Obsługa na najwyższym poziomie, super profesjonalna, ale i na luzie. Będziemy wracać ! Dzięki za dobrą zabawę ?

Podkręcone Radlin - Radlin
Paweł
4/5

Miejsce ma swój neonowy klimat, robi robotę. Zbyt dużo miejsca wolnego- niezagospodarowanego.
Jeśli zrobić to z większym rozmachem, obiekt ma szansę na naprawdę prawdziwe życie.
Mini golf jest ciekawą atrakcją, której nie ma w pobliżu.

Podkręcone Radlin - Radlin
Agata Malcherczyk
5/5

Super miejsce do spędzenia czasu z rodziną lub znajomymi ? Dużo ciekawych atrakcji i pyszne drinki

Podkręcone Radlin - Radlin
Agnieszka Kapłon
2/5

Tor zarezerwowany tydzień wcześniej. Po przybyciu na miejsce dostaje informacje że jest problem z zasilaniem i nie możemy zagrać. Pan proponuje vouchery które można wykorzystać w innym terminie. Przykro bo to urodzinki i to był prezent. Więc żeby nie było przykro dzieciakom idziemy na trampoliny obok(dostajemy w ramach rekompensaty darmowe wejście) I co ja widzę... Że tory działają normalnie i można grać.... Czuje się oszukana... Tak nagle się naprawiły... Coś nie tak..

Podkręcone Radlin - Radlin
Wikinson
5/5

Brakowało czegoś takiego w okolicy, można fajnie się bawić, obojętnie czy we dwie osoby czy większą ekipą. Polecam ?

Go up