Bar u Adasia - Radzionków

Adres: 27 Stycznia 4, 41-922 Radzionków, Polska.
Telefon: 694881526.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Alkohol, Kawa, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Katering, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 501 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Bar u Adasia

Recenzje dla Bar u Adasia

Bar u Adasia - Radzionków
Marcin J
5/5

Petarda, chce się wracać.
Jedzenie dobre, porcja okej. Sprawnie podane + najważniejsze obsługa.
Pani obsługująca jakby nie była z polski, uśmiechnięta, miła, sympatyczna. Całkowite przeciwieństwo typowej smutnej i obrażonej polki. Polecam!

Na pewno wrócę!

Bar u Adasia - Radzionków
Kasia eM
5/5

Pięć gwiazdek to i tak za mało ?
Jedzenie jest pyszne, świeże i za każdym razem wychodzi się z tego miejsca z uśmiechem ?
Porcje bardzo duże.
Pani, która przyjmuje zamówienia zawsze serdeczna i uśmiechnięta. Dobra dusza tego miejsca
Przyjeżdżamy zawsze kiedy jesteśmy w pobliżu
- klienci z Częstochowy ?

Bar u Adasia - Radzionków
Alicja Winiarczyk
3/5

Porcja rolady z kluskami ogromna - moglibyśmy zjeść z narzeczonym jedną na pół a i tak bylibyśmy opchani w opór. Sos do rolady przesolony, sama rolada w porządku ale nie znam się na kuchni śląskiej, porcja mięsa ogromna, kluski ok, kapusta zasmażana i czerwona ok.
Bardzo długi czas oczekiwania, do środka wciąż wchodziły osoby po odbiór zamówień telefonicznych a my czekaliśmy i czekaliśmy, oczywiście najpierw w długiej kolejce do zamówienia - to wszystko było bardzo męczące i zniechęcające.
Pani bardzo miła i stara się jak może ale pewnie przydała by się jej pomoc - zwłaszcza przy niedzieli by wszystko szło sprawniej.
Wystrój typowo barowy, czysto.
Menu bardzo krótkie, rosół, rolada, chyba jeszcze jakaś zupa, do kupienia kulki rybne w occie ( w słoikach) .
Następnym razem pójdę do baru mlecznego.

Bar u Adasia - Radzionków
Maciej Krystek
5/5

Polecam... rolada z kluskami pr?epydzna. Duże porcje. Bardzo miła obsługa

Bar u Adasia - Radzionków
Andrzej Brzozowski
5/5

Bar u Adasia: Kulinarna Odyseja przez Polski Smak

W samym sercu kulinarnej rewolucji tkwi Bar u Adasia – oaza wyjątkowych smaków, która przeniesie cię w fascynującą podróż po najsmaczniejszych zakątkach polskiej kuchni. Odkryj z nami sekrety, które sprawiają, że to miejsce to prawdziwy klejnot w koronie polskiego smaku.

Adas, mistrz kulinarnego rzemiosła z 10-letnim doświadczeniem, nie tylko przygotowuje dania, lecz układa poezję smaków. Jego menu to kulinarne dzieło sztuki, zainspirowane tradycyjnymi polskimi przysmakami, podane w nowoczesnej odsłonie.

W Barze u Adasia, każdy kęs to podróż w czasie i przestrzeni, gdzie smaki z odległych regionów Polski spotykają się w harmonijnej ekstazie. Niech dania, tak pełne świeżości i precyzji, przeniosą cię w magiczny świat polskiego smaku.

Nie jest to tylko posiłek, to doświadczenie kulinarnego mistycyzmu. Bar u Adasia wprowadza unikalne interpretacje tradycyjnych potraw, tworząc nową definicję polskiego smaku. Każdy element menu jest starannie dobrany, aby dostarczyć wyjątkowe doznania kulinarnego szaleństwa.

W Barze u Adasia, kuchnia polska staje się sztuką, a dania przekraczają granice zwykłego doświadczenia kulinarnej podróży. Przyjdź, zanurz się w fascynującym świecie smaków, gdzie każdy kęs to opowieść o dziedzictwie, pasji i nowoczesnej kreatywności. Bar u Adasia – gdzie tradycja spotyka innowację, a smak staje się dziełem sztuki.

Bar u Adasia - Radzionków
Luis Nazario R9
5/5

Bardzo dobre domowe jedzenie. Można zjeść na miejscu jak również zamówić dania na wynos ( własny transport ). Bardzo miła obsługa

Bar u Adasia - Radzionków
Przemysław Pobóg - Zarzecki
4/5

Smacznie i po Śląsku gotują ?
Żur, pierwsza klasa!
W miarę normalne ceny
Dość czyste miejsce
Godne polecenia

Bar u Adasia - Radzionków
Łukasz Majkowski
5/5

Najlepszy zestaw obiadowy jaki jedliśmy całą rodziną. Wszystkim smakowało. Porcje mega. Naprawdę szczerze polecam. Nawet dzieci 4i 6 lat zjadły cały rosół.

Go up