Jak u Mamy by Ziarenko Radzionków - Radzionków

Adres: Unii Europejskiej 1B, 41-922 Radzionków, Polska.
Telefon: 533334251.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Cukiernia, Piekarnia, Kawiarnia, Restauracja.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Zakupy stacjonarne, Na wynos, Na miejscu, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Śniadanie, Desery, Toaleta, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Bezpłatny parking.
Opinie: Ta firma ma 116 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Jak u Mamy by Ziarenko Radzionków

Recenzje dla Jak u Mamy by Ziarenko Radzionków

Jak u Mamy by Ziarenko Radzionków - Radzionków
Biza
3/5

Mieszkam rzut beretem od tego miejsca i jestem stałą klientką, byłam tam wielokrotnie. Uważam, że wszystko jest średnie. Pieczywo jest lepsze niż z supermarketu, ale gorsze niż z piekarni. Dania obiadowe lepsze niż takie gotowce z biedry, ale gorsze od najzwyklejszego domowego obiadu i tak dalej. Asortyment jest ogromny i może dlatego niestety czasami trafia się na coś na końcówce świeżości. Ciasta chyba są najlepsze i je polecam, ale do zjedzenia na miejscu, nie do kupienia na wynos do domu bo mogą mieć problem z przeżyciem dwóch dni w lodówce.
Ktoś, kto odpowiada za kupno towaru ma poważne problemy ze składaniem poprawnych zamówień. Przykładowo w niedziele cukiernia jest otwarta do 20:00 i niby oferuje dania obiadowe przez cały czas otwarcia, ale o 14:30 już żadnego obiadu nie da się kupić bo wszystko jest wyprzedane. Przy dzisiejszej wizycie mieliśmy problem z kupieniem czegokolwiek bo większości rzeczy brakowało. Więc jedne rzeczy się pewnie im psują bo są smakowo ze świeżością na styk, a innych jest brak na czym knajpa traci. Niepokoi mnie też duża rotacja pracowników, ciężko uświadczyć tam kilka razy tą samą buzię.
Chodzę tam i chodzę często bo takie miejsce jest w tej lokalizacji niezbędne. Właściwie nie mają konkurencji i są wszechstronni. Wielokrotnie uratowali mi dzień, jak rodzina była głodna po spacerze, w domu były pustki, a miało się ochotę na coś słodkiego, brakło pieczywa na śniadanie itp. Są otwarci w niektóre święta i niedziele, można u nich wypić kawę, zjeść obiad, ciasto, pizzę, kupić pieczywo, a nawet miód, granolę, soki i gotowce do domu.
Mimo wszystko polecam, biorąc pod uwagę ich dni i godziny otwarcia, a także asortyment, często po prostu nie ma alternatywy, a jest tutaj ogólnie dobrze.

Jak u Mamy by Ziarenko Radzionków - Radzionków
Bozena Kozlowska
2/5

Mam negatywne wrażenia po wizycie w tej restauracji. Po sprawdzeniu cennika na Facebooku zadzwoniłem, aby zamówić obiad i potwierdzić cenę. Pani, z którą rozmawiałem, potwierdziła cenę. Jednak po przyjeździe na miejsce okazało się, że cena była wyższa. To absolutnie nieakceptowalne i jestem bardzo rozczarowany takim podejściem do klienta. Nie tylko cena była problemem. Jakość jedzenia była niezadowalająca. Mizeria, którą otrzymałem, była bez smaku, zupełnie nieprzyprawiona. Danie główne dobre, ale zamówiłem puree ziemniaczane a dostałem zwykłe ziemniaki tłuczone. Nie polecam tej restauracji nikomu. Jestem bardzo rozczarowany jakością jedzenia i obsługą. Mam nadzieję, że ta opinia przyczyni się do poprawy jakości usług w przyszłości.

Jak u Mamy by Ziarenko Radzionków - Radzionków
Magdalena Pilot
1/5

Niedzielny zestaw obiadowy to porażka. Rosół to woda z przyprawą i makaronem - nie widział ani mięsa, ani marchewki, czy też pietruszki. Z kolei kluski i rolada całkowicie twarde (prawdopodobnie odmrażanie na poczekaniu). Nie polecam!

Jak u Mamy by Ziarenko Radzionków - Radzionków
Halina e
5/5

Lubię odwiedzać tę miejscówkę kiedy robię zakupy na Cydrze. Obsługa uprzejma. Jedzenie które kupuję na wynos jest smaczne, ładnie zapakowane. Szczególnie polecam rolady i sernik wiedeński.

Jak u Mamy by Ziarenko Radzionków - Radzionków
Agnieszka Faraz
5/5

Takiego miejsca tutaj brakowało. Można kupić coś na szybki obiad, pyszne, świeże pieczywo. Pizza bardzo dobra- kolejnym plusem jest to, że można kupić pizze na kawałki. Duży wybór sałatek, gotowych kanapek. Bardzo dobra kawa i szarlotka z lodami. Przytulny, jasny lokal. Bardzo Mili właściciele, oby tak dalej ! ? polecam w 100%

Jak u Mamy by Ziarenko Radzionków - Radzionków
Decybel . Karol
3/5

Powiem tak. Lokal bardzo przytulny.
Bardzo ciepło w lokalu , bardzo miła obsługa
Asortyment wygląda ok, jednak pizza która została zamówiona była bardzo słaba tz. Praktycznie wogle nie wypieczona, ciasto kiepskie więc pizzy nie polecam. Nie wiem jak z innymi wyrobami.

Jak u Mamy by Ziarenko Radzionków - Radzionków
Rafał Zientek
5/5

Jedzenie bardzo dobre, często wpadam w soboty na żurek. Pieczywo również bez zarzutu. Dobre miejsce do spotkania przy kawie, obiedzie czy po prostu coś przekąsić.

Jak u Mamy by Ziarenko Radzionków - Radzionków
Rafal Piskozub
1/5

Dziś kupiłem 6 pączków i nie były świeże
Prosiłem z marmoladą nie róża a były z posmakiem róży

Go up