Kebab King Royal - Radzionków

Adres: Unii Europejskiej 1/3, 41-922 Radzionków, Polska.
Telefon: 729616423.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Kebab.
Inne ważne informacje: Odbiór na zewnątrz, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 148 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Kebab King Royal

Recenzje dla Kebab King Royal

Kebab King Royal - Radzionków
xnxlilsushi
5/5

Kebab bardzo dobry, podany gorący, pita chrupiąca, mięso to oczywiście kula, ale bardzo przyjemna, soczysta. Surówki świeże, sosy dobre. Trochę długi czas oczekiwania i brak choćby radia w środku powoduje głuchą ciszę. Niemniej jednak ogólnie oceniam bardzo dobrze.

Kebab King Royal - Radzionków
Mateusz Lewy
4/5

Bardzo dobre jedzenie, ale niestety znalazłem kawałek plastikowej siatki w sałatce z czerwonej kapusty. Nie obwiniam lokalu od razu, bo to może być wina dostawcy( fioletowa nitkę łatwo przeoczyć w surówce z czerwonej kapusty)

Kebab King Royal - Radzionków
Katrina k
5/5

Mega?Pyszny kebab, małe są spore, specjal bym się nie odważyła ? Wszystko świeże, powalił mnie kebabbox , idealny. W tygodniu, od zamówienia do dostawy, do Orzecha z Radzionkowa, dotarli w 20 min. Cieplutkie, bardzo polecam. Obsługa też super ?

Kebab King Royal - Radzionków
by Hania
5/5

Wszystko świeże. Wchodzisz w południe i surówki, sałatki wszystko super świeże. Mięso z kurczaka ok. Kroi przy tobie z kija. Nic nie odgrzewane. Widzisz wszystko co robi. Miła obsługa. Szkoda tylko że mają sosy przemysłowe a nie własnej produkcji.

Kebab King Royal - Radzionków
Aleksandra
3/5

Kebab taki sobie, mięso jak wszędzie, sałatek znikoma ilość. Frytki ratowały sytuację, były pyszne, ale było to w pierwszym tygodniu działalności więc pewnie nowy olej w frytkownicy. Nie mam ochoty na powtórkę i sprawdzenie

Kebab King Royal - Radzionków
Julian Makowski
5/5

Pyszny kebab. Najlepszy jaki jadłem., porcje Mega.Mięsko bardzo dobrej jakości. Dodatkowo przepyszne frytki. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Polecam bardzo.

Kebab King Royal - Radzionków
Angel M.
5/5

Bardzo dobry kebab , smaczny ciepły tak jak powinno być , sosów duzo
do wyboru trzeba mówić dokładnie które się chce pomieszać
na urodziny zniżka
polecam mniaaaam

Kebab King Royal - Radzionków
Sławomir Domaszuk
5/5

Najlepszy kebab w okolicy. Miękkie i soczyste mięso, odpowiednią ilość warzyw i dobre sosy. Panowie bardzo uprzejmi.

Go up