Hotel Restauracja Riding Club - Radzionków

Adres: Anieli Krzywoń 1, 41-922 Radzionków, Polska.

Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.5/5.

Lokalizacja Hotel Restauracja Riding Club

Hotel Restauracja Riding Club Anieli Krzywoń 1, 41-922 Radzionków, Polska

Hotel Restauracja Riding Club to urocze miejsce położone przy ulicy Anieli Krzywoń 1, w mieście Radzionków, w Polsce. Hotel oferuje wysokiej jakości zakwaterowanie oraz wykwintne dania w swojej restauracji. Specjalnością tego miejsca jest oczywiście Hotel, co sprawia, że jest idealnym miejscem na nocleg dla podróżujących lub osób szukających relaksującego pobytu.

Hotel Restauracja Riding Club cieszy się dobrą reputacją, co potwierdzają opinie klientów. Firma ma 2 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.5/5. To dobrze świadczy o jakości usług świadczonych przez ten hotel.

Jeśli szukasz miejsca na nocleg w okolicy Radzionkowa, Hotel Restauracja Riding Club może być idealnym wyborem. Położony w spokojnej okolicy, zapewnia komfortowe warunki oraz profesjonalną obsługę. Dodatkowo, bliskość restauracji sprawia, że goście mogą cieszyć się wyśmienitymi potrawami bez konieczności opuszczania hotelu.

Chociaż szczegółowe informacje o numerze telefonu oraz stronie internetowej nie zostały podane, z pewnością można skontaktować się z hotelem bezpośrednio, aby uzyskać więcej informacji na temat dostępności pokoi oraz oferty gastronomicznej.

Warto zarezerwować pobyt w Hotelu Restauracja Riding Club, aby doświadczyć uroku tego miejsca oraz skosztować wyjątkowych dań serwowanych w ich restauracji. Dla osób poszukujących spokojnego i komfortowego miejsca na nocleg, jest to doskonała opcja.

Zachęcamy do skontaktowania się z hotelem poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować pobyt i cieszyć się wspaniałym doświadczeniem w Hotelu Restauracja Riding Club.

Recenzje dla Hotel Restauracja Riding Club

Hotel Restauracja Riding Club - Radzionków
Paweł Kukurowski
3/5

Skorzystałem z restauracji podczas OOM w skokach przez przeszkody. Miejsce bardzo klimatyczne, sala z widokiem na krytą ujeżdżalnię. Dużo miejsca. Nie wiem, co standardowo jest w menu, bo wykupiłem komercyjnie obiad przeznaczony dla zawodników i reszty ekip na talony. Do wyboru było leczo albo nugetsy z ziemniakami. Wybrałem leczo. Było przepyszne, choć jak dla mnie mogłaby być większa porcja (dostałem vmax tego, ile mieści się w misce). Cena: 30 zł. Byłem tu też na piwie. I za to odejmuję dwie gwiazdki. Po pierwsze: w takim miejscu aż prosi się o jakieś dobre lokalne piwo (rzemieślnicze?). Tymczasem były 3 rodzaje piwa w puszkach - Tyskie, Żubr i coś tam jeszcze. Gdy poprosiłem o kufel, dostałem plastikowy kubek 🙁 Zadowolony (zimne piwo w gorący dzień zawsze jest dobre :)) usiadłem przy stoliku na tarasie i otworzyłem. I tutaj była lekcja fizyki w praktyce. Piwo było przemrożone! Dla tych, którzy nie zetknęli się z takim zjawiskiem - po odwróceniu puszki dnem do góry z środka wyciekła do kubka substancja o konsystencji półsorbetu/półdżemu. Musiałem postawić kubek i puszkę na 10 min na stoliku w słońcu, żeby dało się to w ogóle pić (jak mawiają fizycy - dostarczyć energii). To by było świetne na lekcji fizyki w szkole (no, może nie z piwem, a innym napojem ;)), ale nie dla spragnionego człowieka! Proszę popracować nad przechowywaniem piwa w tym miejscu, jego serwowaniem i ofertą tegoż trunku. Poza tym zgrzytem - miejsce z olbrzymim potencjałem.

Hotel Restauracja Riding Club - Radzionków
Pawel Samarec
4/5

Go up