Zajazd Magyar - Wyżne

Adres: Wyżne 56 A, 38-120 Wyżne, Polska.
Telefon: 172771933.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Kuchnia węgierska, Bar, Noclegi ze śniadaniem, Hotel, Zajazd.
Inne ważne informacje: Ogródek, Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 1518 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Zajazd Magyar

Zajazd Magyar to urokliwe miejsce położone w miejscowości Wyżne, w Polsce. Znajduje się pod adresem Wyżne 56 A, 38-120 Wyżne. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 172771933. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej facebook.com.

Specjalizują się w kuchni węgierskiej oraz oferują bar, noclegi ze śniadaniem, hotel i zajazd. Dodatkowo, Zajazd Magyar posiada ogródek, obsługę dla osób zmotoryzowanych, opcję na wynos, dostawę, miejsca dla osób na wózkach oraz parking dostępny dla nich. W lokalu dostępna jest również toaleta dla osób na wózkach. Menu obejmuje alkohol, alkohol wysokoprocentowy, kawę, koktajle, małe porcje, piwo, wino, śniadanie, późne śniadanie, obiad, kolację, desery i wiele innych.

Zajazd Magyar jest doceniany przez gości, co potwierdzają liczne opinie. Firma posiada imponującą liczbę 1518 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.4/5, co świadczy o wysokiej jakości usług.

Jeśli szukasz miejsca o przytulnej atmosferze, swobodnej atmosferze i doskonałym jedzeniu, Zajazd Magyar jest idealnym wyborem. Doskonałe miejsce na rodzinne spotkania, romantyczne kolacje czy nawet przyjęcia urodzinowe dla dzieci. Obsługa jest profesjonalna, a atmosfera serdeczna i przyjazna.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Zajazdu Magyar i skontaktowania się z nimi, aby zarezerwować stolik lub zorganizować wyjątkowe wydarzenie. Niech smaki węgierskiej kuchni i przyjemna atmosfera tego miejsca sprawią, że każda wizyta będzie niezapomniana.

Recenzje dla Zajazd Magyar

Zajazd Magyar - Wyżne
Marcin Kółrząb
1/5

Najgorsza golonka w najwyższej cenie.
Za duża karta, nie da się tego ogarnąć na świeżo. Golonka wydaje się być kupiona gotowa jak w biedronce albo jakieś dziadostwo wcześniej gotowane masowo i zamrażane. Dwie gwiazdki za zasmażaną kapustę i opiekane ziemniaki. Chcecie mieć dobrą restaurację - do 6-8 głównych dań w menu i do 3 zup.

Zajazd Magyar - Wyżne
Ewa T
2/5

Byłam kilka razy i zawsze zadowolona. Duże porcje, smaczne, miła obsługa.
Niestety dziś moje zdanie się zmieniło i już nie zaglądnę tutaj więcej.
Obsługa na plus natomiast jakość podanych dań bardzo słaba.
Placki po węgiersku- porcja średnia placki nie były chrupiące a obok nich mini łyżeczka buraczków i śmietany..
kotlecik drobiowy Ok, ale frytki dramat.
Ewidentnie było widać, ze „pozostałości” zostały zmieszane ze reszta frytek. Różniły się nawet kolorem….

Zajazd Magyar - Wyżne
Eagle
3/5

Zajechaliśmy tu po drodze na obiad. Menu zbyt różnorodne. Ciężko coś wybrać. Wybrałem schab z kapustą i ziemniakami opiekanymi po węgiersku. Żona z polecenia kelnerki polędwiczki z kluseczkami i warzywami. Moje danie było ok ale polędwiczki to raczej schab i jeden kawałek był zbyt suchy. Ogólnie to danie żonie nie smakowało. Miejsce ok. Obsługa też bardzo sympatyczna. Moim zdaniem menu zawiera zbyt dużo dań. Lepiej skupić się na dobrych daniach kuchni węgierskiej.

Zajazd Magyar - Wyżne
Monika Sawa
5/5

Bardzo dobre jedzenie, zupy doskonale. Przestępne ceny. Polecam

Zajazd Magyar - Wyżne
Karina
5/5

Dobre jedzenie, miła Pani kelnerka oraz Pan przy barze. Pyszne flaki i zupa gulasz (Bogracz).

Samo miejsce potrzebuje odnowy (albo trzeba po-prostu dobrze posprzątać). Niestety, stoły się lepią, ciężkie powietrze... gdybyście Państwo to naprawiły, byłoby naprawdę super.

W każdym razie daję wysoką ocenę za jedzenie i serwis. Polecam

Zajazd Magyar - Wyżne
Gabriela Chmielewska
1/5

Wyszliśmy po 1.5 h oczekiwania na jedzenie. Już byliśmy tak głodni że pojechaliśmy w końcu na jakąś pizzę ? zapytaliśmy oczywiście obsługi przed wyjściem czy nasze zamówienie w ogóle jest w przygotowaniu. Usłyszeliśmy, że czeka w kolejce. Zamówiliśmy m.in. zupę gulaszową. Ile można czekać na podgrzanie zupy? Przecież zupy nie gotujesz od podstaw jak ją ktoś zamówi.

Zajazd Magyar - Wyżne
Pawel Ziobro
5/5

Bardzo smaczne jedzenie i miła obsluga

Zajazd Magyar - Wyżne
Plaster Flamaster
1/5

Oczekiwanie za zupę 59 minut i to któryś raz z kolei drugie danie przyniesione serek prażony bez sera w środku sama panierka oczywiście przyniesiemy po półtorej godzinie …

Go up