Pizza Hyżne - Hyżne

Adres: Hyżne 711, 36-024 Hyżne, Polska.
Telefon: 794247603.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Pizza na wynos.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Małe porcje, Kolacja, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Płatność tylko gotówką, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 118 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Pizza Hyżne

Pizza Hyżne to wyjątkowe miejsce, które specjalizuje się w pysznej pizzy na wynos. Znajduje się pod adresem Hyżne 711, 36-024 Hyżne, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców i turystów. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 794247603 lub odwiedzić ich stronę internetową facebook.com.

Oprócz doskonałej pizzy na wynos, Pizza Hyżne oferuje również dostawę do domu, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą cieszyć się smacznym posiłkiem w zaciszu własnego mieszkania. Mają także miejsca dla osób na wózkach i parking dostępny dla nich, co świadczy o ich dbałości o wygodę klientów.

Warto zaznaczyć, że Pizza Hyżne ma średnią opinię 4.8/5 na podstawie aż 118 recenzji na Google My Business. To dowodzi, że ich jedzenie i obsługa cieszą się uznaniem klientów.

Dla całej rodziny, dla grup, na kolację czy po prostu na szybki posiłek - Pizza Hyżne ma wszystko, co potrzebne, aby zaspokoić apetyty każdego. Ich swobodna atmosfera sprawia, że każdy może poczuć się tutaj komfortowo.

Jeśli szukasz miejsca, które oferuje pyszną pizzę na wynos, przyjazną atmosferę i wygodę dla całej rodziny, to Pizza Hyżne jest idealnym wyborem. Skorzystaj z ich usług i zamów smaczną pizzę już teraz przez stronę internetową!

Recenzje dla Pizza Hyżne

Pizza Hyżne - Hyżne
Joanna K
5/5

Właśnie jesteśmy po konsumpcji-To nasze pierwsze spotkanie z tą pizzerią, jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Smaczna, dopieczona, szybko dowieziona, sos czosnkowy mało intensywny (myslę że da się to poprawić ;))Ogólnie całość prezentuje się i smakuje bardzo dobrze, polecam :))...
Zamówiliśmy pizze ponownie po kilku miesiącach.. Nadal na wysokim poziomie?, super dopieczona, smaczna, nie jest tłusta,po zjedzeniu nie czuć ciężkości w żołądku. Oby tak dalej!! :)) polecamy ?

Pizza Hyżne - Hyżne
Andrzej Sowa
4/5

Jeżeli ktoś szuka pizzy zbliżonej w smaku mocno do domowej, to się nie zawiedzie. Realizacja zamówienia dość szybka, jednak na minus brak płatności kartą oraz fakt, że nie ma lokalu w którym można przyjść i zjeść, tylko na wynos lub dowóz. Pan wydający zamówienia bardzo miły i uprzejmy.

Pizza Hyżne - Hyżne
Sylwia Oślizło
5/5

Bardzo dobra pizza , zawsze świeże składniki i miła obsługa . Szybka dostawa pod adres . Polecam ☺️

Pizza Hyżne - Hyżne
Michał Bator
5/5

Najlepsza pizza, jaką kiedykolwiek jadłem. Szybki dowóz i bardzo miła obsługa!
Polecam serdecznie!

Pizza Hyżne - Hyżne
Piotr Stochla
5/5

Najlepsza pizza z Podkarpacia ciasto dobrze wypieczone miękie przedewszystkim nie przypalone dużo składników szybka dostawa

Pizza Hyżne - Hyżne
Monika Kusz
5/5

Właściciele jak również pizza najlepsze ! 🙂

Pizza Hyżne - Hyżne
Szymon Dziak
5/5

pizza dobra bardza 😀 świeża składników dużo . Ciasto jest miękkie i puszyste ale najlepsze w tym jest że jest dowóz i szybki czass realizacji!!

Pizza Hyżne - Hyżne
Bartłomiej Nowotnik
5/5

Pyszna pizza, duży wybór, każda świetna polecam szczególnie salami 🙂 . Do tego świetna obsługa/dostawy zawsze ciepła i zero problemów. 5 gwiazdek.

Go up