Winnica Maria Anna - Sala weselna, Noclegi, Rzeszów, Strzyżów - Wyżne

Adres: Wyżne 349 B, 38-120 Wyżne, Polska.
Telefon: 665667700.
Strona internetowa: winnicapodkarpacie.pl.
Specjalności: Sala weselna, Pensjonat, Hotel, Winnica.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Dostawa.
Opinie: Ta firma ma 96 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Winnica Maria Anna - Sala weselna, Noclegi, Rzeszów, Strzyżów

Winnica Maria Anna - Sala weselna, Noclegi, Rzeszów, Strzyżów to urokliwe miejsce położone pod adresem Wyżne 349 B, 38-120 Wyżne, Polska. Posiadający również numer kontaktowy: 665667700. Ich Strona internetowa: winnicapodkarpacie.pl jest pełna informacji o specjalnościach, takich jak Sala weselna, Pensjonat, Hotel oraz Winnica.

Jedną z głównych zalet tego miejsca są specjalności, które oferują szeroki wybór dla różnych potrzeb. Sala weselna zapewnia idealne miejsce na organizację niezapomnianego przyjęcia, a pensjonat i hotel umożliwiają komfortowy nocleg dla gości. Dodatkowo, winnica dodaje uroku i możliwość degustacji lokalnych win.

Warto zauważyć, że na miejscu dostępne są usługi Dostawa, co ułatwia organizację różnych wydarzeń. Firma posiada imponującą liczbę 96 recenzji na Google My Business, co świadczy o ich renomie. Średnia opinia wynosi 4.6/5, co potwierdza wysoką jakość świadczonych usług.

Jeśli szukasz idealnego miejsca na organizację wyjątkowego wydarzenia, noclegu czy chcesz po prostu odwiedzić urokliwą winnicę, Winnica Maria Anna to doskonały wybór. Ich profesjonalizm i wysoka jakość usług z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Winnica Maria Anna zachęca do kontaktu poprzez ich stronę internetową, gdzie można znaleźć więcej szczegółowych informacji i zarezerwować termin. Nie wahaj się i odwiedź winnicapodkarpacie.pl już teraz!

Recenzje dla Winnica Maria Anna - Sala weselna, Noclegi, Rzeszów, Strzyżów

Winnica Maria Anna - Sala weselna, Noclegi, Rzeszów, Strzyżów - Wyżne
mvenka
1/5

Obrzydliwe jedzenie w jednym daniu był paznokieć, oraz w naszym pokoju były brudne ręczniki a kiedy poprosiłam panią sprzątającą o wymienienie ręczników odpowiedziała ze są czyste i ich nie wymieni

Winnica Maria Anna - Sala weselna, Noclegi, Rzeszów, Strzyżów - Wyżne
Grzesiek Miś
3/5

Willa ładna widoki jeszcze ładniejsze ALE obsługa przywitała nas jak intruzów. Juz pomijając fakt że mieliśmy śniadanie wliczone w cenę którego nie dostaliśmy ani żadnej informacji o tym. My również zapomnieliśmy o tym i mogliśmy się upomnieć. A teksty typu "gówniarzu nie odstawiaj szopki" czy przy wykwaterowaniu śmieci mieliśmy spakowane to z pretensjami czy to zabieramy do samochodu czy co z tym robimy tez nie były na miejscu bo wystarczyło normalnie powiedzieć gdzie jest kontener. Groźby kontroli przez ochronę również nie były zachęcające. Podsumowując obsługa do wymiany i nie wyobrażam sobie drugi raz tam jechać przez takie zachowanie.

Winnica Maria Anna - Sala weselna, Noclegi, Rzeszów, Strzyżów - Wyżne
VeRine
2/5

Willa ładna, lokalizacja fajna, obsługa fatalna. Podczas rezerwacji drogą telefoniczną wszytsko ładnie fajnie, pomimo tego że podkreślałem BEZ śniadania, na potwierdzeniu jednak było wliczone w cenę, co zauważyłem po powrocie. Mój błąd że odrazu tego nie wychwyciłem, ani nie zapytałem podczas zakwaterowania, lecz również nie miałem podanych żadnych informacji z tym związanych podczas przyjazdu. Podczas przyjazdu dzwoniłem do osoby z którą umawiałem rezerwacje, pan podał telefon do innej osoby gdyż jego nie było na miejscu. Dzwoniłem wielokrotnie, lecz nikt nie odbierał, w restauracji również nikogo nie było, postanowiliśmy poczekać w małej altanie, gdzie po 5 minutach przyszło dwóch mężczyzn i mierzyli nas wzrokiem. Podszedłem do nich, przedstawiłem całą sytuację że nie mogę się dodzwonić na wskazany numer i czekamy. Odpowiedzieli z oburzeniem, jak to możemy nie wiedzieć gdzie mamy domek i nas przegonili z altanki, gdyż jak to sobie wyobrażamy tam siedzieć gdzie nie mamy jej opłaconej(na zewnątrz było z 30 stopni, rozumiem że mieliśmy stać na słońcu i czekać?), ponadto z oznaką arogancji zaczęli rzucać hasła jak to parkujemy(zaparkowaliśmy w wyznaczonym miejscu z tabliczką parking na terenie winnicy). Wskazali nam gdzie jest domek, gdzie mieliśmy wynajęty domek i altanę. W wskazanym domku nie było kluczy, gdzie panowie zarzekali że w drzwiach są klucze i można wchodzić. Po dojściu na miejsce, kluczy nie było. Do tego momentu trzymałem nerwy na wodzy i rozmawiałem w spokojny sposób. Dzwonię ponownie na wskazany numer i odbiera mężczyzna z którym mieliśmy "przyjemność" rozmawiać. Przedstawiam mu sytuację i poprosiłem aby nie odzywać się do mnie w taki arogancki sposób, zaczął jeszcze z większą złością na mnie naskakiwać i obrażać. Po 5 minutach przyjechali samochodem z kluczykami, zaczęli na nas naskakiwać i zastraszać ciągłymi kontrolami, po zapytaniu gdzie jest willa z oburzeniem pytali się jak tego możemy nie wiedzieć, wskazali lecz bez kluczy do willi nie mogliśmy się dostać. Po 20 minutach przyjechała kobieta z którą już normalnie można było porozmawiać. Opłaciliśmy, przekazała klucze do willi i przedstawiła do której jest pobyt i od której obowiązuje cisza nocna. Nie wspominając że w willi mieliśmy mieć 9 łóżek, a było 8(na szczęście 3 osoby wracało już w nocy więc nie były potrzebne), gdzie zwróciłem na to uwagę podczas przekazywania kluczy, dostałem odpowiedź: trzeba było się domyślić że kanapa w salonie jest rozkładana.

Winnica Maria Anna - Sala weselna, Noclegi, Rzeszów, Strzyżów - Wyżne
bartek rogowski
2/5

Jeżeli chodzi o domki do niczego nie można się doczepić. Obsługa to totalna porażka było zamawiane bez śniadania i opłacone na 9 osób po czym obsługa stwierdziła że domek jest 8 osobowy i to nie ich problem śniadanie opłacone a nawet nie zostaliśmy poinformowani gdzie można zjeść to śniadanie. Pamiętajcie domek 349a i 349b to to samo ?

Winnica Maria Anna - Sala weselna, Noclegi, Rzeszów, Strzyżów - Wyżne
Mateusz Dec
5/5

Przepiękne miejsce, obsługa na najwyższym poziomie. Przez cały czas przygotowań i podczas wesela czuliśmy się zaopiekowani, wyjątkowi. Podobnie nasi goście. Jedzenie pyszne! Nie znaleźliśmy żadnych minusów, wszystko było tak, jak się umawialiśmy.

Winnica Maria Anna - Sala weselna, Noclegi, Rzeszów, Strzyżów - Wyżne
Paweł Pysz
3/5

Lokalizacja obiektu świetna lecz przez zaistniałą sytuację która zaszła podczas zakwaterowania Panowie stróże wykazali się brakiem kultury wobec gości.

Winnica Maria Anna - Sala weselna, Noclegi, Rzeszów, Strzyżów - Wyżne
Krzysztof Wójcik
5/5

Byłem z znajomymi na weekendzie majowym w dużej Villi, obiekt super, cisza spokój i piękne widoki, polecam każdemu którzy chcą odetchnąć w pięknym miejscu zdala od zgiełku miasta

Winnica Maria Anna - Sala weselna, Noclegi, Rzeszów, Strzyżów - Wyżne
Marcin Żytka
5/5

Smaczne jedzenie. Klimatyczny wystrój. Miła i profesjonalna obsługa.Kameralna atmosfera, można odpocząć w ciszy.
Przystępny dojazd.
Polecam

Go up