Sto5 Bistro&Bar - Bystra

Adres: Klimczoka 105, 43-360 Bystra, Polska.
Telefon: 663766951.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Bar z przekąskami.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na miejscu, Dostawa, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Piwo, Wino, Katering, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Wi-Fi, Wi-Fi, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 28 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.9/5.

Lokalizacja Sto5 Bistro&Bar

Sto5 Bistro&Bar to przytulne miejsce z swobodną atmosferą, które znajduje się pod adresem: Klimczoka 105, 43-360 Bystra, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 663766951 lub odwiedzić ich stronę internetową: facebook.com.

Specjalnością tego miejsca jest bar z przekąskami, a dodatkowo oferują alkohol wysokoprocentowy, kawę, małe porcje, piwo, wino i katering. Sto5 Bistro&Bar ma również ogródek, możliwość dostawy oraz miejsca siedzące. To idealne miejsce zarówno dla grup, jak i rodzin, ponieważ jest odpowiednie dla dzieci.

Inne ważne informacje to bar na miejscu, toaleta, Wi-Fi oraz możliwość rezerwacji. Firma posiada 28 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.9/5, co świadczy o wysokiej jakości obsługi i jedzeniu.

Jeśli szukasz miejsca z przyjazną atmosferą, różnorodnym menu i dobrą opinią, to Sto5 Bistro&Bar jest idealnym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby cieszyć się ich wyjątkową ofertą

Recenzje dla Sto5 Bistro&Bar

Sto5 Bistro&Bar - Bystra
Edyta K.
5/5

Idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia! Miła obsługa, przepyszne domowe jedzenie, duży wybór rozmaitych przystawek, które smakują i cieszą oko - czego chcieć więcej 🙂 polecam każdemu 🙂

Sto5 Bistro&Bar - Bystra
Pablo Dj
5/5

KOMUNIA zorganizowana perfekcyjnie!!!! - Super kameralny lokal, pyszne jedzonko , bardzo profesjonalna obsługa - na prawdę polecam ten lokal każdemu kto chce zorganizować różnego rodzaju przyjęcie okolicznościowe!. Dziękuje , na pewno wrócimy tam jeszcze 🙂

Sto5 Bistro&Bar - Bystra
Magdalena Usarz
5/5

Super jedzenie, super obsługa polecam bardzo każdemu kto ma przed sobą impreze do zorganizowania. Goście zadowoleni w 100% i my także.

Sto5 Bistro&Bar - Bystra
amciax
5/5

Jedzenie pyszne takie mega domowe, każdemu polecam naprawdę warto zjeść ?

Sto5 Bistro&Bar - Bystra
Mirosław Data
5/5

Świetne jedzenie bardzo miła obsługa

Sto5 Bistro&Bar - Bystra
Arek
5/5

Kawa mrożona z lodami.
Mój nowy ulubiony przysmak.
Dziękuję, pozdrawiam Panią i polecam odwiedziny w tym miejscu.

Sto5 Bistro&Bar - Bystra
Janusz Zemanek
5/5

Super miejsce i atmosfera, zawsze świeże, smaczne piwo. Doskonale miejsce na imprezy okolicznościowe.

Sto5 Bistro&Bar - Bystra
Paulina Zgudziak
5/5

Polecam! Organizowaliśmy imprezę na większą ilość osób, wszyscy byli zadowoleni. Jedzenie super! 🙂

Go up