KEBAB KING HOUSE - Bystra

Adres: Szczyrkowska 56, 43-360 Bystra, Polska.
Telefon: 739509681.

Specjalności: Kebab.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Kolacja, Toaleta, Swobodna atmosfera, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 168 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja KEBAB KING HOUSE

Kebab King House to popularna restauracja specjalizująca się w kebabie, zlokalizowana przy adresie Szczyrkowska 56, 43-360 Bystra, Polska. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 739509681.

Restauracja oferuje szeroki wybór kebabów, które można zamówić zarówno na wynos, jak i zjeść na miejscu. Dla wygody gości dostępny jest parking, również dla osób poruszających się na wózkach. Lokal jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych, zapewniając łatwe wejście i toaletę dostosowaną do ich potrzeb.

Kebab King House zapewnia również swobodną atmosferę, małe porcje, kolację, a także możliwość dokonania rezerwacji. Akceptowane są karty debetowe i kredytowe, a także usługi płatności mobilnych NFC. Dodatkowo, restauracja oferuje bezpłatny parking dla swoich klientów.

Zgodnie z opiniami na platformie Google My Business, Kebab King House cieszy się dobrą reputacją, posiadając aż 168 recenzji. Średnia opinia wynosi 3.8/5, co świadczy o zadowoleniu klientów z oferowanych usług.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zjeść pysznego kebaba w przyjaznej atmosferze i przyjaznej dla osób niepełnosprawnych, Kebab King House jest idealnym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o oferowanych specjałach.

Recenzje dla KEBAB KING HOUSE

KEBAB KING HOUSE - Bystra
Zakapior PRL
5/5

Zamówiłem dużego kebaba w tortilli ale nie spodziewałem się że to będzie taki duży kebab, jestem pozytywnie zaskoczony za 22 zł bardzo duży i ciężki kebab, ledwo to zjadłem a potrafię dużo zjeść, Polecam za mała kasę można zjeść duży kawał kebaba, polecam.

KEBAB KING HOUSE - Bystra
Tomasz Ślósarczyk
5/5

Zamówiłem kebaba XXL w cieście na dłuży głód. Ja i mój głód zostaliśmy całkowicie pokonani. Kebab ma 0,5m długości i jest bardzo tani. Bardzo dobre mięso wołowe i gora surówek, do tego kwasno-pikantny sos.
Poezja smaku?

KEBAB KING HOUSE - Bystra
Nemezis
1/5

Ochydny kebab , mięso nie doprawione sosu zero , ugryzłem dwa razy i wyrzuciłem tak samo jak moja żona na dodatek pan oszukuje , za dwa kebaby zapłaciłem karta 50 zł a na kasę nabił 48 zł . Nie polecam , chyba że chcecie się pozygac . Po za tym smród brudno i pan nie miły

KEBAB KING HOUSE - Bystra
Balabaneczek
1/5

W kubkach nie ma, miesa niema, sałatek niema i zamykane przed czasem bo nic nima z powodu braku wszystkiego.
Brak słów bo to nie pierwszy raz wiec szkoda marnować czas na pol godziny przed zamknieciem ponieważ mozna pocałować klamke tak jak dodzwonić tez sie tam nie można żeby zamówić wiec można by bylo zapytac po co maja to otwarte jeśli nie mozna zamowic w godzinach otwarcia a gosc ci bezczelnie wyjedzie no zamkniete dziekuje niema miesa niema nic mozesz jechać. Odradzam poniewaz nie idzie sie po pierwsze dogadac a po drugie nie dostaniecie tego czego chcecie.

KEBAB KING HOUSE - Bystra
Nadim Emrulahu
1/5

Najgorszy kebab jaki jadłem w swoim życiu. Tortilla nieświeża, przesiąknięta olejem, sucha a mięso żylaste. Nie polecam.

KEBAB KING HOUSE - Bystra
Przemysław Stypulski
1/5

Ta miejscówka to jakiś żart, siedzi jakiś ciapak w czapce na stołku, mieso zimne z jakiegoś wiadra z parapetu, uciekłem szybciej niż wszedłem

KEBAB KING HOUSE - Bystra
Jakub Zimny
1/5

slabe mieso,slaba pita,mieso odgrzewane i nacięte wczesniej w misce,tylko dwa dostepne sosy z czego ostry rozwodniony na dodatek obsługa niemila
NIE POLECAM?

KEBAB KING HOUSE - Bystra
Piotr Cz
5/5

Bardzo smaczny , tortilla spora ,nietypowa dla kebabowni z regionu , mięso rewelacja ,sosy ciekawe , polecam

Go up