Restauracja Relax - Wejherowo

Adres: Ofiar Piaśnicy 12, 84-200 Wejherowo, Polska.
Telefon: 506083650.
Strona internetowa: restauracjarelax.info.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Odbiór na zewnątrz, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Miejsca dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Kawa, Małe porcje, Piwo, Wino, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 41 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Restauracja Relax

Restauracja Relax to popularna restauracja zlokalizowana przy Adres: Ofiar Piaśnicy 12, 84-200 Wejherowo, Polska. Znana z wysokiej jakości Specjalności: Restauracja, Restauracja Relax oferuje bogate menu, które zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu Telefon: 506083650 lub odwiedzić ich stronę internetową Strona internetowa: restauracjarelax.info.

Restauracja Relax zapewnia różnorodne opcje, od odbioru na zewnątrz, przez dostawę, aż po przyjemne miejsca dla osób na wózkach. Mają w swojej ofercie alkohol, kawę, małe porcje, piwo, wino, obiady, kolacje, desery i wiele innych przysmaków. Atmosfera jest przytulna, a obsługa przyjazna, co sprawia, że restauracja jest idealnym miejscem zarówno na romantyczną kolację, jak i spotkanie z przyjaciółmi.

Zgodnie z Inne ważne informacje: Restauracja Relax jest odpowiednia dla dzieci, oferuje krzesełka do karmienia, menu dla dzieci i akceptuje płatności kartami kredytowymi. Możliwa jest również rezerwacja miejsc dla większych grup. Firma cieszy się dobrą reputacją, posiadając aż 41 recenzji na Google My Business z Średnią opinią: 4/5.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz delektować się pysznym jedzeniem w przyjemnej atmosferze, Restauracja Relax jest doskonałym wyborem. Nie wahaj się skontaktować z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub umówić się na dostawę. Nie pożałujesz

Recenzje dla Restauracja Relax

Restauracja Relax - Wejherowo
Amelia Okrój
2/5

Jesteśmy tu podczas zimy, jest tu strasznie zimno, a jedyny środek ciepła to mały kominek po drugiej stronie sali, jedzenie nie złe, ale nie polecam bycia tu podczas zimy

Restauracja Relax - Wejherowo
jan wierzbicki
5/5

Bardzo dobry lokal, miła obsługa, dobre jedzenie.Jadacym do Krokowej polecam.

Restauracja Relax - Wejherowo
PIXEL MEDIA
5/5

Danie dnia naprawdę spore, chyba pęknę za chwilę a jeszcze szefowa poczęstowała pączkiem i kawą!! No gdzie jest lepiej

Restauracja Relax - Wejherowo
Bonnieski Shorts
1/5

Jedzenie niestety nie świeże, odradzam i niepolecam.

Restauracja Relax - Wejherowo
anna zagorska
3/5

Jedzenie przeciętne doprawiane tzw."kostką rosołową".

Restauracja Relax - Wejherowo
Daniel Kwidziński
5/5

Super obsługa, świetnie jedzenie .

Restauracja Relax - Wejherowo
grzegorz prusak
5/5

Atmosfera ,dobre jedzenie i miła obsługa

Restauracja Relax - Wejherowo
Antoni
5/5

Da się zjeść. Domowo i niedrogo.

Go up