Staropolska. Restauracja - Chmielnik

Adres: 1 Maja 15, 26-020 Chmielnik, Polska.
Telefon: 413542218.
Strona internetowa: staropolska.com.pl.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 220 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Staropolska. Restauracja

Staropolska. Restauracja to miejsce, które zachwyca swoją tradycyjną kuchnią staropolską oraz przyjazną atmosferą. Znajduje się pod adresem 1 Maja 15, 26-020 Chmielnik, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających okolicę. Można skontaktować się z restauracją pod numerem telefonu 413542218 lub odwiedzić ich stronę internetową staropolska.com.pl.

Oprócz specjałów kuchni staropolskiej, Staropolska oferuje także ogródek oraz możliwość zamówienia jedzenia na wynos albo skosztowania go na miejscu. Restauracja zapewnia parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście przyjazne dla osób niepełnosprawnych. W swojej ofercie mają alkohol wysokoprocentowy, kawę, koktajle, małe porcje, piwo, win, obiad, kolację, katering, desery oraz wiele innych smakołyków. Miejsce jest przytulne i oferuje swobodną atmosferę, idealną na spotkania w gronie grup.

Opinie na temat Staropolska są bardzo pozytywne, firma posiada aż 220 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.2/5. To doskonałe miejsce dla osób poszukujących autentycznych doznań kulinarnej podróży w przeszłość polskiej kuchni.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można zjeść pyszne dania w tradycyjnym klimacie, odwiedź Staropolska. Ich szeroka oferta, przyjazna obsługa oraz doskonałe opinie sprawiają, że warto ich odwiedzić. Nie zwlekaj, zarezerwuj stolik przez ich stronę internetową i ciesz się wyjątkowym doświadczeniem kulinarnej podróży po staropolskich smakach

Recenzje dla Staropolska. Restauracja

Staropolska. Restauracja - Chmielnik
Ag Wy
1/5

Ochydna, stara gęsina. Średni rosół, marne schabowe smażone jakby na fryturze, wspaniałe surówki.

Staropolska. Restauracja - Chmielnik
s.4567
1/5

Podeszliśmy dzisiaj pod drzwi o 21:00, a lokal zamknięty, gdzie na stronie wyraźnie jest napisane, że lokal jest czynny do 22:00. Niezbyt to profesjonalne podejście do potencjalnych klientów. Polecam omijać szerokim łukiem.

Staropolska. Restauracja - Chmielnik
Katarzyna J
5/5

Miła obsługa. Tanio. Smaczne jedzenie. Rosół po żydowsku idealnie doprawiony, gorący, nie tłusty. Placek po węgiersku chrupiacy, zwarty, dużo gulaszu. Kugiel ciekawy, po raz pierwszy w takiej wersji go jadłam, w środku mała niespodzianka na plus, ciekawy smak. Plus do każdego dania zestaw świeżych surówek. Ogółem bardzo na plus, mogę polecić każdemu i na pewno tu wrócę jak będę przejazdem.

Staropolska. Restauracja - Chmielnik
limakos77 kam
1/5

Uciekaj póki możesz. Najgorsze jedzenie jakie jadłem w życiu. To nawet nie jest bar 3 kategorii. Frytki i schabowy z najgorszej frytury. Ludzie nie wchodźcie tam.

Staropolska. Restauracja - Chmielnik
Wojciech Skowroński
4/5

Niezwykle przyjazne i gościnne miejsce w Chmielniku! Wybór dań może nie jest nadmiernie imponujący, ale jakość posiłków w połączeniu ze smakiem oraz słuszną objętością są w stanie zaspokoić najbardziej wyrafinowanych głodomorów. Dodatkowym atutem jest ograniczony, lecz jednak możliwy widok na kuchnię, co rozwiewa jakiekolwiek wątpliwości wobec pracy sympatycznych kucharek.

Atmosfera panująca w lokalu wręcz stwarza zachętę do dłuższego pobytu i zarazem zniechęca do poszukiwania innej alternatywy. Po prostu, czułem się w progach Staropolskiej, jak w domu! Personel stanowią normalne kobiety oddające się niełatwej pracy z życzliwością, uśmiechem i autentycznym zaangażowaniem. Takiej sielskiej atmosfery mogą pozazdrościć słynne, lecz zanadto nobliwe i zmanierowane restauracje.

Polecam tradycyjną, chmielnicką gęś pieczoną według lokalnej receptury dziedziczonej przez wieki. Właśnie tradycja stoi na gruncie tego dobrego miejsca, które dodatkowo nie wyrzekło się przedwojennych, żydowskich korzeni. Dlatego prócz staropolskich, można tu zakosztować dań gdzie indziej zapomnianych, lecz jakże mocno zagłębionych w historycznej wieloetniczności regionu!

Staropolska. Restauracja - Chmielnik
eRJotek
4/5

W menu znajdziecie ciekawe żydowskie potrawy. Jeżeli nie gustujecie w tego typu daniach, to jest wybór z tradycyjnej polskiej kuchni. Polecam to miejsce. Ceny przystępne

Staropolska. Restauracja - Chmielnik
Dominik Borowski
2/5

Byliśmy dziś z narzeczoną i nic nie można zaliczyć na plus. Zamówilismy zupę oraz dwa drugie dania. Do tego herbatę z cytryną i coca-cole. Zaznaczę, iż byliśmy tam na ten moment jedynymi klientami ( jakąś chwilę po nas przyszło ok. 7 osób). Najpierw przyszła zupa, ok. Po niej czas na drugie dania. Mój schabowy z pieczarkami - bez pieczarek. Surówki mojej narzeczonej dostałem ja, ona moją mizerię (a jest alergiczka także nie jest to bez znaczenia). Pani kazała! nam sobie surówki "przerzucić" z talerza na talerz. Po czym po prośbie przyniosła nam dodatkowy talerz, żeby nam sprawę ułatwić. Jemy. Gdy już skończyliśmy Pani kierowała się do nas z wcześniej zamówioną Coca-Cola. Herbaty nie było nawet na horyzoncie. Za napoje przyniesione po drugim daniu podziękowaliśmy. W aucie picie mamy 😉 Płacimy rachunek przy ladzie mówiąc Pani która nas obsługiwała, że nie ładnie jest tak kazać komuś "przerzucać" sobie surówki na stole, wcale Pani nie ubliżając, mówimy również o braku pieczarek na schabowym jak i o braku napoi przez cały czas posiłku. Wystarczyłoby - przepraszam, zapomniałam, nie dałam rady - cokolwiek. Nie. Pani mocno poirytowana odpowiada - mówi się trudno, takie życie, zawsze musi być ten pierwszy raz i tym podobne. Nie polecamy, kiepskie doświadczenie.

Staropolska. Restauracja - Chmielnik
Monika Broda
5/5

Jedzonko pyszne, porcja solidna ? ceny przystępne a obsługa miła ?polecam ❤️

Go up