PIZZERIA Lucca - Chmielnik

Adres: Rynek 20, 26-020 Chmielnik, Polska.
Telefon: 721063006.
Strona internetowa: pl-pl.facebook.com.
Specjalności: Pizzeria.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Piwo, Obiad, Kolacja, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 310 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja PIZZERIA Lucca

Recenzje dla PIZZERIA Lucca

PIZZERIA Lucca - Chmielnik
Damian Darłak
5/5

Zamówiłem ostra chyba nr 12. Diavola i po pierwszym gryzie otrzymałem to co miało być ?, ?. (Nieraz po zjedzeniu całej zastanawiam się czy była ostra...). Poza tym dobrze wypieczona od góry, dołu i środka ? czuć że sam podkład ciasto, sos i ser jest smaczny wiec ogólnie polecam. Dodatkowym atutem jest duży sos (choć ja stosuje na same brzegi) delikatny, gest i oprócz czosnku z dodatkiem ziół. ?

PIZZERIA Lucca - Chmielnik
Daniel Staszewski
5/5

Polecam to miejsce! Zamówiłem kebab w bułce za 18 zł. Spodziewałem się czegoś małego a porcja była naprawdę uczciwa. Mięso było tam autentycznie a nie tak jak w Kielcach 5 kawałków z wierzchu. Smacznie, świeżo, bardzo miła obsługa. Stosunek jakości do ceny bomba! Będę wracał z przyjemnością.

PIZZERIA Lucca - Chmielnik
Adrian Skrzela
5/5

Polecam każdemu. Również na samym początku chce zaznaczyć że sam pracowałem w pizzeriach 4 lata... Teraz coś na temat pizzerii. Lokalizacja obsługa super. Pizza rewelacja wypieczona wręcz idealnie na wspaniałe dopracowanym cieście a ciasto to podstawa składniki świeże sos również super kompozycja . W lokalu znajduje się również kącik dla najmłodszych. Wrócę napewno i jeszcze raz polecam

PIZZERIA Lucca - Chmielnik
Seweryn Sitkowski
5/5

?Jadłem tam już trzeci raz i moje kubki smakowe zostały nagrodzone pyszną pizzą. Nie schodzą poniżej wyznaczonego poziomu. Polecam

PIZZERIA Lucca - Chmielnik
Pietro Bolt-Express
5/5

Kebab średni nic szczególnego 5/10, natomiast pizza 9/10 ? super, cienkie ciasto bardzo smaczna +10 za autorskie sosy polecam! ?

PIZZERIA Lucca - Chmielnik
Dominik Wilk
4/5

Idąc dziś do tego lokalu miałem mieszane uczucia- jedni znajomi zachwalali, inni wręcz przeciwnie. Spróbowałem i na dzień dzisiejszy polecam. Bardzo, ale to bardzo smaczna pizza(zarówno ciasto, jak i dodatki). Gwiazdkę jednak odejmuję za dziwną politykę kosztu opakowań. Pomijając fakt, że praktycznie w każdej pizzerii, w której czy to zamawiałem w dostawie, czy kupowałem na wynos koszt opakowania wynosił 0zł(jeśli już trzeba było zapłacić cena wynosiła symboliczną złotówkę za opakowanie). Tutaj natomiast cena opakowania jest zależna od wielkości pizzy 0_o. Dziwne. Gdyby nie ten mały szczegół było by 5 gwiazdek. Smakowo, powtórzę, bardzo fajnie;)

PIZZERIA Lucca - Chmielnik
Rafaello Musiaello
5/5

Bardzo pyszna pizza i frytki. Plus za oryginalne napoje jak coca Cola. Miły, uprzejmy, sympatyczny i bardzo kulturalny chłopak od dostawcy.

PIZZERIA Lucca - Chmielnik
Alutka Labus
5/5

Bardzo dobra pizza Obsługa bardzo miła i kompetentna Polecam

Go up