Pizzeria V8 Chmielnik - Chmielnik

Adres: plac Kościelny 1, 26-020 Chmielnik, Polska.
Telefon: 517898808.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Pizzeria.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Piwo, Obiad, Kolacja, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking przy ulicy.
Opinie: Ta firma ma 119 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Pizzeria V8 Chmielnik

Recenzje dla Pizzeria V8 Chmielnik

Pizzeria V8 Chmielnik - Chmielnik
Krzysztof Curyl
5/5

Zamawiam z tej pizzerii regularnie, przynajmniej raz w tygodniu. Pizza zawsze była bardzo dobra. Mam nadzieję, że to jednorazowa sytuacja, a nie zmiana wprowadzona na stałe, ale tym razem coś zdecydowanie się nie udało - nie wiem czy zmienione zostało tylko ciasto, czy też inne składniki, ale to nie ta sama pizza i tej już niestety nie mogę polecić. Zdecydowanie zamówię kiedyś ponownie, żeby sprawdzić, czy to tylko jednorazowa “wpadka” ?

Pizzeria V8 Chmielnik - Chmielnik
Natalia Nalejska
1/5

Miejsce mocno nieprzyjemne.... odwiedziliśmy pizzerie podczas trasy... plastikowe sztućce... gdzie z ledwością udawało się przekroić pizze.. trzeba było być sprytnym żeby ich nie złamac? papierowe talerze... również dają wiele do myślenia... na pizzy mnóstwo składników wszystko się rozlatywało.. w smaku też nas nie porwała... nie czuliśmy się tam komfortowo.. obsługa na niskim poziomie.. wejść= zapłacić i wyjść..
Zdecydowanie nie polecam..

Pizzeria V8 Chmielnik - Chmielnik
Wojtek Ka
3/5

Pizza jeśli chodzi o ciasto to Ok, składników rzeczywiście dużo lecz ich jakość pozostawia sporo do życzenia. Lokal mały w upalne dni gorący zwłaszcza na górze. Toaleta zdemolowana (kran urwany, deska na podłodze, brak mydła w dozowniku, zlew jakby po zakrapianej imprezie ktoś zwrócił posiłek). Pani z obsługi trochę ponura, ale może to z przepracowania, lub gorszy dzień. Także trochę do poprawy jest i powinno być Ok. Na razie niestety tylko albo aż 3 gwiazdki.

Pizzeria V8 Chmielnik - Chmielnik
Piotr Pajak
5/5

Bardzo dobra pizza, najlepsza w Chmielniku

Pizzeria V8 Chmielnik - Chmielnik
Kamil Oczkowski
1/5

Żona zamawiała pizze o godzinie 16:00 dostaliśmy informację od Pana z kasy że za 20 min pizza będzie gotowa po czym dostaliśmy ją o godzinie 16:40
Sława dziewczyny z kuchni mijają się z prawdą.

Pizzeria V8 Chmielnik - Chmielnik
Aleksander
5/5

Bardzo dobra pizza ?. Bardzo dużo składników ? .

Pizzeria V8 Chmielnik - Chmielnik
Wioleta Turska
5/5

Fenomenalna pizza! Na próżno szukać lepszej. Ciasto cienkie, idealne w smaku ? składniki na pizzy bardzo dobrej jakości, co daje się odczuć w każdym kęsie 🙂
Na miejscu mega miła obsługa i atmosfera. Polecam z czystym sumieniem, my na pewno powtórzymy wizytę w V8 🙂

Pizzeria V8 Chmielnik - Chmielnik
Świat według Łysego
5/5

Chyba nigdzie nie uświadczycie tak dobrej pizzy w tak niskiej cenie, co więcej bardzo łatwo zaparkować w zasadzie pod samymi drzwiami ?

Go up