Restauracja Gremium - Radlin

Adres: Wojciecha Korfantego 4, 44-310 Radlin, Polska.
Telefon: 733972181.
Strona internetowa: pl-pl.facebook.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Dobre drinki, Kominek, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 323 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Restauracja Gremium

Restauracja Gremium to popularna restauracja mieszcząca się pod adresem Wojciecha Korfantego 4, 44-310 Radlin, Polska. Jest to miejsce godne polecenia, które oferuje szeroki wybór specjałów kuchni. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 733972181 lub odwiedzić ich stronę internetową: pl-pl.facebook.com.

Oprócz doskonałej kuchni, Restauracja Gremium oferuje także dostawę, możliwość na wynos oraz komfortowe warunki na miejscu. W ich menu znajdują się dania na każdą porę dnia, a także szeroki wybór alkoholi, w tym piwo, wino oraz alkohol wysokoprocentowy. Restauracja posiada przytulną atmosferę, jest odpowiednia dla całych rodzin oraz oferuje miejsca dla osób na wózkach.

Opinie na temat Restauracji Gremium są bardzo pozytywne, firma posiada aż 323 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.5/5. Klienci chwalą smaczne jedzenie, przyjazną obsługę oraz przyjemną atmosferę lokalu.

Dla wszystkich poszukujących doskonałego miejsca na pyszny posiłek w przyjemnej atmosferze, Restauracja Gremium jest idealnym wyborem. Nie wahaj się i skontaktuj się z nimi przez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ich ofercie. Smacznego

Recenzje dla Restauracja Gremium

Restauracja Gremium - Radlin
Seba Bastek
5/5

Bardzo dobre jedzenie. Porcje syte. Porcje dziecięce też są duże. W porze obiadowej czas oczekiwania na danie około 40 minut. Można płacić kartą. Miła i wesoła obsługa. Polecam

Restauracja Gremium - Radlin
laura kristof
1/5

Pomimo dobrego jedzenia nie polecam restauracji na organizację większych przyjęć okolicznościowych. Spotkałam się z bardzo niezorganizowaną obsługą i nieprofesjonalnym podejściem do klienta. Chcąc ustalić menu przyjęcia czekałam 1½h, aż Panie do mnie podejdą, lecz potem okazało się, że pomimo wcześniejszych wskazówek, by wybrać dania z menu opublikowanego na Facebooku nie doszło do realizacji, ponieważ wykaz dań był już nieaktualny.
Obsługa nie do przyjęcia.

Restauracja Gremium - Radlin
Michasia Smołka
5/5

Porcja duża, jedzenie pyszne. Obsługa bardzo miła. Polecam

Restauracja Gremium - Radlin
Marian Smolka
5/5

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Impreza z okazji rocznicy śluby w dobrym klimacie. Obsługa na 5+. Bardzo polecam to miejsce. Pozdrawiam całą personel Restauracji Gremium 🙂

Restauracja Gremium - Radlin
Michał Ciechomski MICCOMP
5/5

Polecam z czystym sumieniem :). Porcje zacne, ceny prsystępne no i co najważniejsze bardzo dobry kucharz.

Restauracja Gremium - Radlin
Tomek Tomecki
5/5

Jedzenie pyszne i super obsługa!

Restauracja Gremium - Radlin
Anna Spora
5/5

Rolada przepyszna! Puerogi ruskie rowniez bardzo smaczne! Polecam

Restauracja Gremium - Radlin
Michał M.
5/5

Bardzo smaczne zestawy obiadowe za 15 zł. Trafiłem na pomidorową i filet drobiowy z kluskami śląskimi. Sympatyczna obsługa.

Go up