Pub13 Pub&Restauracja - Łoniów

Adres: Łoniów 50, 27-670 Łoniów, Polska.
Telefon: 727498577.
Strona internetowa: restaurantguru.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Piwo, Obiad, Kolacja, Bar na miejscu, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy.
Opinie: Ta firma ma 13 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.8/5.

Lokalizacja Pub13 Pub&Restauracja

Pub13 Pub&Restauracja znajduje się w malowniczej miejscowości Łoniów, na adresie: Łoniów 50, 27-670 Łoniów, Polska.

Pod numerem telefonu 727498577 możesz skontaktować się z nimi, a także odwiedzić ich stronę internetową: restaurantguru.com.

Specjalnością tego miejsca jest Restauracja, a dodatkowo oferują dostawę, jedzenie na wynos, alkohol, kawę, małe porcje, piwo, obiad, kolację, bar na miejscu, toaletę, swobodną atmosferę oraz przyjmują grupy.

Zgodnie z opiniami, Pub13 Pub&Restauracja ma 13 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 2.8/5.

Dla osoby poszukującej informacji o tym miejscu, warto zauważyć, że Pub13 Pub&Restauracja oferuje różnorodne dania w przyjaznej atmosferze. Można tam skosztować lokalnych specjałów, delektując się wyjątkowym smakiem kuchni. To idealne miejsce na spotkania ze znajomymi, rodzinne obiady czy romantyczne kolacje.

Jeśli jesteś zainteresowany odwiedzeniem Pub13 Pub&Restauracja, zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ich menu i ofertach. Nie zwlekaj, sprawdź sam, dlaczego ta restauracja zasługuje na uwagę

Recenzje dla Pub13 Pub&Restauracja

Pub13 Pub&Restauracja - Łoniów
Sławomir Klanowski
2/5

Niestety z zewnątrz miejsce nie zachęca, aby tam wstąpić. Byliśmy tam w długi majowy weekend (3 maja) wstępując w drodze powrotnej do domu. Pamiętając to miejsce z pysznej pizzy, którą można było tam zjeść w 2011 r. zatrzymaliśmy się, mając nadzieję na dobry posiłek. Niestety zawiedliśmy się. W środku pusto, obsługi nie było widać, a przyrządzona pizza, delikatnie mówiąc do najlepszych nie należała. Niestety w lokalu nastąpiły chyba niezbyt korzystne zmiany

Pub13 Pub&Restauracja - Łoniów
Krystian Bach
1/5

Pewnego dnia wybrałem się z moimi kolegami do pub 13 7 czerwca o godz. ok. 13.40.Ja zamówiłem frytki duże z ketchupem moi koledzy jeden zamuwił tortillę z sosem mieszanym a mój drugi kolega zamówił heesburgera.Czekaliśmy na jedzenie ok.30 min. Zamówiłem frytki duże z ketchupem a dostałem małe bez ketchupu mój kolega zamówił tortillę z sosem mieszanym a dostał łagodny mój drugi kolega zamówił heesburgera a dostał hamburgera dziękujemy .

Pub13 Pub&Restauracja - Łoniów
Patrycja Krasa
3/5

Dzisiaj zamówiłam z przyjaciółmi jedzenie w pub 13.
Ja zamówiłam hamburgera ale bułka i mięso jak z biedronki
Koleżanka zamówiła tortillę z sosem łagodnym a nie ostrym
A kolega kebaba z sosem łagosnym a nie ostrym i poprosił bez pomidorów a dostał z pomidorami.
Dziękuje za pyszne jedzenie?

Pub13 Pub&Restauracja - Łoniów
Helena Cholewa
3/5

Niezbyt ciekawy wyglad przed niezacheca do srodka

Pub13 Pub&Restauracja - Łoniów
Trebla Lime
3/5

W porządku

Pub13 Pub&Restauracja - Łoniów
Kaowskyy
2/5

Pub13 Pub&Restauracja - Łoniów
Żabol Ek
5/5

Pub13 Pub&Restauracja - Łoniów
Dawid
1/5

Go up