Pizzeria Atmosfera - Łoniów

Adres: Łoniów 126, 27-670 Łoniów, Polska.
Telefon: 888493261.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Pizzeria.
Inne ważne informacje: Odbiór na zewnątrz, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Miejsca siedzące, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 177 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Pizzeria Atmosfera

Pizzeria Atmosfera jest doskonałym miejscem dla miłośników pizzy w Łoniowie. Znajduje się pod adresem: Łoniów 126, 27-670 Łoniów, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 888493261. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: facebook.com.

Jest to pizzeria, która oferuje szeroki wybór wyśmienitych dań. Specjalizują się w przygotowywaniu pysznych pizz, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Pizzeria Atmosfera ma wiele innych zalet, które przyciągają klientów. Oferują odbiór na zewnątrz, dostawę bez kontaktu, dostawę, dania na wynos, możliwość zjedzenia na miejscu oraz przyjazne miejsca dla osób na wózkach. Mają również parking i toaletę dostosowaną dla osób na wózkach, co sprawia, że są bardziej dostępni dla wszystkich klientów.

Opinie na temat Pizzerii Atmosfera są bardzo pozytywne, mają aż 177 recenzji na Google My Business. Średnia opinia wynosi 4.6/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Dla osób poszukujących przytulnego miejsca na kolację z rodziną, grupą przyjaciół czy po prostu na romantyczną randkę, Pizzeria Atmosfera jest doskonałym wyborem. Ich swobodna atmosfera, bogate menu i dogodna lokalizacja sprawiają, że warto ich odwiedzić.

Jeśli szukasz doskonałej pizzy w przyjemnej atmosferze, Pizzeria Atmosfera jest miejscem, które warto odwiedzić. Nie wahaj się i skontaktuj się z nimi przez stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub zamówić ulubione danie na wynos

Recenzje dla Pizzeria Atmosfera

Pizzeria Atmosfera - Łoniów
Grzegorz Wójcik
5/5

Smacznie. Ciasto troszkę mało chrupiące ale smaczne. Z sosami troszkę przegieli, że 1 gratis a 2 już płatny ( ilość sosu to 2 łyżki )tak samo jak oliwa płatna ?. Ogólnie polecam

Pizzeria Atmosfera - Łoniów
Łukasz Łukasz
2/5

Przejeżdżając w pobliżu postanowiłem zajrzeć do lokalu. Pizza ogólnie średnia, ciasto chlebowe dla mnie bez szału. Sos czosnkowy to tylko jogurt z niewielką odrobiną czosnku bez żadnych ziół drugi dodatkowo płatny. Sos pomidorowy na pizzy kwaśny i gorzki tak jakby to był koncentrat wymieszany ziołami. Ogólnie pizza bez rewelacji. Plus za obsługe i czas oczekiwania chociaż w tym czasie nie było ludzi.

Pizzeria Atmosfera - Łoniów
Karol Niek
5/5

Najlepsza pizza w najbliższej okolicy, brakowało takiego miejsca, bardzo miła obsługa, zamówienia realizowane dość szybko, lokal jest mały i wygląd raczej nie jest jakiś nadzwyczajny ale jest miło a obsługa stara się żeby wystrój to chociaż trochę rekompensował.
Dla mnie też na plus za możliwość zamówienia podwójnego ciasta.
Polecam, sam wolę brać raczej na wynos.

Pizzeria Atmosfera - Łoniów
Konrad Jjj
2/5

Niby najlepsza pizza w okolicy a jednak masakra ser najtańszy jaki może być 5 plasterków salami ja całą pizzę i sos widać że z proszku . Więc niewiem skąd takie dobre opinie po pizzy całą noc nieprzespana

Pizzeria Atmosfera - Łoniów
Krystian Marynowski
5/5

Najlepsza pizza w okolicy bardzo miła obsługa jedzenie niesamowite klimacik też siedzi.Polecam!

Pizzeria Atmosfera - Łoniów
Rupert Ladds
5/5

Great pizzas small place but fun

Pizzeria Atmosfera - Łoniów
Daniel Mikus
5/5

Świetna pizza, dobre ciasto, świeżutkie składniki. Bardzo miła obsługa, full gwiazdek po kilku zamówieniach ?

Pizzeria Atmosfera - Łoniów
Filip Motyła
5/5

Świetna pizzeria, dobre jedzenie, miła obsługa. Polecam

Go up