Pałac Łoniów - Łoniów

Adres: Łoniów 106, 27-670 Łoniów, Polska.
Telefon: 604611411.
Strona internetowa: palacloniow.pl.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Dla całej rodziny, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 69 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Pałac Łoniów

Pałac Łoniów to urokliwe miejsce położone w Łoniowie, w Polsce. Znajduje się pod adresem Łoniów 106, 27-670 Łoniów, gdzie można skosztować wyśmienitej kuchni w ich restauracji. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 604611411 lub odwiedzić ich stronę internetową palacloniow.pl.

Pałac Łoniów oferuje wiele atrakcji i udogodnień, takich jak ogródek, możliwość zamówienia jedzenia na wynos lub spożycia na miejscu. Lokal jest przystosowany dla osób poruszających się na wózkach, z dostępnym parkingiem, toaletą i wejściem odpowiednimi dla nich. Można tu również skosztować różnego rodzaju alkoholi, kawę, koktajle, piwo, wino, obiady, kolacje, desery oraz cieszyć się przytulną atmosferą.

Pałac Łoniów jest miejscem odpowiednim dla całej rodziny, z możliwością rezerwacji stolika. Akceptowane są karty debetowe, płatności mobilne NFC oraz karty kredytowe. Dla najmłodszych dostępne są krzesełka do karmienia oraz specjalne menu dla dzieci. Firma posiada aż 69 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.5/5 - co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez Pałac Łoniów.

Jeśli szukasz miejsca na wyjątkowy posiłek w przyjemnej atmosferze, Pałac Łoniów jest idealnym wyborem. Z bogatym menu, dogodnymi udogodnieniami dla wszystkich klientów i wysokimi ocenami, to miejsce zasługuje na uwagę. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik i cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem kulinarnej podróży w Pałacu Łoniów.

Recenzje dla Pałac Łoniów

Pałac Łoniów - Łoniów
Leszek Bilski
5/5

Nie bylem wewnątrz, oglądnąłem to cudo z zewnątrz. Jestem pod wrażeniem dbalosci o ten obiekt i jego otoczenie. Jeżeli ktoś chce zobaczyć Skarbek to gorąco polecam nawet na krótki spacer.

Pałac Łoniów - Łoniów
Iwka Wojtal
5/5

Przyjechaliśmy na pyszny obiadek,pięknie podany ,smaczny i w pięknym klimacie .
Przyjedziemy ponownie .

Pałac Łoniów - Łoniów
Stan Buczek
5/5

Pałac w ładnym parku z dodatkową obszerną "podziemną" salą. Pomieszczenia estetycznie wyposażone. Kiedyś chciałbym wejść na wierzę...

Pałac Łoniów - Łoniów
Anna Ania
5/5

Sala bardzo klimatyczna i urokliwa. Kuchnia tworzy cuda na talerzu, a obsługa jest w 100% zaangażowana. Zdecydowanie polecam!

Pałac Łoniów - Łoniów
Izabela Rutkowska
5/5

Nie wiedziałam że jest takie super miejsce. Ładnie, sympatycznie i tyle zieleni w koło. Można odetchnąć i zjeść coś dobrego. A miejsce na uroczystości znakomite

Pałac Łoniów - Łoniów
Kamil Pilch
5/5

Idealne miejsce na imprezę rodzinną. Miejsce zaciszne i spokojne pozwala na intymność imprez, a przy tym dobry dojazd.

Pałac Łoniów - Łoniów
Tomasz Szemberg
4/5

The place has a big potential. Too bad that it is so desolated right now. The restaurant offers good food at very good surroundings.

Pałac Łoniów - Łoniów
Jakub Malinowski
5/5

Ładne miejsce, dobre jedzenie, piękne panie z obsługi. To jeden z lepszych lokali w okolicy na wesele czy inne spotkanie rodzinne.

Go up