Restauracja Winiarnia Stare Siedlisko - Borek Stary, Tyczyn

Adres: Borek Stary 179, 36-020 Tyczyn, Polska.
Telefon: 503174317.

Specjalności: Restauracja, Dania z grilla, Noclegi ze śniadaniem, Winiarnia.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na miejscu, Kominek, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, To miejsce oferuje dania wegańskie, W ofercie dania wegetariańskie, Wino, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Wymagana rezerwacja, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 119 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Restauracja Winiarnia Stare Siedlisko

Restauracja Winiarnia Stare Siedlisko to urocze miejsce położone w Borku Starym, Tyczyn, Polska. Znajduje się pod adresem: Borek Stary 179, 36-020 Tyczyn. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu: 503174317. Restauracja specjalizuje się w dania z grilla, oferuje również noclegi ze śniadaniem oraz posiada własną winiarnię.

Wśród innych ważnych informacji warto zwrócić uwagę na fakt, że Restauracja Winiarnia Stare Siedlisko posiada ogródek oraz kominek, co tworzy przytulną atmosferę. Miejsce jest dostępne dla osób na wózkach, z parkingiem i toaletą odpowiednią dla nich. Oferuje szeroki wybór alkoholi, w tym wysokoprocentowych, oraz różnorodne dania, w tym wegańskie i wegetariańskie. Można tu zjeść śniadanie, obiad, kolację, a także skorzystać z kateringu. Menu obejmuje również desery, kawę, koktajle i małe porcje.

Restauracja Winiarnia Stare Siedlisko posiada 119 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.4/5. To miejsce jest odpowiednie dla rodzin, grup, a także dla osób, które cenią swobodną atmosferę i przyjazną obsługę. Wymagana jest rezerwacja, ale można również dokonać jej online poprzez stronę internetową.

Jeśli szukasz miejsca o urokliwej atmosferze, bogatym menu i dogodnej lokalizacji, Restauracja Winiarnia Stare Siedlisko jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik i cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem kulinarnej podróży.

Recenzje dla Restauracja Winiarnia Stare Siedlisko

Restauracja Winiarnia Stare Siedlisko - Borek Stary, Tyczyn
Paweł Ostrowski
5/5

Bardzo sympatyczni właściciele, niezwykle miła i uprzejma obsługa. Jedzenie przepyszne, rosół, kotlet szwajcarski, smakowite surówki. Z czystym sumieniem polecam odwiedzenie Starego Siedliska wszystkim podróżującym. Jeśli tylko będzie sposobność, odwiedzimy znów to miejsce. Dziękujemy i pozdrawiamy. PEREGRINUS

Restauracja Winiarnia Stare Siedlisko - Borek Stary, Tyczyn
wemej gurbowie
1/5

Zupełna pomyłka. Restauracja niedostępna dla klientów. Organizują tylko imprezy dla umówionych grup. Odradzam wszystkim chętnym po prostu zjeść.

Restauracja Winiarnia Stare Siedlisko - Borek Stary, Tyczyn
Aben O’Rinkowski
5/5

Super klimat, pyszne jedzenie, nie drogo, No i ... WINKO ❤️

Restauracja Winiarnia Stare Siedlisko - Borek Stary, Tyczyn
Zuzanna W
3/5

Bardzo dobre jedzenie, zwłaszcza mięso, niektóre sałatki również pierwsza klasa. Obsługa uprzejma. Minus za rozmieszczenie stolików na górze, oraz za ograniczoną ilość miejsca na dole. Kolejną kwestią jest to, że na jednej imprezie kelner zaproponował przełożenie na stoły jedzenie ze stołu szwedzkiego, a na kolejnej już spotkałam się z odmową, mimo, że prośba była uzasadniona (kilka osób na przyjęciu było niepełnosprawnych). Prawdopodobnie wynikało to z tego, że na stoły trzeba by było donieść więcej jedzenia, a przecież obsługa wolała sobie je zostawić.
Co do ciast, na stole były tylko trzy kawałki sernika. Obsługa nie doniosła więcej. Jedzenia do zabrania po imprezie również było mniej niż na innej, na której byłam wcześniej, co uważam za bardzo nie w porządku, zwłaszcza, że lokal zarobił na dodatkowych dwóch osobach, które nie przyszły na przyjęcie.

Restauracja Winiarnia Stare Siedlisko - Borek Stary, Tyczyn
M K
5/5

Mile wspominam to miejsce, jedzenie wyśmienite. Nigdy wcześniej , ani też później, nie udało mi się spotkać w menu takiego deseru. To była gruszka poddana takiej obróbce, że nadal mam wątpliwości co z nią zrobiono, ale smak i aromat niezapomniany. Miałem okazję wypróbować domowe wina i obejrzeć ich rzemieślniczy proces produkcji w otwartej kadzi. Do gustu przypadło mi wino białe. Właściciel niezwykle miły a miejsce nie pozbawione uroku.

Restauracja Winiarnia Stare Siedlisko - Borek Stary, Tyczyn
Patrycja
4/5

Jedzenie bardzo dobre,super obsługa.Jedyny minus to rozmieszczenie stolików. Miejsca jest dość malo i przy dwóch imprezach jednocześnie i większej ilości osób niestety jest to minus. Inni goście przechodzą obok stolików, jest głośno. Stoliki zarezerwowane są po dwóch stronach sali, goście siedzący na przeciwko są dość daleko.

Restauracja Winiarnia Stare Siedlisko - Borek Stary, Tyczyn
Ryszard T d.
5/5

Bardzo przyjemnie i kameralne miejsce na male rodzinne imprezy ?

Restauracja Winiarnia Stare Siedlisko - Borek Stary, Tyczyn
Krystian Wróbel
2/5

Miejsce czyste, jedzenie w porządku zarówno pod względem ilości jak i jakości. Natomiast sami właściciele brak słów potrafią nawet krzyczeć na klienta w momencie gdy nie jest coś po ich myśli, Do czasu gdy jest tak jak oni chcą są mili i uprzejmi, ograniczenie czasowe imprezy po 8 godzinach trzeba opuścić lokal, klimatyzacja działała 10 min po czym trzeba było iść i prosić żeby ja od nowa włączyć. Na koniec zostaliśmy obrażenie przez właścicielkę. Nie polecam tego miejsca na imprezy powyżej 30 osób i w momencie gdy będą 2 uroczystości ponieważ usadzą państwa tak ze cześć Państwa gości będzie Po 2 stronie ściany.

Go up