Nóż widelec - Gołdap

Adres: Warsztatowa 2, 19-500 Gołdap, Polska.
Telefon: 730336747.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Odbiór na zewnątrz, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Pętla indukcyjna, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Kawa, Piwo, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 395 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Nóż widelec

Recenzje dla Nóż widelec

Nóż widelec - Gołdap
Janusz Nosacz
2/5

Jest dobrze? Jest tanio. 4 podejścia i zawsze coś nie tak. To placek przesolony, to golonka sucha jak dykta. To pomidorowa z makaronem XXL bo się rozgotował. Dziś postanowiłem wystawić opinię bo mam czas. Czekam już 20 minut na obiad dnia. Schabowy rozumiem ale wlanie zupy do miski to chyba trochę długo. Polecam sprawdzić samemu, ale jak wspomniałem loteria.

Edit: pani o mnie zapomniała bo "schowałem" się na podwórku, gdzie mówiłem że tam będę

Nóż widelec - Gołdap
Maciuś48
5/5

Miło Czysto i Przyjemnie. ?
Smacznie i niedrogo. ?

Nóż widelec - Gołdap
Ewa Rapacka
2/5

Polecam nie zamawiać burgera.W burgerze najwazniejsze jest mięso,
nie bułka czy sałatka. Kotlet mały i dość twardy. Było w nim tyle sałatki, że całość się rozjeżdżała. W menu na tablicy widniał burger z frytkami, ale otrzymałam bez frytek. Później zostały doniesione, kiedy o nie poprosilam, jednak była ich mała ilość i frytki słabo wysmażone, blade.
Obsługa nie zachęca do ponownych odwiedzin. Pani odpowiadając na pytania patrzy w bok, nie wiadomo na co, zamiast na rozmówcę, odpowiada półsłówkami.
Warto byloby wykreślać z menu na tablicy pozycje, które się juz skończyły. Klienci, którzy czekali, stali kilka minut przy barze chcąc zamówić kartacze, po to żeby dowiedzieć się, że ich nie ma. Gdybyśmy wiedzieli wczesniej, to szybciej zdecydowalibyśmy się na inne danie i pani nie musiałaby denerwować się, że ktoś się zastanawia co chce zjesc. Zaobserwowałam kilka takich sytuacji podczas naszego dzisiejszego obiadu.
Kiedy zapytałam o piwo pszeniczne, została mi polecona zwykła Warka i Tyskie 🙂
Dwie gwiazdki, a nie jedna tylko dlatego, że mężowi smakował schabowy.

Nóż widelec - Gołdap
Robsson 751
5/5

Mogę szczerze to miejsce polecić.
Przepyszne jedzenie,do godziny 14:00 jest dostępny obiad dnia ( zupa ,drugie danie), ogólnie ceny nie są wygórowane,lokal bardzo zadbany.
WC jest czyste.
Przemiła obsługa.
Zasłużone 5 gwiazdek.
Polecam.

Nóż widelec - Gołdap
Radek K
4/5

Oczekiwanie na obsługę dość długie pomimo pani która przygotowywała stoły do jakiejś imprezy, mogła chociaż słowem się odezwać że zaraz ktoś przyjdzie z obsługi. Jedzenie smaczne, minus za brak papieru w damskiej toalecie co według żony jest nie dopuszczalne ?. Ogólnie ok.

Nóż widelec - Gołdap
Inga Trocka
5/5

Najlepsze kartacze na Mazurach jakie jadłam, poprostu powrót w smaku do czasów dzieciństwa, mięsko bardzo dobrze przyprawione, ciasto rozpływające się w ustach. Jako przyjezdna z czystym sumieniem mogę polecić tą restauracje. Poprostu mistrzostwo świata w robieniu kartaczy.

Nóż widelec - Gołdap
Michał K.
4/5

Całe szczęście że brałem jedzenie na wynos. W środku, nie wiem czy nie mają klimatyzacji czy nie działała, nie dało się wytrzymać. Nie wiem jak miałbym tam jeść obiad. Niby wnętrze czyste ale to jednak piwnica. Kartacze ok, duże i smaczne. "Surówka" ze zbyt dojrzałego ogórka z twardymi pestkami.
Restauracją bym tego nie nazwał. Lokal z domowym jedzeniem 🙂

Nóż widelec - Gołdap
ula głosek
5/5

Bardzo dobre jedzenie,kartacze smaczne,burger ogromny i również smaczny ? polecam. Trochę za cicho jest,ale dla jasny to plus dla innych minus. Miejsce widać że z duszą i klimatem

Go up