Inny Klimat Pizza&Bar - Gołdap

Adres: Matejki 4, 19-500 Gołdap, Polska.
Telefon: 519517811.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Pizzeria, Pizza na wynos, Sala bilardowa, Restauracja.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 337 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Inny Klimat Pizza&Bar

Recenzje dla Inny Klimat Pizza&Bar

Inny Klimat Pizza&Bar - Gołdap
Janusz Nosacz
3/5

Po zdjęciach niżej bym się skusił na kolejne podejście. Po tym co dostałem to tak średnio. Pizza nie przekrojona. Dobrze, że miałem nożyk. Kiełbasa tragiczna. Jakaś mielonka niestety. I tu zabrakło sztućcy w komplecie. Na talerzu możliwe, że da się to zjeść. A tak podnosisz... Myk. I wszystkie składniki z powrotem w kartonie. Spoko sosy.

Inny Klimat Pizza&Bar - Gołdap
Zbigniew Podróżuje
5/5

Miejsce ma inny klimat, możliwość pogrania w bilard i zjedzenia rewelacyjnej pizzy, sałatki paryskiej. W lokalu wyprawiliśmy również urodziny dzieciom, wszyscy zadowoleni.

Inny Klimat Pizza&Bar - Gołdap
gienka xxx
2/5

Pizza ok, ale na wynos. Za każdym razem jak wejdzie się do lokalu, to śmierdzi się tłuszczem po chwili pobytu jak w jakimś śmiesznym kebabie, który nie ma żadnej wentylacji. Jak już decydujemy się na lokal gastronomiczny, to powinniśmy mieć na uwadze dobre wietrzenie, jak to sama Pani Magda G. mawia.
Dodatkowo, patrząc po niższych odpowiedziach właścicielki, można stwierdzić, że jest Pani niezrównoważona psychicznie (?), żeby wywalać takie brudy w opiniach publicznych i prezentując swoją wizytówkę dla przyszłych turystów Gołdapi. Jakiekolwiek informacje, czy o pracownikach, czy o mieszkańcach chyba nie powinny istnieć na takim portalu. Brak klasy i pokazanie, że osoba nazbyt emocjonalna nie powinna prowadzić interesu. Krytykę powinno przyjmować się na klatę, a nie wyłożyć swoje trzy grosze na wierzch, bo klienci Panią zweryfikują.

Inny Klimat Pizza&Bar - Gołdap
karolina_kadelska
1/5

powiem tylko tyle: dno i jeszcze raz dno
naleśniki podejrzanie pachniały, nie dało się ich w ogóle przekroić - naleśniki jak gąbka chyba były odgrzewane sprzed 3 dni a gdyby tego było mało został znaleziony w nich włos tak samo jak w pizzy, jeśli ktoś posiada brak smaku jak i węchu to bezproblemowo, to był pierwszy i ostatni raz w tej pizzeri, pozdrawiam serdecznie

Inny Klimat Pizza&Bar - Gołdap
Ewa Bagdach
5/5

Bardzo dobre jedzenie za przystępną cenę. W pomieszczeniu klimatyzacja, miła obsługa. Można zabrać na wynos. W piwnicy trzy stoły bilardowe. Można zamówić danie dnia za 20 zł. Duża waza zupy + drugie danie do wyboru. Polecam

Inny Klimat Pizza&Bar - Gołdap
Marcin Kniza
1/5

Pizza sama w sobie ok, ale obsługa przez telefon to jest tragedia. Zamówienie złożone o godzinie 17 i czas oczekiwania 2 godziny, ok w święta wiadome ale godzina 19:30 i dzwonimy a dostajemy informacje że musimy czekać jeszcze 20 minut. Następny telefon o godzinie 20:30 i informacja że zamówienie już wyjechało, finalnie dojechało 21:10

Inny Klimat Pizza&Bar - Gołdap
matt damon
1/5

Jeżeli masz brak smaku i węchu związanym z Covidem to miejsce dla Ciebie. Napewno coś tam dla siebie znajdziesz. Gorzej jak masz smak i węch to omijaj to miejsce z daleka. Śmierdzi spalonym tłuszczem, pizza najtańsze produkty ,przypalona i tłusta. Ciasto bardzo słabe jakby plastikowe. Sos dramat.
Osoby które piszą o dobrej pizzy w tym miejscu , szkoda mi ich bo nigdy chyba pizzy nie jedli. Reasumując , masz ochotę na pizze ? Kup sobie w sklepie mrożoną a napewno będzie lepsza niż to coś co jest nazywane pizzą w tym grajdołku.

Inny Klimat Pizza&Bar - Gołdap
Martyna
5/5

Co chodzi o pizze jestem bardzo wybrednym konsumentem. Jest to najlepsza pizza w Gołdapi. I nie przypominam sobie, żebym jadła lepszą pizzę gdziekolwiek i kiedykolwiek.
Inne dania także smaczne. Jedyny minusik to mało słone krążki cebulowe.
Klimat w lokalu przytulny, muzyka w tle przyjemna.
Fajną opcją są też stoły bilardowe, których w Gołdapi brakuje. Polecam!

Go up