PARKOVA -Restauracja i Pokoje - Gołdap

Adres: plac Zwycięstwa 22, 19-500 Gołdap, Polska.
Telefon: 666666198.
Strona internetowa: parkova.pl.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Dobre drinki, Muzyka na żywo, Sport, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Płatny parking przy ulicy.
Opinie: Ta firma ma 646 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja PARKOVA -Restauracja i Pokoje

Recenzje dla PARKOVA -Restauracja i Pokoje

PARKOVA -Restauracja i Pokoje - Gołdap
Marcin Paciorkowski
5/5

Bardzo dziwię się skąd te niskie oceny. Odwiedzając Gołdap zawsze jemy w Parkovej, wcześniej stołowaliśmy się u konkurencji jednak nic nie przebije PARKOVEJ. Dzisiaj zamówiliśmy 2 zestawy dnia z różnymi zupami oraz 2 zestawy z burgerami. Ku zaskoczeniu dostaliśmy dwie duże wazy z zupami, każdy mógł spróbować dowolnej - przepyszne! Dzban kompotu z prawdziwymi owocami! Drugie dania równie pyszne. Gorąco polecamy!

PARKOVA -Restauracja i Pokoje - Gołdap
Bartosz Purzyński
5/5

Pizza pyszna. Sosy to sosy, nie ketchup więc jest różnica. Ceny normalne. Obsluga super. Czas oczekiwania jak w każdej pizzerii, ok. 20 minut. Ale toaleta... cała w pajęczynach. To obniża wysoką ocenę. Do poprawy.

PARKOVA -Restauracja i Pokoje - Gołdap
Malwina Kogut
5/5

Bardzo smaczne, różnorodne potrawy. Obiad dnia - zupa w wazie, drugie danie plus kompot. Polecam

PARKOVA -Restauracja i Pokoje - Gołdap
ula głosek
5/5

W hotelu nie byłam,ale pokoje ładne i zadbane,czyste (znajomy był). Jedzenie smaczne,choć troszkę trzeba było poczekać,ale od razu poinformowano o tym. Hamburger dobry,duża bułka,dużo warzyw. Frytki przepyszne. Kartaczy niestety nie jadłam,skończyły się akurat, ale sądząc po zapachu i wyglądzie wyglądały na pyszne.

PARKOVA -Restauracja i Pokoje - Gołdap
Alicja Szmyd
1/5

Jedna gwiazdka za przyzwoite jedzenie. Niestety obsługa była bardzo nieuprzejma i zniechęcała do jedzenia. Na wszystko co było spoza dań dnia trzeba było czekać bardzo długo według pani obsługującej. Nawet mimo tego, że chcieliśmy wziąć to samo danie, co z listy dań dnia, tyle że bez zupy to nagle czas oczekiwania z 10 minut zmieniał się na 40 dziwnym trafem. Tak naprawdę czekaliśmy około 15 minut, więc pani kelnerka mówiąc o takim czasie oczekiwania chciała się chyba pozbyć klientów. Czarę goryczy przelał fakt, iż dodano nam do rachunku drugie piwo kozel, a wzięliśmy tylko jedno.

PARKOVA -Restauracja i Pokoje - Gołdap
Michał K
5/5

Świetna pizza i największe schabowe jakie widziałem w tej cenie, miła obsługa, trochę ciasno zwłaszcza zimą kiedy nie można posiedzieć na zewnątrz, poza tym wszystko fajnie, wracam regularnie. Polecam

PARKOVA -Restauracja i Pokoje - Gołdap
kebson PL
1/5

Zamówiona była połowa pizzy piekielne westchnienie i z szynką. Odebrałem westchnienie chłopa oraz połowa pizza żart tropiku

PARKOVA -Restauracja i Pokoje - Gołdap
Aleksander Mirkowicz
5/5

Dobre jedzenie w stosunku do ceny, przyjemna i uśmiechnięta obsługa, lokalizacja w centrum miasteczka, dzięki czemu nie ma problemu z zaparkowaniem i dotarciem. Myślę, że jak ponownie będę w tych stronach, chętnie zajrzę.

Go up