Mała Gastronomia, Ożarów - Ożarów

Adres: Sandomierska 8, 27-530 Ożarów, Polska.
Telefon: 158611112.

Specjalności: Restauracja, Bar.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Kawa, Małe porcje, Piwo, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 529 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Mała Gastronomia, Ożarów

Mała Gastronomia, Ożarów to Restauracja i Bar położone przy Adresie: Sandomierska 8, 27-530 Ożarów, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem Telefon: 158611112.

Mała Gastronomia oferuje szeroki wybór dań i napojów, od Śniadania po Kolację, a także Bar na miejscu z Alkoholem i Piwem. Specjalizują się w serwowaniu Małych porcji oraz zapewniają również opcję Na wynos. Lokal jest dostosowany dla osób poruszających się na wózkach, z Wejściem dostępnym dla osób na wózkach oraz Miejscami dla osób na wózkach.

Oprócz tego, Mała Gastronomia oferuje Przytulną i Swobodną atmosferę, idealną do spotkań towarzyskich czy rodzinnych. Możliwa jest również Rezerwacja miejsca, a płatności można dokonać kartami kredytowymi. Dla rodzin z dziećmi zapewniono Odpowiednie warunki, a na miejscu dostępne jest również Bezpłatne parking.

Opinie na temat Małej Gastronomii są bardzo pozytywne, firma ma aż 529 recenzji na Google My Business, a Średnia opinia wynosi 4.7/5. Klienci chwalą przede wszystkim smaczne jedzenie, przyjazną obsługę oraz miłą atmosferę lokalu.

Jeśli szukasz miejsca na pyszny posiłek w ciepłej atmosferze, Mała Gastronomia, Ożarów jest idealnym wyborem. Zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach.

Recenzje dla Mała Gastronomia, Ożarów

Mała Gastronomia, Ożarów - Ożarów
Kryspin13
5/5

Super jedzenie, bardzo niskie ceny, duże porcję. Wszystko zawsze świeże i szybko wydawane dania. Po prostu rewelacja, zawsze chętnie wstępuje jak jestem przejazdem. Obok jest parking dla ciężarówek wzdłuż drogi

Mała Gastronomia, Ożarów - Ożarów
Łukasz Sarbowski
5/5

Witam serdecznie byłem tu już kolejny raz i na pewno będzie i następny bardzo polecam pyszne jedzenie dla każdego kierowcy spore porcje ceny normalne wręcz niskie bardzo polecam serdecznie :):)danie dnia 22 zł

Mała Gastronomia, Ożarów - Ożarów
Padme Makaron
5/5

Polecam serdecznie
jedzenie dobre
ceny bardzo niskie
Porcje dość spore Sama często tam jeżdżę i jem żurek z jajkiem i kiełbaską i świeżym chlebem

Mała Gastronomia, Ożarów - Ożarów
Andrzej Piasecki
5/5

Kierowaliśmy się opiniami z google. Potwierdzamy: domowe smaki, niewygórowane ceny jak na obecne standardy i dość duże porcje, czyli opinia jakich wiele o tym miejscu. W upalny dzień bardzo duszno w środku - jakiś ogródek na tyłach obiektu zrobiłby robotę. Jako przystanek na smaczny obiad w trasie za nieduże pieniądze - super ...na zdjęciu kopytka że święconką i surówkami..pycha ?

Mała Gastronomia, Ożarów - Ożarów
Wojciech Le
5/5

Jeśli szukasz super domowych obiadów. W super cenie. Polecam. Obsługa też bardzo miła.

Mała Gastronomia, Ożarów - Ożarów
Marek Brzyski
5/5

Jednym słowem - PETARDA. Schabowy pierwsza klasa, bardzo smaczny i nie rozbity na cienko. Porcje dość duże. Pierogi z mięsem i kapustą nafaszerowane na bogato i mega smaczne. Nie żałowano okrasy. Kompot smaczny domowy. Czas oczekiwania przed godziną 12 to kilka minut. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Można płacić kartą. Parking wzdłuż ulicy na przeciwko lokalu.

Mała Gastronomia, Ożarów - Ożarów
Mateusz Jaszczyk
5/5

Mała, Skromna restauracja a jedzenie przepyszne, jak w domu. Placek ziemniaczany świeżutki, chrupiacy, bardzo dobrze wysmażony. Do tego smaczny gulasz z miękkim wieprzowym mięsem, pieczarkami i papryką. Smaczne surówki oraz pyszny kompot. Ceny rewelacyjne a porcje bardzo duze. Następnym razem spróbuję świeżonki bonustawiały się po nią kolejki chętnych. Polecam.

Mała Gastronomia, Ożarów - Ożarów
Tom Now
5/5

Smaczna domowa kuchnia. Miła obsługa, domowy klimat, Panie przy zamawianiu (przy kasie) nie wymagają płatności, płatność po zjedzeniu, pełne zaufanie. Parking zawsze pełny od przejezdnych ciężarówek, stałych klientów co tylko potwierdza, że smacznie i dużo ? Flaki najlepsze, polecam. Solidne porcje.

Go up