KEBAB HOUSE - Ożarów

Adres: Jana Pawła II 5, 27-530 Ożarów, Polska.
Telefon: 729651877.

Specjalności: Kuchnia turecka.
Inne ważne informacje: Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Swobodna atmosfera, Grupy.
Opinie: Ta firma ma 84 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja KEBAB HOUSE

Kebab House to restauracja specjalizująca się w kuchni tureckiej, zlokalizowana przy ulicy Jana Pawła II 5, w miejscowości Ożarów, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 729651877.

Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących autentycznych dań tureckich w swobodnej atmosferze. Kebab House oferuje obsługę zarówno na miejscu, jak i na wynos, co sprawia, że jest doskonałym wyborem zarówno na obiad, jak i kolację. Dodatkowo, restauracja przyjmuje również grupy oraz oferuje małe porcje, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Inne ważne informacje o Kebab House to możliwość skorzystania z obsługi zmotoryzowanych oraz możliwość spożycia jedzenia nawet późnym wieczorem. Firma ta cieszy się dobrą opinią wśród klientów, posiadając aż 84 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.8/5.

Dla osób poszukujących prawdziwych smaków tureckiej kuchni w przyjemnej atmosferze, Kebab House jest idealnym wyborem. Warto odwiedzić to miejsce zarówno na szybki posiłek na wynos, jak i na relaksującą kolację z przyjaciółmi. Zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową firmy, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na wizytę

Recenzje dla KEBAB HOUSE

KEBAB HOUSE - Ożarów
mIKU
3/5

Kebab był dobry niestety z czasem podupadł, obsługa zawsze była miła jednak jedzeniem po czasie przestaje nadrabiać, zjeść i zapomnieć

KEBAB HOUSE - Ożarów
Jawu
2/5

bardzo dobry kebab, miła obsługa, dużo klientów wiec widać ze dobry bo przyciąga osoby / Edit 2023.15.12 - po 4 miesiącach kebab znacznie się pogorszył w smaku, sosy ostre wgl nie smakują, mięso jakby też słabo wyczuwalne nowy turek który to zwija nie potrafi tego robic poprawnie. niestety dobry kebab był 3-4 msc wcześniej a teraz jakość leży.

KEBAB HOUSE - Ożarów
Marlena Zarzycka
5/5

Najlepsza obsługa z jaką kolwiek się spotkałam ? ? I kebab bardzo smaczny!

KEBAB HOUSE - Ożarów
Sebastian Duszynski
1/5

Do tej pory nie miałem zastrzeżeń, ale po dzisiejszym zamówieniu razem z żoną mamy problem z wyjściem z łazienki. Jedliśmy tylko tego kebaba i niestety chyba coś z nim było nie tak

KEBAB HOUSE - Ożarów
Antek R
5/5

Kebab bardzo dobry w porównaniu do poprzednika na pasażu

KEBAB HOUSE - Ożarów
Wiktor „nigeryjskiwiciu30” Nigeryjski
5/5

bardz.fobry kebab miła obsługa i czuc klimat w lokalu

KEBAB HOUSE - Ożarów
Master Master
5/5

Najlepszy kebab w swietokrzyskim
Polecam

KEBAB HOUSE - Ożarów
Brajan Brodalka
5/5

Najlepszy kebab jakiego jadłem.

Go up