Kebab Bistro - Ożarów

Adres: Os. Wgórze 4, 27-530 Ożarów, Polska.
Telefon: 734734633.

Specjalności: Kebab.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 155 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Kebab Bistro

Kebab Bistro to popularna restauracja specjalizująca się w kebabach, znajdująca się pod adresem: Os. Wgórze 4, 27-530 Ożarów, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 734734633.

Restauracja oferuje szeroki wybór kebabów, co stanowi ich główną specjalność. Ponadto, Kebab Bistro zapewnia dostawę, możliwość zamówienia na wynos oraz konsumpcję na miejscu. Restauracja jest otwarta do późnych godzin wieczornych i oferuje śniadania, obiady, kolacje oraz posiada toaletę dla gości.

Jeśli chodzi o atmosferę, Kebab Bistro stawia na swobodną i przyjazną dla grup. Istnieje możliwość rezerwacji stolika, a restauracja akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz usługi płatności mobilnych NFC. Ponadto, menu restauracji zawiera również opcje dla dzieci.

Zgodnie z opiniami na Google My Business, Kebab Bistro zdobył pozytywne recenzje, sumując 155 opinii. Średnia ocena wynosi 3.7/5, co świadczy o popularności i zadowoleniu klientów.

Jeśli szukasz miejsca na pyszny kebab w przyjaznej atmosferze, Kebab Bistro jest idealnym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej, gdzie można zapoznać się z pełnym menu i złożyć zamówienie online.

Recenzje dla Kebab Bistro

Kebab Bistro - Ożarów
Marcin Kowalsky
1/5

Kebab był kiedyś bardzo dobry, ostatnio bardzi się pogorszył. Tortilla przecieka, jest mieso ale nie ma smaku tak samo jak sórówka. Nie polecam bo polowa kebaba wyleciała do kosza bo było nie do zjedzenia

Kebab Bistro - Ożarów
Antek Pietrzyk
1/5

Obślizgłe nie do zjedzenia potrawa, każdy przełyk spowodował u mnie trwałe uszczerbki na zdrowiu. Nic nie jadłem ale sama nazwa odstrasza

Kebab Bistro - Ożarów
mIKU
1/5

Kebab na otwarciu prezentował się nieźle jednak z roku na rok co raz większy zjazd, za darmo zjadliwy

Kebab Bistro - Ożarów
Tomasz Rz.
1/5

Tragedia - nie polecam, 1/3 kotleta w hamburgerze twarda, wyschnięta nie do końca rozmrożona. Szkoda że paragon poszedł do kosza bo na pewno bym zwrócił.

Kebab Bistro - Ożarów
wofeczeq
1/5

Nie polecam, kebab to zwyczajna kula mocy po której można oczekiwać tylko jednego: smaku jak pasztet. surówka? zwykła sałata z pobliskiego bazaru, tortilla przecieka i smakuje jak guma. Zapomniałbym, sos. Pani mogłaby sobie oszczędzić pytania o sos, bo w kebabie go zupełnie nie ma. Czas oczekiwania jakies 10 min. W lokalu pełno much i śmierdzi jajem. Jeśli chcesz zjeść dobrego kebaba to nie tutaj.

Kebab Bistro - Ożarów
Mateusz Jaszczyk
5/5

Smaczny kebab, jakość w stosunku do ceny na przyzwoitym poziomie. Dobre mięso wołowo baranie, smaczne surówki i sosy. Czas oczekiwania okolo 10minut.

Kebab Bistro - Ożarów
Daniel Krawiecki
1/5

Kebab talerz ... no cóż....na frytkach łamią się jedynie widelce ... mięso bardzo słabej jakości. Ogólnie nie polecam...

Kebab Bistro - Ożarów
Joanna Wrona
1/5

Zamowilam wrapa. Niestety niezdatny do zjedzenia. Sałata lodowa zbutwwiała. Ogolnie bez smaku.

Go up