Hotel ELEKTOR - Morąg

Adres: Władysława Jagiełły 12, 14-300 Morąg, Polska.
Telefon: 897573335.
Strona internetowa: elektor.info.pl.
Specjalności: Hotel, Restauracja.

Opinie: Ta firma ma 260 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Hotel ELEKTOR

Hotel ELEKTOR to doskonałe miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort, wygodę i doskonałą obsługę. Zlokalizowany przy ulicy Władysława Jagiełły 12, 14-300 Morąg, Polska, ten uroczy hotel oferuje nie tylko wysokiej jakości zakwaterowanie, ale także wyśmienitą restaurację, która zachwyca swoimi specjałami kuchni.

Z łatwością można skontaktować się z Hotelem ELEKTOR pod numerem telefonu 897573335, a także odwiedzić ich stronę internetową: elektor.info.pl. Dzięki temu można uzyskać więcej informacji na temat dostępności pokoi, cen oraz aktualnych promocji.

Hotel ELEKTOR specjalizuje się w zapewnianiu gościom niezapomnianych doświadczeń podczas ich pobytu. Znajduje się w pięknej okolicy, co sprawia, że jest doskonałym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i turystów poszukujących relaksu.

Według opinii na Google My Business, Hotel ELEKTOR cieszy się dobrą reputacją z 260 recenzjami. Średnia ocena wynosi 4/5, co dowodzi wysokiego poziomu obsługi i jakości świadczonych usług.

Dla wszystkich poszukujących wyjątkowego miejsca na nocleg lub wyśmienitego posiłku, Hotel ELEKTOR jest idealnym wyborem. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować swój pobyt i cieszyć się niezapomnianym doświadczeniem.

Recenzje dla Hotel ELEKTOR

Hotel ELEKTOR - Morąg
Anna Hardt
1/5

Za taką cenę to jakaś masakra (260zł ze śniadaniem). Na początku problem z wejściem (rezerwacji nie ma, odebrane karty nie działają) ale na szczęście dobra komunikacja przez tel i udało się po 10min dostać do pokoju (przez podany kod wysłany smsem). Pan bardzo miły i pomocny.
Pokoje tragedia, wszechobecny brud, ściany brudne, za głową przy łóżku, koło kontaktów, włączników. Nieprzyjemny zapach. Na prześcieradle włosy, poszewka na poduszkę za mała, strasznie miękkie materace, zapadające się (co kto lubi). Zwłoki much w lampkach nad łóżkiem, spadające na poduszkę. Obraz w tv jakby przecięty kreską, kolorystyka w odcieniach szarości. W łazience brudno, pod prysznicem w fugach czarne plamy, kran w umywalce tak "zarośnięty" kamieniem że szok. I na ciepłą wodę czeka się z minutę także lepiej puścić pod prysznicem i poczekać a nie od razu wchodzić. Plus za śniadanie, naprawdę bardzo dobre i dużo, do tego przemiła Pani z obsługi.

Hotel ELEKTOR - Morąg
Renata Szczęsna
1/5

Nie polecam! Po wejściu do pokoju człowiek ma ochotę spać nawet w samochodzie. Wszechobecny brud. Pajęczyny i poplamione ściany napawały obrzydzeniem . Pilot lepiący się od brudny , lepiej nie dotykać. Strach brać kąpiel . Śniadania lepiej nie dotykać bo roztrój żołądka gotowy . Ale cena jak za luksusowy apartament. Zero zainteresowania ze strony personelu . Więcej tam nie zawitam !

Hotel ELEKTOR - Morąg
Irena Michalska
1/5

Dobry punkt, bo prawie w centrum miasta. Nie polecam jednak bo zostaliśmy wywaleni z pokoju i nasze bagaże zostały wystawione przed drzwi, nawet nas nie poinformowano że zakończyła się już doba, zamiast doliczyc więcej czasu pani spakowala nasze prywatne rzeczy z pokoju i wystawiła torby na korytarz. Nasze bilety powrotne też zniknęły i do dziś się nie odnalazły. Bardzo nie ładne zachowanie. Nie poleca!

Hotel ELEKTOR - Morąg
Edyta Kropielnicka
5/5

Organizowałam ostatnio rodzicom 50 lecie ślubu w Hotelu Elektor. Impreza zorganizowana bardzo profesjonalnie, wspaniała obsługa, wyśmienite jedzenie, porcje duże i bardzo smaczne. Komunikacja z osobą zarządzającą wysmienita, bezproblemowa, zawsze dostępna i gotowa do pomocy.
Dziękujemy, Rodzicom bardzo się podobało. Polecamy.

Hotel ELEKTOR - Morąg
Jerzy Tręda
3/5

Pajęczyny nie najlepiej świadczą o dbałości o czystość i higienę. Telewizja (nie była to dla mnie rzecz najważniejsza) ograniczała się wyłącznie do kanałów TVP.

Hotel ELEKTOR - Morąg
Beata S.
5/5

Byłam tu. Bardzo czysto, duży wygodny pokój, dobrze urządzony, elegancka łazienka, bardzo dobra obsługa.

Hotel ELEKTOR - Morąg
Krzysztof „Szkieło”
2/5

Jedzenie sredniej jakości
Nie jest źle ale też nie jest super

Hotel ELEKTOR - Morąg
Lukasz Alberski
5/5

Jak na 2 ⭐ pokoje jak najbardziej ok, czyste, pościel pachnąca ?

Pani na recepcji uprzejma, serdeczna i pomocna. Robi klimat ?

Lokalizacja - małe miasteczko, a więc i wszędzie jest blisko.

Go up