Promyk - Bartoszyce

Adres: Tartaczna 4, 11-200 Bartoszyce, Polska.
Telefon: 897622251.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Kawa, Małe porcje, W ofercie dania wegetariańskie, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Desery, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 151 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Promyk

Recenzje dla Promyk

Promyk - Bartoszyce
Mary Jay
5/5

Pierwszy raz miałam okazję zjeść na miejscu - poprzednie obiady brałam na wynos. W obydwu opcjach jedzenie było smaczne.

Dzisiejsze pierogi ruskie były duże, ciasto nie było za grube czy za cienkie, farsz był dobrze doprawiony. Zeszłoroczne ruskie wspominam równie dobrze. Miałam też wtedy okazję zjeść krokiety (w porcji były dwa, ale jeden długości dwóch standardowych krokietów). Mogę też polecić kotlety ziemniaczane, które również były wyjątkowo duże.

„Promyk” to dobre miejsce, żeby zjeść syty, tradycyjny obiad. Na stronie na Facebooku codziennie publikowane są posty z dostępnymi danego dnia zestawami obiadowymi.

Obsługa jest miła. Ciężko nazwać tę restaurację restauracją stricte - przywodzi na myśl bardziej jadłodajnię (stąd też niepełne gwiazdki w klimacie).

Promyk - Bartoszyce
Alicja Czaplewska
5/5

Dobry, smakujący na domowy obiadek. Zupka i drugie danie bez zastrzeżeń. Będąc turystycznie szukaliśmy szybkiej i smacznej kuchni. Obsługa miła. Polecam!

Promyk - Bartoszyce
Jarosław Charchalis
5/5

Bardzo przerażająca opinia pani agaty,z którą się nie zgadzam gdzie ta pani ma oczy obsługa bardzo miła i atmosfera znakomita jedzenie mega. Bardzo polecam lokal na różne imprezy. Jeszcze raz dziękuję za zorganizowanie wesela mojej córki. Na pewno odwiedzę Was nie raz .

Promyk - Bartoszyce
Dariusz Remiszewski
5/5

Bardzo miła obsługa ? Bardzo dobre obiady domowe ?

Promyk - Bartoszyce
Dariusz Wierzbicki
4/5

Bardzo dobre, smaczne obiady. Wszystkie dania po 20 zł. A 4 gwiazdki bo ziemniaków mogły by być o jedną łyżkę więcej. Można powiedzieć że podjesz i nie będziesz przepełniony.
Polecam

Promyk - Bartoszyce
dj łazi
5/5

Super miejsce i smaczne jedzenie

Promyk - Bartoszyce
Wojciech Bącik
5/5

Jedzenie bardzo smaczne, będziemy wracać na obiady!

Promyk - Bartoszyce
AB T
5/5

Smaczne domowe jedzenie 🙂

Go up