Bar u Szefa - Morąg

Adres: Aleja Parkowa 7, 14-300 Morąg, Polska.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Piwo, Obiad, Bar na miejscu, Swobodna atmosfera, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 27 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Bar u Szefa

Bar u Szefa Aleja Parkowa 7, 14-300 Morąg, Polska

Bar u Szefa to urocze miejsce położone przy Alei Parkowej 7, w miejscowości Morąg, Polska. Jest to restauracja znana z wysokiej jakości jedzenia i swobodnej atmosfery. Specjalizuje się w serwowaniu obiadów oraz piwa, co sprawia, że jest idealnym miejscem na relaksujące wieczory.

Bar u Szefa oferuje również możliwość zamówienia jedzenia na wynos, co jest doskonałą opcją dla osób poszukujących smacznych posiłków na wynos. Dodatkowo, można tam cieszyć się alkoholem oraz jedzeniem późnym wieczorem, co sprawia, że miejsce to jest popularne wśród lokalnej społeczności.

Inne ważne informacje o Barze u Szefa to możliwość płatności kartami debetowymi i kredytowymi, obsługa płatności mobilnych NFC oraz małe porcje dostępne dla tych, którzy wolą mniejsze porcje jedzenia.

Opinie na temat Baru u Szefa są pozytywne, firma posiada aż 27 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.9/5. To świadczy o wysokiej jakości obsługi i doskonałym jedzeniu, które serwuje ta restauracja.

Dla osób poszukujących przyjemnego miejsca na relaksujący wieczór w Morągu, Bar u Szefa jest doskonałym wyborem. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców oraz turystów.

Warto odwiedzić stronę internetową Baru u Szefa, aby zapoznać się z pełnym menu oraz zarezerwować stolik na wieczorny posiłek. Zdecydowanie warto skontaktować się z nimi i poczuć atmosferę tego wyjątkowego miejsca

Recenzje dla Bar u Szefa

Bar u Szefa - Morąg
Przemek Roguz
5/5

Miejsce chodź mało znane to naprawdę ma pyszne jedzenie. Samego szefa nie zastałem ale jeśli to czyta to chciałem pochwalić. Jedzenie bardzo dobre,klasyczne i co najważniejsze tanie chociaż w tych czasach to rzadkość. Serdecznie polecam

Bar u Szefa - Morąg
mateo5
1/5

Zmieniam ocenę na 1. Było bardzo dobrze. Jednak ktoś wymyślił sobie "powiększmy cenę o 200%". Moje ulubione frytki z surówką i sosami zmieniały swoją cenę na przestrzeni kilku lat od 5zł do 10zł. Nie ma problemu, koszty rosną. Jednak dzisiaj zostały mi naliczone dodatkowe opłaty za każdy z "sosów" - odrobina taniego ketchupu i sosu czosnkowego (masówka z hurtowni). Łącznie 17.50zł. To nie są "craftowe" frytki tylko zwykłe ziemniaki oblane najtańszymi sosami.
Nigdy więcej już tutaj nie przyjdę, bo nie lubię jak robi się ze mnie frjera.
Pani obsługująca bardzo miła, pozdrawiam 🙂

Bar u Szefa - Morąg
Anna Kalman
1/5

Kiedyś tam było pysznie. Teraz lipa. Nie polecam.

Bar u Szefa - Morąg
Marcin Prejs
5/5

Najlepsza szama w mieście. Frytasy z ziemniaka jak za PRL-u po ten smak się wraca ?. Jedyny taki bar w okolicy . Zapieksy pierwsza klasa chrupiące mniam,mniam

Bar u Szefa - Morąg
Oshea Oshea
5/5

Nie ma chyba lepszego baru w naszym Morągu niż bar u szefa obsługa zawszę miła nie patrzy na planowy czas końca pracy zawszę czekają aż ostatni klient się naje nie pospieszaja jedzenie bardzo dobre no lepiej już się chyba nie da polecam

Bar u Szefa - Morąg
DON GEKON
5/5

Najlepsze frytki i pepsi z nalewaka w mieście!

Bar u Szefa - Morąg
Michał Rakoczy
5/5

Kultowe miejsce na mapie Morąga

Bar u Szefa - Morąg
Frank
5/5

Bardzo dobre burgery

Go up