Domin Kebab Rydułtowy - Rydułtowy

Adres: Raciborska 144, 44-280 Rydułtowy, Polska.
Telefon: 531194869.
Strona internetowa: domin-kebab.pl.
Specjalności: Kebab.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 79 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Domin Kebab Rydułtowy

Domin Kebab Rydułtowy to doskonałe miejsce dla miłośników kebaba w Rydułtowach. Znajduje się pod adresem Raciborska 144, 44-280 Rydułtowy, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 531194869. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej domin-kebab.pl.

Specjalnością restauracji są oczywiście kebaby. Oprócz tego, oferują jedzenie późnym wieczorem, małe porcje, obiady, kolacje, swobodną atmosferę, obsługę grupową, akceptują karty debetowe i kredytowe, oraz zapewniają usługę płatności mobilnych NFC. Mają również menu dla dzieci.

Ta firma cieszy się dobrą reputacją, posiadając aż 79 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.3/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Domin Kebab Rydułtowy to idealne miejsce dla osób poszukujących smacznego kebaba w przyjaznej atmosferze. Znajduje się w dogodnej lokalizacji i oferuje różnorodne dania dla każdego. Jeśli jesteś w okolicy i chcesz spróbować pysznego kebaba, nie wahaj się skontaktować z nimi poprzez stronę internetową. To miejsce z pewnością nie zawiedzie Twoich oczekiwań

Recenzje dla Domin Kebab Rydułtowy

Domin Kebab Rydułtowy - Rydułtowy
Tomasz Wajner
5/5

Jak zawsze moje ulubione miejsce , Kapselon ogromny choć miał być mały , taki prezent , hot dogi też mają najlepsze jak za dawnych czasów i wszystko tanio, jak się chcesz z kumplami najeść na gastro najlepsze miejsce

Domin Kebab Rydułtowy - Rydułtowy
Piotr
5/5

Jedzenie bardzo dobre. Ostry sos wymiata !
Bardzo miła i fachowa obsługa 🙂
Serdecznie polecam !

Domin Kebab Rydułtowy - Rydułtowy
Jakub Brzezinka
2/5

Gdy pierwszy raz zamawiałem tu kebaba to byłem średnio zadowolony. Mięso nie było pokrojone w cienkie paski tylko w grube, wielkie kostki. Pomyślałem ok, może miałem pecha na sam koniec mięsa i komuś sie nie chciało bardziej pociąć. Za jakiś czas dałem im drugą szanse i... dokładnie ta sama sytuacja. Mięso w 90% pokrojone jak dla psa. Nie polecam

Domin Kebab Rydułtowy - Rydułtowy
Wojciech Rosegnal
1/5

Dramat. To słowo ciśnie się na usta. Z konieczności zjedliśmy. Pani miła, nawet bardzo. Natomiast jedzenie nie zasługuje na miano jedzenia. Suche sztuczne i gumowe.

Domin Kebab Rydułtowy - Rydułtowy
mR ArkoJanko
1/5

Nie polecam. Zamówiłem kebab w cieście duży, prosiłem o mniej sałatek. Nie dość że zapłaciłem za niego ponad 20 zł(brałem duży i mały , za oba dałem 39 zł) to tego mięsa ciężko było w nim znaleźć. Samo zielsko. Na dodatek przy każdym gryzie wszystko z niego wylatywało, tak był zrobiony. Dawno się tak nie wk...wilem

Domin Kebab Rydułtowy - Rydułtowy
Mateusz „Beniamian Franklin” Ek
1/5

Kebab dość mocno średni. Zacznę od tego, że był bardzo źle zawiniety. Mięso kiepskiej jakość (gorzkie?) i nie za ciepłe. 14 zł za coś takiego to porażka. Najlepsza w tym kebabie to była sałata.

Domin Kebab Rydułtowy - Rydułtowy
Morellka
4/5

Byłam dzisiaj (09.03.2023 godz. 10:28) i zamówiłam 2 burgery i frytki.Burgery duże, smaczne co prawda, ilość składników niepowaliła, a brak jedynej pozycji menu zasmucił. 4/5 jak najbardziej zasłużone.

Domin Kebab Rydułtowy - Rydułtowy
Karol Stajer
4/5

Jedzenie smaczne, obsługa w porządku. Ceny w menu znajdującym się na ścianie są nieprawdziwe, Master Burger jest tam w cenie 17 zł, na paragonie okazuje się, że zapłaciłem 18 zł (nie chodzi o koszt opakowania, opakowanie na wynos doliczone osobno). Mięso w Master Burgerze dobrej jakości, duża ilość bekonu, jednakże skoro o tym burgerze mowa, wydaje mi się, że warto poinformować o bardzo dużej ilości chrzanu. Jest to niepopularny składnik hamburgerów, nie każdy go lubi, nie każdy się spodziewa. A było go naprawdę dużo, aż się wylewał, przez co kanapka była ostra. Zamówiłem również dużego hamburgera, a prawdopodobnie przez pomyłkę otrzymałem małego (zapłaciłem za dużego). Ale trudno każdy może się pomylić. Jedna gwiazdka mniej za niezaktualizowane menu.

Go up