Expres. Bar - Rydułtowy

Adres: Ofiar Terroru 87, 44-280 Rydułtowy, Polska.
Telefon: 508329047.
Strona internetowa: barexpres.makro.bar.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Obiad, Katering, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja.
Opinie: Ta firma ma 93 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.4/5.

Lokalizacja Expres. Bar

Expres. Bar jest restauracją zlokalizowaną pod adresem Ofiar Terroru 87, 44-280 Rydułtowy, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 508329047 lub odwiedzić ich stronę internetową barexpres.makro.bar. Specjalizują się w różnorodnych potrawach restauracyjnych.

Warto zauważyć, że Expres. Bar oferuje wiele udogodnień, takich jak ogródek, dostawa bez kontaktu, dostawa, możliwość zamówienia na wynos oraz konsumpcję na miejscu. Mają w swojej ofercie alkohol, w tym alkohol wysokoprocentowy, kawę, koktajle, piwo, obiady, usługi kateringowe, miejsca siedzące, bar na miejscu, toaletę, swobodną atmosferę, obsługę grup oraz możliwość rezerwacji.

Zgodnie z opiniami, Expres. Bar cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Firma posiada aż 93 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.4/5. To świadczy o zadowoleniu gości z jakości obsługi i oferowanych potraw.

Dla osób szukających miejsca na posiłek w przyjemnej atmosferze oraz z różnorodnymi opcjami menu, Expres. Bar może być doskonałym wyborem. Z ich bogatą ofertą i udogodnieniami, z pewnością zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany/a skosztowaniem specjałów Expres. Bar lub skorzystaniem z ich usług, zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej barexpres.makro.bar i skontaktowania się z nimi. Nie zwlekaj i delektuj się wyjątkowymi doznaniami kulinarymi w Expres. Bar

Recenzje dla Expres. Bar

Expres. Bar - Rydułtowy
Jasiu Kawicz
5/5

Miła sympatyczna obsługa. Super .

Expres. Bar - Rydułtowy
Sławek Bujdo
1/5

Ten bar już nie istnieje.

Expres. Bar - Rydułtowy
Anna Ćwiąkała
5/5

To miejsce nie jest okropnie tylko ludzie są źle poinformowani.Ja robiłam tam 2 imprezy i potrawy oraz obsługa były na najwyższym poziomie i bardzo polecam ten lokal każdemu kto chce zrobić sobie jakąś imprezkę z poważaniem Anna.

Expres. Bar - Rydułtowy
Arek
3/5

Jak są imprezy to się obsługa stara, poza imprezami jest przeciętnie i ogólnie lokal stary i mało zadbany typowa pijalnia piwa

Expres. Bar - Rydułtowy
stefan czekala
5/5

Bardzo miła obsługa, dobre i nie drogie jedzenie

Expres. Bar - Rydułtowy
Bartosz Popielas
1/5

Jeśli ktoś chce coś zjeść radzę ominąć to miejsce. Taka rada.

Expres. Bar - Rydułtowy
Krzysztof Wawrzyńczyk
1/5

Po dzisiejszej impezie panie zaje..ały litr wodki i oczywiscie niema winnych niepolecam jeszcze z niepijących klientow robią idiotów

Expres. Bar - Rydułtowy
Janusz Piecowski
1/5

Jedzenie nie za bardzo smaczne. W ruchliwym miejscu. Wystrój nieciekawy.

Go up