Arczi Kebab - Rydułtowy

Adres: Generała Józefa Bema 2, 44-280 Rydułtowy, Polska.
Telefon: 519764089.
Strona internetowa: arczikebab.eatbu.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Sport, Szybka obsługa, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Piwo, Szybka przekąska, W ofercie dania wegetariańskie, Obiad, Kolacja, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 1017 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Arczi Kebab

Arczi Kebab to popularna restauracja zlokalizowana przy Adres: Generała Józefa Bema 2, 44-280 Rydułtowy, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu Telefon: 519764089 lub odwiedzić ich stronę internetową Strona internetowa: arczikebab.eatbu.com.

Restauracja Arczi Kebab specjalizuje się w przygotowywaniu pysznych dań, a także oferuje wiele udogodnień dla swoich klientów. Możesz skorzystać z Ogródka, zamówić Dostawę lub zdecydować się na Na wynos. Lokal jest przyjazny dla osób na wózkach, a także oferuje Parking dostępny dla osób na wózkach oraz Toaletę dla osób na wózkach. Możesz tu również skosztować alkoholu, kawy, piwa oraz dań wegetariańskich.

Arczi Kebab cieszy się dobrą opinią wśród klientów, posiadając aż 1017 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.5/5, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez restaurację.

Dla osób poszukujących przyjemnego miejsca na obiad, kolację czy szybką przekąskę, Arczi Kebab jest doskonałym wyborem. Zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej i skontaktowanie się z nimi, aby doświadczyć wyjątkowej atmosfery restauracji oraz delektować się ich smacznymi specjałami.

Recenzje dla Arczi Kebab

Arczi Kebab - Rydułtowy
Gabriel urbas
4/5

Kebab jak to zwykły kebab. Mięso mielonka nic specjalnego. Sosy standardowe. Ale wypad na piwko by z znajomymi posiedzieć jest ok. Lokal czysty. Ubikacje również. Polecam

Arczi Kebab - Rydułtowy
Piotr Gowin
5/5

Najlepszy kebab w okolicy. Polecam duży z dodatkowym miesem

Arczi Kebab - Rydułtowy
domin2601
1/5

Tam kebab był zawsze taki sobie ale po ostatnim razie i spędzeniu pół nocy w łazience to NIGDY WIĘCEJ. Co do średniej oceny, to ludzie wy chyba nie jedliście dobrego kebaba.
Edit. odp.
No chyba nie bardzo pamiętacie bo zamówienie odbierała żona z dwójką dzieci i były zamawiane dwa kebaby i dwa hamburgery. Ja i córka zatrucie po kebsach. Wasz komentarz świadczy tylko o waszej kulturze osobistej. Osobiście nie polecam i nie pozdrawiam.

Arczi Kebab - Rydułtowy
Artur Maciak
5/5

Takiego podejścia do klienta w regionie nie ma chyba nikt!
To zdecydowanie nie powinno być niestandardowe zamówienie.
Catering kebabowy powinien być u Was w stałej ofercie! 😀
Dziękuję 🙂

Arczi Kebab - Rydułtowy
Marcin nowak
3/5

Mięso bardzo dobre reszta średnie sos ostry wg nie był ostry sama woda . Mało sosu kebab był suchy . Surówki spoko . Wielki minus za sosy i gumowata tortilla brane było na wynos

Arczi Kebab - Rydułtowy
D mark
5/5

I to jest kebab ? zamówione w cieście samo mięso sosy mieszane tak dużego kebsa to ja doceniam mięso pyszne i cena dobra POLECAM

Arczi Kebab - Rydułtowy
Dariusz Skupien
3/5

Jeszcze mi się chyba nie zdarzyło,żebym tam dostał ciepłego kebsa. Ogólnie wielkość przyzwoita ale zimne to są dobre lody A nie kebab.

Arczi Kebab - Rydułtowy
julia wrona
1/5

Składając dziś zamówienie telefoniczne zamawiając 2 małe kubki kebab ,sos czosnkowy bez sałatek przychodząc po odbiór dostałam 2 kebaby w cieście SAME mięso bez sałatek
Pani która wydawała powiedziała że źle zrozumiala zamówienie byłam zmuszona za to zapłacić dokupując frytki.
Mięso w kebabie bardzo SŁONE
Tego nie da się zjeść
OSOBIŚCIE JAK LUBIŁAM TE MIEJSCE JUZ NIE POLECAM
Ciężko polecić

Go up