Bistro Kameralna Mieronice Małogoszcz - Mieronice

Adres: Mieronice 92, 28-366 Mieronice, Polska.
Telefon: 607897954.
Strona internetowa: bistrokameralna92.pl.
Specjalności: Restauracja, Bistro.
Inne ważne informacje: Ogródek, Odbiór na zewnątrz, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Kawa, Piwo, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Toaleta, Wi-Fi, Wi-Fi, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 67 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.9/5.

Lokalizacja Bistro Kameralna Mieronice Małogoszcz

Bistro Kameralna Mieronice Małogoszcz to urocza restauracja i bistro, zlokalizowana w miejscowości Mieronice, w Polsce. Adres tego miejsca to Mieronice 92, 28-366 Mieronice, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 607897954. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej bistrokameralna92.pl.

Bistro Kameralna specjalizuje się w serwowaniu pysznych dań zarówno w restauracji, jak i na wynos. Co więcej, oferują także dostawę bez kontaktu oraz obsługę zmotoryzowanych. Miejsce to jest dostosowane dla osób poruszających się na wózkach, z toaletą i parkingiem dostępnym dla nich.

W Bistro Kameralna znajdziesz bogate menu, w tym dania główne, kolacje, desery, kawę, piwo i alkohol. Jest to idealne miejsce dla całej rodziny, grup, a także dla organizacji przyjęć urodzinowych dla dzieci. Posiadają również menu specjalnie przygotowane dla najmłodszych gości.

Opinie na temat Bistro Kameralna są bardzo pozytywne, ze średnią oceną 4.9/5 na Google My Business. To świadczy o wysokiej jakości obsługi i smaku potraw serwowanych w tym miejscu.

Jeśli szukasz przytulnego miejsca z swobodną atmosferą, odpowiedniego dla całej rodziny, to Bistro Kameralna Mieronice Małogoszcz jest idealnym wyborem. Zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ich ofercie.

Recenzje dla Bistro Kameralna Mieronice Małogoszcz

Bistro Kameralna Mieronice Małogoszcz - Mieronice
Gipsar72
5/5

Przejeżdżałem tędy wiele razy, ale nigdy nie myślałem żeby się tu zatrzymać. Taki mały lokalik. Wczoraj byłem tam pierwszy raz. Zapewniam, że warto zjechać z trasy na obiad. Przemiła właścicielka, posiłki NAPRAWDĘ jak domowe. Schabowe wielkie na cały talerz, Strogonow pyszny, bigos też i ceny bardzo przystępne. A KORYTO mięs to już mega. Tylko patrzyłem jak inni zabierali na wynos. Polecam.

Bistro Kameralna Mieronice Małogoszcz - Mieronice
Grzegorz Kulig
5/5

Bardzo dobra zupa, bardzo dobra cena
Bardzo ładna i sympatyczna obsługa

Bistro Kameralna Mieronice Małogoszcz - Mieronice
M. R.
5/5

Wspaniałe miejsce! Świetnie ludzie! Poznań pozdrawia i z całego serca poleca 😉

Bistro Kameralna Mieronice Małogoszcz - Mieronice
Paweł Kowalski
5/5

Trafiliśmy tutaj z polecenia i byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Rewelacyjne pierogi, delikatne ciasto, idealnie doprawiony farsz. Solidne porcje.

Bistro Kameralna Mieronice Małogoszcz - Mieronice
Milena Żubrowska
5/5

Zamówiliśmy catering na 20 osób. Świetna obsługa, właścicielka bardzo miła i pomocna. Potrawy zostały przywiezione idealnie na czas - wszystkie potrawy były profesjonalnie zapakowane, gorące, a przede wszystkim smaczne i doprawione. Serdecznie polecam to miejsce 🙂 !!

Bistro Kameralna Mieronice Małogoszcz - Mieronice
Magdalena Łukasiewicz
5/5

Zachęceni bardzo dobrymi opiniami, wstąpiliśmy na obiad i... nie zawiedliśmy się, podpinam się do 5-cio gwiazdkowych opinii. Pysznie, czysto, obsługa bardzo miła. Polecam!

Bistro Kameralna Mieronice Małogoszcz - Mieronice
Joanna Gajos
5/5

Przepyszne jedzenie. Jak domowe.Pierogi palce lizać. Wszystko bardzo ładnie podane. Atmosfera super. Polecam zarówno na obiad jak i na zorganizowanie przyjęcia okolicznościowego.

Bistro Kameralna Mieronice Małogoszcz - Mieronice
Monika Kolkowska
5/5

Polecam. Pyszne jedzenie, miła obsługa.

Go up