Hotel i Restauracja Stara Fabryka - Małogoszcz

Adres: Jędrzejowska 43, 28-366 Małogoszcz, Polska.
Telefon: 502497677.
Strona internetowa: wirtualnastrefa.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 251 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Hotel i Restauracja Stara Fabryka

Hotel i Restauracja Stara Fabryka to idealne miejsce dla wszystkich poszukujących wyjątkowego doświadczenia w Małogoszczu. Znajduje się pod adresem Adres: Jędrzejowska 43, 28-366 Małogoszcz, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla gości z różnych części miasta. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu Telefon: 502497677 lub odwiedzić ich stronę internetową Strona internetowa: wirtualnastrefa.pl.

Specjalnością tego miejsca jest Hotel, co oznacza, że goście mogą liczyć na wysoką jakość usług noclegowych. Hotel i Restauracja Stara Fabryka cieszy się dobrą reputacją, co potwierdzają liczne opinie. Firma posiada aż 251 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.2/5, co świadczy o wysokim poziomie obsługi i zadowoleniu gości.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć w komfortowych warunkach i skosztować wyśmienitej kuchni, Hotel i Restauracja Stara Fabryka będzie doskonałym wyborem. Ich położenie sprawia, że jest to idealna baza wypadowa do zwiedzania Małogoszczu i okolicznych atrakcji.

Wizyta w Hotelu i Restauracji Stara Fabryka zapewni niezapomniane doświadczenia i relaksujący pobyt. Dla osób poszukujących spokoju i komfortu, to miejsce będzie jak znalazł. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować pobyt i cieszyć się wyjątkową atmosferą tego miejsca.

Zarezerwuj już teraz i przeżyj niezapomnianą przygodę w Hotelu i Restauracji Stara Fabryka

Recenzje dla Hotel i Restauracja Stara Fabryka

Hotel i Restauracja Stara Fabryka - Małogoszcz
Adam Kulesza
5/5

Byłem z dziewczyną na kolacji walentynkowej. Bardzo ładny wystrój, bardzo klimatycznie. Jedzonko super szczególnie kaczka ?
Dziękujemy Pani Basi za super obsługę i profesjonalne podejście do gościa ?
Aż miło tu będzie wracać ?

Hotel i Restauracja Stara Fabryka - Małogoszcz
Jakub Vitkovski
2/5

Miałem niedawno okazję zatrzymać się w tym pokoju i niestety muszę wyrazić moje rozczarowanie. Po pierwsze, temperatura w pokoju była nieznośnie niska, co znacznie wpłynęło na komfort pobytu. Pomimo prób regulacji ogrzewania, nie udało się osiągnąć przyjemnej temperatury.

Dodatkowo, poziom czystości pozostawiał wiele do życzenia. Widoczne było brak staranności w utrzymaniu pokoju w należytej czystości, co wpłynęło na ogólne wrażenie z pobytu.

Internet również sprawił mi wiele kłopotów. Połączenie było bardzo słabe i niestabilne, co utrudniało korzystanie z sieci. To szczególnie utrudniło mi pracę zdalną i korzystanie z Internetu w ogólności.

Mam nadzieję, że te kwestie zostaną rozwiązane, aby przyszli goście mogli cieszyć się lepszym doświadczeniem.

Hotel i Restauracja Stara Fabryka - Małogoszcz
Karol Babiuch
3/5

Dobre jedzenie ale wystrój zupełnie bez potencjału.

Hotel i Restauracja Stara Fabryka - Małogoszcz
leszek Mocko
4/5

Fajne miejsce gdzie można smacznie zdrowo tanio i solidnie zjeść zrelaksować się i w spokoju się wyspać.Samochód pozostaje na parkingu

Hotel i Restauracja Stara Fabryka - Małogoszcz
Marcin J_K
5/5

Witam to już kolejna impreza w tym lokalu bodajże 4 jak na razie nic się nie zmieniło cały czas pełen profesjonalizm miła obsługa mega jedzenie z czystym sumieniem mogę polecić Starą fabrykę.

Hotel i Restauracja Stara Fabryka - Małogoszcz
Marta Kwiecien
1/5

Najgorszy hotel w jakim byłam jezeli można nazwać to hotelem. Pokoje brudne. Telewizor zepsuty . Pokój dawno sprzątaczki nie widział. Pani na recepcji bardzo nie miła arogancka. Odradzam w 100% do tego doba tylko do godziny 10

Hotel i Restauracja Stara Fabryka - Małogoszcz
Jarosław Od.
3/5

Pokoje czyste i przestronne.
Miła obsługa. Jak na obecne czasy, niska cena za nocleg. Smaczne dania serwowane przez restaurację.
Na minus zasługuje ,krótki czas pracy restauracji. Odległość restauracji od hotelu. Złe oświetlenie korytarzy.

Hotel i Restauracja Stara Fabryka - Małogoszcz
Ilona Rak
5/5

Polecam serdecznie to miejsce

Go up