Pizzeria Roza - Łopuszno

Adres: Włoszczowska 21A, 26-070 Łopuszno, Polska.
Telefon: 788326013.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Szybka przekąska, W ofercie dania wegetariańskie, Obiad, Kolacja, Miejsca siedzące, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 163 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Pizzeria Roza

Pizzeria Roza to popularna restauracja w Łopusznie, Polska, która specjalizuje się w wspaniałych wypiekach włoskiej pizzy. Znajduje się pod adresem Włoszczowska 21A, 26-070 Łopuszno, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 788326013 lub odwiedzić ich stronę internetową facebook.com.

Oferują szeroki wybór dań, ale ich specjalnością jest oczywiście pizza. Restauracja ta jest idealnym miejscem na romantyczną kolację, obiad rodzinny lub szybką przekąskę. Mają ogródek, dostawę, możliwość zamówienia na wynos oraz duży parking dostępny dla osób na wózkach. Wejście do restauracji jest również przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Pizzeria Roza jest otwarta do późnych godzin wieczornych, oferuje małe porcje, dania wegetariańskie oraz przyjazną dla dzieci atmosferę. Mają miejsca siedzące, toaletę, obsługę kart debetowych i kredytowych oraz usługę płatności mobilnych NFC. Firma ta posiada 163 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.9/5.

Jeśli szukasz miejsca na pyszną pizzę w przyjemnej atmosferze, Pizzeria Roza to idealny wybór. Bez względu na to, czy chcesz zjeść na miejscu, zamówić na wynos czy skorzystać z dostawy, ta restauracja z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową i spróbowania ich wyjątkowych dań

Recenzje dla Pizzeria Roza

Pizzeria Roza - Łopuszno
Anka Koparka
5/5

Zamówiłam pizzę w tym lokalu na urodziny mojej córeczki. Zapłata za okrągłe ciasto z dodatkami było małe, a gdy moje dziecko płci żeńskiej poczuło zapach pożywienia była bardzo szczęśliwa. Z radością zjadła ten posiłek. Goście zaproszeni też byli zafascynowani smakiem i aromatem tegoż włoskiego dania.

Pizzeria Roza - Łopuszno
Darek P
4/5

Pizze ratuje trochę cena. Nie jest to jakaś super pizza ale też nie najgorsza jaka jadłem. Jest ok, ale super też nie. Taka prosta dla głodnego. Ale często zdarza się, spalona. Następna już oddam. Sos gratis jeden - fajnie. Smakowo ok. Ogólnie polecam. Ciasto nie jest gumowe a to duży plus bo dużo pizzeri ma z tym problem.

Pizzeria Roza - Łopuszno
Weronkaaa W
1/5

Cena wysoka, a jakość (chyba) lepszą ma to pudełko, w którym przywożą tę pizzę. Zamówienie niekompletne, składniki - jakby sanepid nigdy kontroli nie odbył i raczej nie zamierzał... Czas oczekiwania - zawsze dłuższy niż podano przy ,,oczekiwanym" + kierowca wybiera zawsze dłuższą drogę, co by zedrzeć z klienta dopłatę (>10 zł), gdzie odległość od ,,Pizzerii" według map wujka google to całe 9 km 🙂 serdecznie nie polecam i zapraszam do konkurencji (Italiano), bo tamta pizza ma więcej z pizzą wspólnego niż tylko nazwę - tak jak w przypadku Rozy

Pizzeria Roza - Łopuszno
Filip Jedliński
5/5

Nie ma czegoś złego w tym lokalu

Pizzeria Roza - Łopuszno
farben nn
5/5

Mega dobra pizza, w życiu nie odwiedzę już innego lokalu, właścicielka lokalu bardzo przyjemna kobieta, z podejściem do klienta, POLECAM!!

Pizzeria Roza - Łopuszno
giermi
1/5

Zamówiliśmy pizzę meksykańską ciasto klucha, dodatków prawie zero prosiliśmy o ostry sos dostaliśmy taki który ostry był tylko z nazwy, NIE POLECAM. Następnym razem skorzystam z innej pizzerii.

Pizzeria Roza - Łopuszno
Zbyszek Kluk
1/5

Odradzam pizzę z łopuszna roza. Może i szybko ale składników mało i jeszcze w dodatku zimna. Niepolecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pizzeria Roza - Łopuszno
Tur Ysta
5/5

Tradycyjna pizza po polsku. Smakuje dawnym klimatem takich miejsc i to jej fajny urok.

Go up