Zamek w Stopnicy - Stopnica

Adres: Kazimierza Wielkiego 15, 28-130 Stopnica, Polska.
Telefon: 413779850.
Strona internetowa: gck.stopnica.pl.
Specjalności: Zamek.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 162 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Zamek w Stopnicy

Zamek w Stopnicy to jedno z najbardziej fascynujących miejsc do odwiedzenia w Polsce. Znajduje się pod adresem Kazimierza Wielkiego 15, 28-130 Stopnica, Polska i można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 413779850. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej gck.stopnica.pl.

Zamek w Stopnicy jest znany ze swoich bogatych historycznych korzeni i architektury. Jako specjalność obiektu można wymienić oczywiście Zamek, który zachwyca swoją starożytnością i urodą. Dla osób z ograniczoną mobilnością, dostępny jest parking oraz wejście przystosowane dla osób na wózkach. Jest to również odpowiednie miejsce do odwiedzenia z dziećmi, zapewniając im ciekawe i edukacyjne doświadczenia.

Opinie na temat Zameku w Stopnicy są bardzo pozytywne, firma posiada aż 162 recenzje na Google My Business. Średnia opinia wynosi 4.5/5, co świadczy o wysokim poziomie satysfakcji odwiedzających.

Zamek w Stopnicy to miejsce, które warto odwiedzić, szczególnie dla miłośników historii i architektury. Znajduje się w malowniczej okolicy, co sprawia, że wizyta tam będzie niezapomnianym przeżyciem. Dla osób zainteresowanych historią Polski i chcących doświadczyć jej na własnej skórze, Zamek w Stopnicy jest idealnym miejscem do zwiedzania.

Jeśli szukasz miejsca pełnego historii, kultury i uroku, Zamek w Stopnicy jest idealnym wyborem. Nie zwlekaj dłużej i skontaktuj się z nimi poprzez ich stronę internetową aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować swoją wizytę. Z pewnością nie pożałujesz

Recenzje dla Zamek w Stopnicy

Zamek w Stopnicy - Stopnica
waldi0055
5/5

Stety, byłem w sobotę. Nie doświadczyłem więc możliwości wejścia. I, obejrzenia wnętrz zamku. Wierzę innym zwiedzającym, którzy mieli tę przyjemność. Co to za instytucja kultury zamknięta w sobotę? Jednakże chwała tutejszym władzom, za wysiłek odbudowy i utrzymania zamku. Z zewnątrz prezentuje się doskonale. Warto było przejechać te pareset kilometrów ażeby obejżeć sobie (nawet z zewnątrz) ten, pamiętając kazimierzowski czasy, zamek.

Zamek w Stopnicy - Stopnica
Ewa Grabowska
5/5

Piękne, przestronne wnętrza, odnowione sale. We wnętrzu Zamku, jest i biblioteka, oprócz tego że ładnie wygląda, to służy mieszkańcom.

Zamek w Stopnicy - Stopnica
Andrzej Nowacki
5/5

Polecam odwiedzić w trasie nad Chańcze.Zadbany ogarnięty zameczek,widać prowadzony odpowiednią ręką od dawien dawna po chwilę obecną.Jestem za kultywowaniem i i dbaniem o lokalne i nie tylko Polskie zabytki ze swoją historyczna duszą,polecam piotr

Zamek w Stopnicy - Stopnica
Errr CeEl
3/5

Niestety byłem tam w sobotę (04.08.2018) i jedyne co mogłem zobaczyć to budynek z zewnątrz. Szkoda

Zamek w Stopnicy - Stopnica
Patrycja Szkudlarek
5/5

Zamek znajduje się w Stobnicy, 50 kilometrów od Poznania. Stoi na sztucznym zbiorniku na kanale Kończak.

O jego budowie praktycznie nikt nie wiedział. Teren wokół kanału jest otoczony ogrodzeniem, nie ma do niego dostępu. Dopiero zdjęcia satelitarne pokazują, z jak dużą inwestycją mamy do czynienia.

14 kondygnacji, wieże sięgające ponad 40 metrów wysokości. Wewnątrz zaprojektowano 46 mieszkań na 97 osób plus 10 dla obsługi. Do tego podziemne garaże, własna kotłownia, przepompownia i oczyszczalnia ścieków.

Zamek w Stopnicy - Stopnica
Jakub Grochowski
3/5

Dobre miejsce do zwiedzania byłem na wycieczce drożyzna ale fajny pomysł na wyjazd w niedzielę

Zamek w Stopnicy - Stopnica
irek no
4/5

Świetny ośrodek kulturalny. W środku biblioteka, sala komputerowa, nauka muzyki dla dzieci od 8-go roku życia, darmowe porady prawne. Budynek odnowiony, dostęp dla osób niepełnosprawnych (winda). Ładnie utrzymany park z kompleksem sportowym.

Zamek w Stopnicy - Stopnica
Wojtek JJ180
5/5

Przede wszystkim dom kultury, biblioteka z salami wystawowych.Udana rekonstrukcja wprawdzie nie mająca nic wspólnego z pozostałościami po pożarze, który strawił pierwsze piętro. Zachwyca idea odbudowy oraz ciągłości historii.

Go up