D - Stopnica

Adres: Tadeusza Kościuszki 43C, 28-130 Stopnica, Polska.

Specjalności: Dhaba.

Opinie: Ta firma ma 73 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja D

D Tadeusza Kościuszki 43C, 28-130 Stopnica, Polska

Dhaba Tadeusza Kościuszki 43C to miejsce, które zapewnia autentyczne doznania kulinarne związane z kuchnią indyjską. Znajduje się pod adresem Tadeusza Kościuszki 43C, 28-130 Stopnica, Polska.

Specjalizują się w daniach typowych dla Dhaba, czyli tradycyjnych, domowych restauracji w Indiach. Ich menu oferuje bogaty wybór dań, które zachwycą każdego miłośnika kuchni indyjskiej.

Opinie na temat Dhaba Tadeusza Kościuszki 43C są bardzo pozytywne. Firma posiada aż 73 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.3/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu klientów.

Dla osób poszukujących autentycznych smaków Indii, Dhaba Tadeusza Kościuszki 43C jest idealnym miejscem do odwiedzenia. Znajduje się w dogodnej lokalizacji w Stopnicy, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców oraz turystów.

Jeśli szukasz wyjątkowego doświadczenia kulinarne i chcesz spróbować prawdziwej kuchni indyjskiej, koniecznie odwiedź Dhaba Tadeusza Kościuszki 43C. Ich bogate menu i przyjazna atmosfera z pewnością zachwycą Twoje podniebienie.

Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z Dhaba Tadeusza Kościuszki 43C poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik i cieszyć się wyjątkowymi smakami kuchni indyjskiej

Recenzje dla D

D - Stopnica
Mateusz Biernacki
4/5

Jest możliwość płatności kartą. Czas nie jest wcale krótszy niż w innych myjniach z których korzystam. Nie zaobserwowałem też słabego ciśnienia z dyszy. Jedyna różnica to środek do czyszczenia felg podawany jest z tej samej lancy co cała reszta. Wydaje się też słabszy. W innych myjniach jest od tego dedykowany wąż.

D - Stopnica
Mariusz „DrN” Dereń
2/5

Bardzo krótki czas mycia, ciśnienie słabe. Mycie wstępne wydaje się że jest bardzo mało środka a dużo wody. Jakoś nie powala. Nie mogę polecić.

D - Stopnica
Dawid M.
1/5

Nie polecam, z dostępnych programów działa tylko nr 3, brak informacji o awarii. Opcja płatności kartą zaczynającą się od 4 zł to również lekka przesada.

D - Stopnica
Grzegorz Sieradzki
4/5

Spoko myjnia. Nie ma za dużo stanowisk, ale jest rozmienianiarka do banknotów i w miarę dobrze się czyści wóz

D - Stopnica
Robert Nic
1/5

Nie Polecam! Słabe ciśnienie! Bardzo ale to bardzo krótki czas mycia!!

D - Stopnica
a A
5/5

Polecam. Najlepsza w porównaniu z tymi w okolicy. Liczę że właściciel nadal utrzyma ją na tym poziomie odnośnie temperatury wody, środka myjącego i stanu urządzeń.

D - Stopnica
A
4/5

Jest OK. Chociaż mocno skrócił się czas mycia za te samą kwotę na przestrzeni ostatnich miesięcy.

D - Stopnica
emerytowany emeryt na emeryturze
3/5

Słabe ciśnienie myjnia okej najlepsza w stopnicy jak na razie

Go up