Zamek Dubiecko - Dubiecko

Adres: Zamkowa 1, 37-750 Dubiecko, Polska.
Telefon: 166511058.
Strona internetowa: zamek.dubiecko.com.
Specjalności: Restauracja, Noclegi ze śniadaniem, Zamek, Obiekt przeznaczony do organizacji imprez, Hotel na wydłużony pobyt, Sale konferencyjne, Obiekt historyczny, Hotel, Sala weselna.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na miejscu, Dostawa, Dobre drinki, Kominek, Muzyka na żywo, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Dania ekologiczne, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, To miejsce oferuje dania wegańskie, W ofercie dania wegetariańskie, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 2122 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Zamek Dubiecko

Zamek Dubiecko to malowniczo położony obiekt w Dubiecku, Polska, znajdujący się pod adresem Zamkowa 1, 37-750 Dubiecko. Jest to miejsce o bogatej historii, które oferuje wiele atrakcji dla swoich gości. Zamek Dubiecko specjalizuje się w restauracji, noclegach ze śniadaniem, organizacji imprez, salach konferencyjnych oraz jako hotel na wydłużony pobyt.

Dodatkowo, obiekt ten charakteryzuje się jako obiekt historyczny, z pięknym ogrodem, dostępem dla osób na wózkach oraz toaletą przystosowaną dla nich. Goście mogą tu także skorzystać z dostawy, dobrej muzyki na żywo, kominka oraz różnorodności alkoholi, w tym wysokoprocentowych. Zamek Dubiecko oferuje dania ekologiczne, wegańskie oraz wegetariańskie, a także śniadanie, obiad, kolację, desery, kawę, koktajle, piwo, wino oraz inne napoje.

Zamek Dubiecko cieszy się dobrą reputacją, o czym świadczy 2122 recenzje na Google My Business, przy średniej ocenie 4.6/5. Jest to miejsce przyjazne dla rodzin, z możliwością rezerwacji, płatności kartą oraz dostępem do bezpłatnego parkingu.

Dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca na wypoczynek, organizację wydarzenia czy romantyczną kolację, Zamek Dubiecko jest doskonałym wyborem. Znajduje się w urokliwym miejscu, oferującym wiele atrakcji oraz wysoką jakość usług.

Zamek Dubiecko zachęca do kontaktu poprzez swoją stronę internetową zamek.dubiecko.com, gdzie można znaleźć więcej informacji o ofercie oraz zarezerwować pobyt. Nie wahaj się skontaktować z nimi i doświadczyć niezapomnianych chwil w tym wyjątkowym miejscu!

Recenzje dla Zamek Dubiecko

Zamek Dubiecko - Dubiecko
czapix czapix
5/5

Restauracja zaskoczyła nas wyjątkowością swoich smaków. Odwiedziliśmy to miejsce w walentynki i jak zawsze nie zawiedliśmy się. Świetna atmosfera muzyka na żywo. Sam wystrój zasługuje na dodatkową opinię. Chcę również pochwalić kelnerkę Basię, która profesjonalnie i z pełną klasą obsługiwała nasz stolik. Na pewno tu jeszcze wrócimy.

Zamek Dubiecko - Dubiecko
wald man
5/5

Wizyta w restauracji z okazji Walentynek.
Super doświadczenie, obsługa przemiła i jednocześnie profesjonalna. Pani Basia ?
Jedzenie fantastyczne, dziczyzna znakomita... Przystawka rewelacyjna...
Polecam

Zamek Dubiecko - Dubiecko
L B
1/5

Nie świadczy o tym miejscu dobrze pokaz fajerwerków przy okazji różnych okazji, zwłaszcza imprez sylwestrowych. Mam nadzieję, że tak jak palenie papierosów jest już nałogiem, który przynosi wstyd, tak pokazy fajerwerków będą źle świadczyć o organizatorach imprez. Brak zdolności i kompetencji na dłuższą metę nie ukryje tanie widowisko dla pospólstwa.

Edit. Goście Zamku nie zostali nazwani pospólstwem, tylko pokaz fajerwerków widowiskiem dla pospólstwa, czyli w takim miejscu taki pokaz nie powinien mieć miejsca.

Zamek Dubiecko - Dubiecko
Katarzyna Michalik
5/5

Wyrazy wdzięczności dla Pana Maksymiliana za organizację naszej rodzinnej imprezy oraz dla Pana Wojciecha. Było pięknie i bardzo smacznie. Obsługa bardzo miła i pomocna. Miejsce bajeczne. Polecamy!

Zamek Dubiecko - Dubiecko
Wojciech G.
5/5

Bardzo urokliwe miejsce. Odwiedziłem przy okazji wesela i zdecydowanie polecam. Miejsce bajkowe w otoczeniu pięknych krajobrazów i przyrody. Na terenie zamku wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Liczne pomniki przyrody, a podczas zwiedzania można spotkać różne zwierzęta. Obecny plac zabaw dla dzieci i zagroda z alpakami. Zamek bardzo ciekawy i urządzony w klimacie myśliwskim wraz ze sporą kolekcją eksponatów. Kuchnia bardzo dobra, obsługa profesjonalna i miła, pokoje czyste. Polecam!

Zamek Dubiecko - Dubiecko
Tomasso CK
5/5

Hotel mieszczący się wewnątrz pałacu w stylu klasycystycznym, położony na terenie starego parku. Wewnątrz czuć historyczny klimat, pokoje czyste i dość przestronne. Jedzenie urozmaicone i smaczne a obsługa hotelu bardzo miła. Wokół hotelu dużo miejsca do spacerów i wypoczynku na powietrzu.

Zamek Dubiecko - Dubiecko
Aleksandra Witkowska
3/5

-Opłatą za małego psa 80 zł/doba. Takich cen nie widzieliśmy nawet w Zakopanem. Chciwość(((

-Podczas pobytu w hotelu miałam urodziny - personel absolutnie nie zareagował, chociaż wiedzieli o tym

+Piękny park

Polecam bardziej spać w hotelu, niż w „zamku”. wydaje mi się, że to nie jest nawet zamek, tylko przybudówka

+Dobre śniadanie. Byliśmy w środku tygodnia, wiec w hotelu było niewielu gości, dlatego śniadanie było serwowane każdemu gościowi osobno

+Cudowne papugi

Zamek Dubiecko - Dubiecko
Robert Sowiński
4/5

Bardzo miły lokal, robi wrażenie. Sernik z dyni super

Go up