Dobros Kebabos - Dubiecko

Adres: Przemyska 27, 37-750 Dubiecko, Polska.
Telefon: 697452815.
Strona internetowa: web.facebook.com.
Specjalności: Fast food, Kebab.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Jedzenie późnym wieczorem, Obiad, Kolacja, Miejsca siedzące, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 465 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Dobros Kebabos

Dobros Kebabos to miejsce, które nie może być przegapione dla miłośników fast foodu, a zwłaszcza kebabów. Znajduje się pod adresem Przemyska 27, 37-750 Dubiecko, w Polsce. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 697452815, a także odwiedzić ich stronę internetową web.facebook.com.

Specjalnością tego miejsca są oczywiście kebaby, ale również inne dania typu fast food. Dodatkowo, restauracja oferuje ogródek, możliwość zamówienia na wynos, obsługę na miejscu, jedzenie późnym wieczorem, obiady, kolacje, miejsca siedzące, toaletę, swobodną atmosferę, obsługę grupową oraz akceptuje karty kredytowe.

Opinie na temat Dobros Kebabos są bardzo pozytywne, firma zdobyła aż 465 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.2/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Dla osoby poszukującej smacznego i szybkiego posiłku, Dobros Kebabos jest idealnym wyborem. Zlokalizowana w dogodnym miejscu, restauracja oferuje szeroki wybór dań, w tym pyszne kebaby, a także zapewnia wygodne warunki dla klientów, takie jak miejsca siedzące, toaletę i akceptację płatności kartą kredytową.

Jeśli szukasz miejsca na smaczną i szybką przekąskę, nie zwlekaj i odwiedź Dobros Kebabos. Skorzystaj z ich strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować stolik. Smacznego!

Recenzje dla Dobros Kebabos

Dobros Kebabos - Dubiecko
Miniemouse
5/5

Zachęcona ogromną kolejką po dłuższej przerwie od jedzenia w tym miejscu jestem pod ogromnym wrażeniem! Jednak czasami konkurencja jest potrzebna ?Porcja ogromna, bardzo dużo mięsa (80%) sosy bardzo dobre, surówki świeże. Jedyny minus to niezachęcająca obsługa, ale to wybacza dobry kebab
Polecam i na pewno wrócę

Dobros Kebabos - Dubiecko
Gabriela Słowik
5/5

Zachęceni opiniami spróbowaliśmy małej pity i rollo. Po otrzymaniu zamówienia, mieliśmy wrażenie, że tutejsza mała pita odpowiada wadze i rozmiarowi mega w innych miejscach.
Rollo ciekawe, ze świeżymi warzywami.
Mięso mieszane rozłożone równomiernie

Na pewno wrócę!!

Dobros Kebabos - Dubiecko
Rudasek
5/5

Kebab najlepszy w Dubiecku i okolicy, mała pita jest większa niż duża w samirze. Kebab pyszny soczysty, nie cieknie nic z niego. Sosy pierwsza klasa, a pani z obsługi mega miła. Polecam napewno jeszcze wrócę

Dobros Kebabos - Dubiecko
Katarzyna Pl
5/5

Najpyszniejszy kebab jaki kiedykolwiek jadłam. Kurczak w picie z sosem mieszanym - mięsko odpowiednio wilgotne, nie spalone, sosów w sam raz i przede wszystkim kebab ogromny. Fakt, Panie dają do niego bardzo dużo miesa, ale przy składaniu zamówienia można poprosić o więcej surowki i nie ma z tym żadnego problemu. Cena za średni kebab to 17 zł i ja osobiście nie jestem go w stanie zjeść na raz, albo kupujemy jednego na 2 osoby. W Samirze za 15 zł otrzymałam mały ogryzek, po ktorego zjedzeniu nabieram dopiero ochoty na jedzenie. Panie bardzo miłe i pomocne. Gorąco polecam, dla mnie istnieje tylko dobros kebabos, inne kebsy niech się schowają.

Dobros Kebabos - Dubiecko
Mariusz Grzęczypała
5/5

Jestem z dubiecka i dobros kebabos to najlepszy kebab w tym mieście. Kebab pita za 13.50 jest ogromna, dużo mięsa a sosy pierwsza klasa, jest tanio a obsługa bardzo miła tak samo właściciel.

Dobros Kebabos - Dubiecko
Albercik 134
1/5

Nie wiem jak to można nazwać kebabem to nawet obok kebaba nie stało. Ja bym to nazwał odpadem nic w tym kebabie nie smakuje, mięso jest tragedia nie wiem skąd oni je biorą i sorówki tak samo. Lepiej zapłacić pare złoty w samirze i zjeść coś godnego swojej ceny niż to. Nie polecam wszystkim.

Dobros Kebabos - Dubiecko
Grze Ste
1/5

Zamawiałem na wynos przez tel pani mowiła że będzie za 15 min przyjeżdżam a pani jeszcze do mnie skacze gdzie pan był spuzniłem się 5 min powiedziałem że ja będę jak coś jadł zimne a nie pani jeszcze burczy pod nosem ma szczęście że ludzie byli bo by wiązankę dostała nigdy więcej tam, kebab zawinięty byle jak że jeść się nie da i w smaku nie dobre mięso wysuszone przepalone . Dobrze że samira otwierają to może da do zrozumienia i nauczą się robić kebababy i obsługe zmienia panią BLONDYNE przemądrzała !!!!

Dobros Kebabos - Dubiecko
Karolina S
5/5

Pyszny kebab z super doprawionym kurczakiem. Polecam. Solidna porcja w dobrej cenie. Mniam

Go up