Zakątki Smaków - Jonkowo

Adres: ks. Jana Hanowskiego 26a, 11-042 Jonkowo, Polska.
Telefon: 505174151.
Strona internetowa: zakatkismakow.eatbu.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Bar na miejscu, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 31 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Zakątki Smaków

Zakątki Smaków to restauracja usytuowana w Jonkowie, Polska, która oferuje wyjątkowe doznania kulinarne dla swoich gości. Znajduje się pod adresem ks. Jana Hanowskiego 26a, 11-042 Jonkowo, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców, jak i turystów odwiedzających okolicę.

Restauracja Zakątki Smaków specjalizuje się w doskonałych daniach, które zachwycają podniebienia klientów. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 505174151 lub odwiedzić ich stronę internetową zakatkismakow.eatbu.com, aby zapoznać się z pełnym menu i zarezerwować stolik.

W restauracji Zakątki Smaków znajdziesz bar na miejscu oraz specjalnie przygotowane dania dla dzieci, co sprawia, że jest to idealne miejsce na rodzinne obiady czy spotkania ze znajomymi. Firma cieszy się dobrą opinią, posiadając aż 31 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.1/5.

Dla osób poszukujących wyjątkowego doświadczenia kulinarne, Zakątki Smaków jest doskonałym wyborem. Znajduje się w malowniczej okolicy, oferuje szeroki wybór dań i napojów, a także przyjazną atmosferę. Polecamy skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik i cieszyć się wyjątkowymi smakami jak najszybciej

Recenzje dla Zakątki Smaków

Zakątki Smaków - Jonkowo
Jarek
5/5

Właścicielka świetnie gotuje, nadrobiliśmy trochę drogi jadąc z Litwy do Trójmiasta, aby zamówić wątróbkę zapiekaną z boczkiem- pycha!
Pomimo braku zainteresowania innych tym daniem ( nie ma już tej pozycji w menu) naprawdę polecam - smak rewelacyjny!!! W skali od 1 do 5 daję 6!.
Zapytaj się właścicielki i zamów! Nie będziesz żałował!

Zakątki Smaków - Jonkowo
Iza Iza
5/5

Bardzo smaczne domowe jedzenie, porcje duże. Placki ziemniaczane ekstra, z mala ilością tłuszczu:) kapuśniak z młodej kapusty przepyszny.

Zakątki Smaków - Jonkowo
Maria Jeznach-Dutkowska
5/5

Pysznie i domowo. Ciasto smaczne, potrawy dobrze doprawione. To zasługa Pani Stasi, właścicielki restauracji, mila obsluga. Wielki ukłon dla właścicielli i personelu.

Zakątki Smaków - Jonkowo
Monika Borawska
1/5

Nie polecam. Jedzenie nie świeże. Kartacze kwaśne,mięso gyros robione dawno. Chleb .... No cóż tragedia.

Zakątki Smaków - Jonkowo
Tomasz Ch
3/5

W tym lokalu cofniesz się do czasów PRL-u,jedzenie średnie a cena dość duża.

Zakątki Smaków - Jonkowo
Mateusz S
5/5

Bardzo dobre domowe jedzenie w niskiej cenie. Bardzo miła obsługa

Zakątki Smaków - Jonkowo
Sławomira Peciakowska
1/5

Pocałowałam klamkę.Brak informacji że urlop. Fe ...klient nie liczy się

Zakątki Smaków - Jonkowo
Tadzik C
5/5

Jedzenie bardzo dobre, miejsce godne polecenia!

Go up