Varvara Pizza - Jonkowo

Adres: ks. Jana Hanowskiego 11, 11-042 Jonkowo, Polska.
Telefon: 666120103.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Pizzeria.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Piwo, Obiad, Kolacja, Miejsca siedzące, Toaleta, Swobodna atmosfera, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 237 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Varvara Pizza

Varvara Pizza to Pizzeria znajdująca się pod adresem ks. Jana Hanowskiego 11, 11-042 Jonkowo, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 666120103. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: facebook.com.

Specjalizują się w przygotowywaniu pysznych pizz. Lokal oferuje również ogródek, możliwość zamówienia jedzenia na wynos oraz na miejscu. Jest przystosowany dla osób poruszających się na wózkach. Można tam również znaleźć alkohol, jedzenie serwowane późnym wieczorem, kawę, małe porcje, piwo, obiad, kolację, miejsca siedzące, toaletę oraz swobodną atmosferę. Akceptowane są karty debetowe i kredytowe, a także usługi płatności mobilnych NFC. Miejsce jest odpowiednie dla dzieci i oferuje bezpłatny parking.

Opinie na temat Varvara Pizza są bardzo pozytywne, firma posiada aż 237 recenzji na Google My Business. Średnia ocen wynosi 4.6/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można zjeść pyszną pizzę w przyjaznej atmosferze i mieć gwarancję wysokiej jakości obsługi, Varvara Pizza w Jonkowie jest idealnym wyborem. Z bogatym menu, dogodną lokalizacją i pozytywnymi opiniami, zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce.

Zachęcamy do skontaktowania się z Varvara Pizza poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub złożyć zamówienie na pyszną pizzę

Recenzje dla Varvara Pizza

Varvara Pizza - Jonkowo
Patrycja Zielińska
1/5

Do pizzeri trafiliśmy z polecenia. Zamówiliśmy trzy pizze. Dostawa była bardzo szybko, to na plus. Pizze były cieple- to także fajnie. Ale zamówienie nie dojechało kompletne( brak zamawianej oliwy) oraz dodatki na pizzach się nie zgadzały. Pani która obsługiwała zamówienie nie chciała rozwiązać problemu i po mojej stanowczej interwencji wysłała kierowcę z pieniędzmi( oczywiście towar został zwrócony). Cena 130 zł za trzy pizze była całkowicie nieadekwatna do jakości. Oczekiwania w takiej cenie były jednak większe. Kierowca niesympatyczny, pyskaty. Rozumiem, że prawdziwa pizza włoska ma mało dodatków, ale te były w bardzo ale to bardzo okrojonej wersji. Oczywiście paragonu brak i problemy z rozliczeniem za zwrot.

Varvara Pizza - Jonkowo
MLODY MAJOR
3/5

Pizza smaczna, kiedyś częściej zamawiałem. Teraz dwie sztuki z dostawą to prawie 100 zlotych. Trochę mała i cena wysoka, smak ok.

Varvara Pizza - Jonkowo
Kamila „Kama”
5/5

Wybitna pizza!
Składniki świeże, idealnie skomponowane. Ciasto zaskakująco chrupiące, świetnie przypieczone. Polecam smakoszom ?

Varvara Pizza - Jonkowo
Kasia Jastrzębska
4/5

Pizza w smaku dobra, ale ciasto wyjątkowo cienkie. Tak cienkie, że bardziej przypominało wyschnięty podpłomyk niż pizze.

Varvara Pizza - Jonkowo
Krystian Lawryk
4/5

Spoko wystrój z fajnym widoczkiem dobra pizza ale trochę droga, dodał bym coś na ścianę jeszcze i by było idealnie ?

Varvara Pizza - Jonkowo
olo ratu
1/5

Obrzydliwy, przesolony placek z glutowatymi pieczarkami polanymi keczupem. pierwszy i ostatni raz. Coś koszmarnego, poszło do kosza.

Varvara Pizza - Jonkowo
Anna Milczanowska
5/5

Pizza pyszna ! Typowo włoska. Bardzo miła I pomocna obsługa 🙂 zwłaszcza jak jest się tam pierwszy raz. Napewno skorzystam ponownie 🙂

Varvara Pizza - Jonkowo
Adam Witos
5/5

Bardzo smaczna pizza! Szybka obsluga i przystepne ceny. Polecam!

Go up