Zajazd Litewski/ Puńsk - Puńsk

Adres: Szkolna 67, 16-515 Puńsk, Polska.
Telefon: 697161417.
Strona internetowa: zajazdlitewski.pl.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Toaleta dla osób na wózkach, Alkohol, Kawa, Małe porcje, Piwo, Wino, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 258 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Zajazd Litewski/ Puńsk

Zajazd Litewski/ Puńsk jest popularną restauracją położoną w miejscowości Puńsk, w Polsce. Znajduje się pod adresem Szkolna 67, 16-515 Puńsk. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 697161417. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej zajazdlitewski.pl.

Restauracja Zajazd Litewski słynie z specjalności kuchni oraz oferty, która obejmuje dania na wynos, dostawę, małe porcje, obiady, kolacje, katering, desery, a także szeroki wybór alkoholi, kawy, piwa i wina. Oferuje też miejsca siedzące w ogródku oraz wewnątrz lokalu, a także bar na miejscu. Toaleta dla osób na wózkach, możliwość rezerwacji, akceptowane karty kredytowe, bezpłatny parking, oraz odpowiednie warunki dla dzieci to tylko niektóre z udogodnień, jakie można znaleźć w Zajeździe Litewskim.

Firma cieszy się dobrą reputacją, co potwierdzają liczne opinie online. Znajdują się tam aż 258 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4/5. Klienci chwalą przede wszystkim smaczne jedzenie, przyjazną obsługę oraz przyjemny klimat restauracji.

Jeśli szukasz miejsca na pyszny obiad, romantyczną kolację czy spotkanie z przyjaciółmi, Zajazd Litewski/ Puńsk jest idealnym wyborem. Z bogatą ofertą kulinarą i przyjazną atmosferą z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Nie czekaj dłużej i odwiedź ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub skorzystać z innych oferowanych usług.

Rekomendacja: Skorzystaj z okazji i odwiedź stronę internetową Zajeźd Litewski/ Puńsk, by zapoznać się ze szczegółową ofertą oraz zarezerwować swoje miejsce. Smaczne jedzenie i przyjemna atmosfera czekają na Ciebie!

Recenzje dla Zajazd Litewski/ Puńsk

Zajazd Litewski/ Puńsk - Puńsk
Miłosz Wróbel
4/5

Jedzenie przepyszne, myśle ze jest to regionalna kuchnia w najlepszym możliwym wydaniu, kartacze ogromne z dużą ilością mięsa, barszcz czerwony podany w bardzo ciekawy sposób, bo z pieczonym pierogiem z mięsem. Zamawiając zestaw gospodyni dostajemy praktycznie wszystko co związane z typowa kuchnią tego regionu. Lokal znajduje się w urokliwej okolicy. Jedynymi wadami tej restauracji jest obsługa, która nie zawsze jest w stanie sprostać dużemu obłożeniu lokalu oraz specyficzne godziny otwarcia od 11 do 18

Zajazd Litewski/ Puńsk - Puńsk
Aleksander Kulesza-Milewski
3/5

Duża przestrzeń, dużo drewna i sympatyczna obsługa. To wszystko bardzo na plus. Niestety około godziny 17 zabrakło już kartaczy na które przyjechaliśmy. Za to jednak nie obniżam oceny bo wykazuje to starania o to aby dania były świeże. Chłodnik, barszcz czerwony oraz kulebiaki bardzo smaczne (chociaż w dwóch sztukach na sześć trafił się zakalec). Bliny jednak trochę słabe, brakowało im smaku. Mieliśmy też wrażenie, że mięso chociaż smaczne jest takie samo we wszystkich daniach zmienia się tylko "obudowa". Sprytnie, ale jednak to lekko obniża jakość kuchni 🙂 zamawianie wielu dań nie zyskuje tak wiele na różnorodności jak by mogło. Polecamy to miejsce. 🙂

Zajazd Litewski/ Puńsk - Puńsk
Edyta Kijak
4/5

Miejsce warte odwiedzenia - pyszne, regionalne dania. Sympatyczna obsługa.
Barszczyk czerwony bardzo smaczny, Kiszka ziemniaczana wyborna. Oczywiście na deser świeżutki sękacz z kawą ?

Zajazd Litewski/ Puńsk - Puńsk
Łukasz Biskupski
2/5

Tekst na blogu kulinarnym okazał się opłacona reklama. Chaos na kuchni, wielu dań z karty nie ma, wydawanie dań w trzy światy: najpierw deser, potem cepeliny, potem zupa, bliny 10 min po tym jak wszystko inne było zjedzone... Same dania

Zajazd Litewski/ Puńsk - Puńsk
Zbigniew Nalepka
2/5

Kartacze, bliny, placki ze śmietaną i chłodnik. Tylko tyle pozostało z kuchni litewskiej. Kiedyś były bardzo smaczne soczewiaki. Obecnie, brak w karcie. Dleczego ?
Wege, nie pojedzą !!!
Brak klimatycznego pieca, który był 4 lata temu.

Zajazd Litewski/ Puńsk - Puńsk
Ilo Mi
5/5

Bardzo smaczne dania regionalne. Duże porcje. Klimatyczny zajazd. Przesympatyczna obsługa. Panie bardzo pomocne. Polecam

Zajazd Litewski/ Puńsk - Puńsk
Marek Wierzbiński
1/5

22.07.2023 byłem na obiedzie ze znajomymi - 6 osób. Totalna porażka. Zostaliśmy upokorzeni. Koleżanka złożyła zamówienie i w pierwszej kolejności 3 osoby dostały porcje kartaczy, po 40 min. zapytaliśmy o resztę zamówienia. Kelnerka stanowczo stwierdziła, że tylko tyle zamówiliśmy i nie słyszała o innym zamówieniu i koleżanka też. Poprosiliśmy więc o kartacze, bo na wcześniej zamówione danie trzeba czekać około 45 min. Kelnerka zaproponowała kiszki bo kartaczy już nie ma. Nie podała karty, czyli wniosek, że tego dnia serwowali tylko kiszkę i kartacze - które skończyły się po 15:00 (czynne do 18:00!!!) Wyszliśmy. Przy regulowaniu rachunku okazało się, że jednak zamówienie było złożone tylko nie podano. Totalny brak profesjonalizmu. Rekompensatą stały się 3 napoje, które trzej biesiadnicy dostali na obiad. Obsługa dość arogancka. Byłem tam trzeci i ostatni raz. Poprzednie razy też nie były bez uwag. Stanowczo nie polecam.

Zajazd Litewski/ Puńsk - Puńsk
Cezary Bełz
5/5

Jeśli degustować litewską kuchnię to zdecydowanie tutaj. Bliny jedyne w swoim rodzaju - podwójne, pulchne i chrupiące - wyśmienity smak.
Dla pewności, żeby nie jechać na darmo warto wcześniej zadzwonić i upewnić się, że obsłużą (często są tu imprezy), ale szefowa bardzo uprzejma i pomocna.

Go up