Wiejskie Dobroci - Izbicko

Adres: Powstańców Śląskich 46, 47-180 Izbicko, Polska.
Telefon: 883971171.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Zdrowa żywność, Sklep z nabiałem.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Swobodna atmosfera.
Opinie: Ta firma ma 14 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.9/5.

Lokalizacja Wiejskie Dobroci

Wiejskie Dobroci to miejsce, które zachwyca swoją atmosferą i jakością oferowanych produktów. Znajduje się pod adresem Powstańców Śląskich 46, 47-180 Izbicko, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców i turystów. Numer kontaktowy to 883971171, więc zawsze można skontaktować się z nimi w razie pytań.

Sklep Wiejskie Dobroci specjalizuje się w zdrowej żywności oraz w sprzedaży nabiału. Ich oferta jest różnorodna i zawsze najwyższej jakości. Firma prezentuje się jako własność kobiety, co dodaje jej uroku i kobiecego wyczucia w doborze produktów.

Na ich stronie internetowej facebook.com można znaleźć więcej informacji o ofercie oraz zdjęcia produktów. Firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów, posiadając 14 recenzji na Google My Business z średnią oceną 4.9/5, co potwierdza wysoką jakość świadczonych usług.

Dla osób poszukujących zdrowej i smacznej żywności, Wiejskie Dobroci jest idealnym miejscem do odwiedzenia. Swobodna atmosfera sklepu oraz dbałość o jakość produktów sprawiają, że każdy klient czuje się tam komfortowo i mile widziany.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Wiejskich Dobroci i zapoznania się z ich ofertą. Nie wahaj się skontaktować z nimi, aby spróbować pysznych i zdrowych produktów, które z pewnością Cię zachwycą!

Recenzje dla Wiejskie Dobroci

Wiejskie Dobroci - Izbicko
Basia _
5/5

Kontakt bez problemu, można podjechać w godzinach otwarcia lub ewentualnie zadzwonić.
Parking tuż przed posesją.
Pyszne sery i masło. Na pewno wrócę nie raz, bo bardzo mi smakowało.

Wiejskie Dobroci - Izbicko
Jacek Stupinski
5/5

Byłem miło zaskoczony podczas wizyty. W sklepiku lada wypchana smakowitymi serami po same brzegi.Pani Mirela miła i otwarta lubi to robić i o tym opowiadać. Polecam zrobić zakupy !!

Wiejskie Dobroci - Izbicko
Ale Pe
5/5

Fantastyczne sery, uwielbiamy i jak tylko jest możliwość to jeździmy na zakupy. Najlepsze sery w okolicy. Dzięki wiejskim dobrociom w ogóle odkryłam świat smakow serów.
Polecam!!!!!

Wiejskie Dobroci - Izbicko
astepien72
5/5

Przedsiębiorcza, sympatyczna i przede wszystkim empatyczna dziewczyna z wielkim sercem dla zwierząt. Przy okazji pyszne sery i jaja. Polecam wszystkim!

Wiejskie Dobroci - Izbicko
Jarek Jarek
4/5

Bardzo smaczne serki wiejskie w kilku smakach

Wiejskie Dobroci - Izbicko
Daniel De
5/5

Ja tu jeszcze wrócę!!! Palce lizać 🙂

Wiejskie Dobroci - Izbicko
Andrzej Szladowski
5/5

Super miejsce, sery pierwsza klasa.

Wiejskie Dobroci - Izbicko
Marcin Bok
5/5

Polecam serdecznie

Go up