Pik. Restauracja - Izbicko

Adres: Powstańców Śląskich 1, 47-180 Izbicko, Polska.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Obiad, Kolacja, Desery, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 13 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.8/5.

Lokalizacja Pik. Restauracja

Pik. Restauracja Powstańców Śląskich 1, 47-180 Izbicko, Polska

Pik. Restauracja to popularna restauracja położona pod adresem Powstańców Śląskich 1, 47-180 Izbicko, Polska. Specjalizuje się w szerokim wyborze dań kuchni polskiej i międzynarodowej. Restauracja oferuje również możliwość zamówienia jedzenia na wynos oraz posiada przytulny bar na miejscu, gdzie można spróbować różnorodnych alkoholi, w tym wysokoprocentowych.

W menu restauracji Pik. Restauracja znajdują się dania na obiad, kolację oraz pyszne desery. Można również skosztować kawy, koktajli, piwa i wina. Restauracja jest otwarta do późnych godzin wieczornych, co sprawia, że jest idealnym miejscem na wieczorne spotkania ze znajomymi.

Oprócz tego, restauracja jest odpowiednia dla rodzin z dziećmi, a także oferuje możliwość rezerwacji stolika dla większych grup. Akceptowane są karty debetowe i kredytowe, a także usługi płatności mobilnych NFC.

Opinie na temat Pik. Restauracja są zróżnicowane, firma posiada 13 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 2.8/5. Niektórzy klienci chwalą atmosferę lokalu oraz szeroki wybór dań, jednak inni wyrażają pewne zastrzeżenia co do obsługi.

Jeśli szukasz miejsca na smaczny posiłek w przyjaznej atmosferze, Pik. Restauracja może być idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej, gdzie można zapoznać się z pełnym menu oraz zarezerwować stolik. Nie wahaj się skontaktować z nimi i doświadczyć wyjątkowej kuchni w Pik. Restauracja!

Recenzje dla Pik. Restauracja

Pik. Restauracja - Izbicko
pawel sch
1/5

Ogólnie tragedia. Byliśmy ze znajomymi z dzieciakami. Zamówienie na dwa rachunki. Dorośli dostali jedzenie z jednego rachunki dzieciaki z drugiego. Do jednego stolika dania donoszone w 4-5 turach. inne stoliki były obsługiwane zanim podano nasze pełne zamówienie. Ogólnie jedzenie nie najgorsze ale organizacja na najniższym poziomie. Więcej tutaj nie zjem. Dzieci czekały na kotlecik z frytkami 40 minut a w restauracji ledwo 10 osób. Ogólnie organizacja tragedia.

Pik. Restauracja - Izbicko
Agatju
1/5

Fatalna obsługa, jedzenie nie najlepsze, kiepski wjazd/wyjazd.

Pik. Restauracja - Izbicko
Anna Kania
5/5

Miła obsługa, dobra lokalizacja i pyszne jedzonko. Polecam.

Pik. Restauracja - Izbicko
Juroo Boyjka
1/5

Dostałem biegunki po pizzy nie polecam

Pik. Restauracja - Izbicko
Justyna Grünert
5/5

Miła obsługa i pyszna pizza.?

Pik. Restauracja - Izbicko
Maria
5/5

Pizza bardzo dobra

Pik. Restauracja - Izbicko
Michał Stachoń
5/5

Super obsługa i klimat super

Pik. Restauracja - Izbicko
Böse Tante
1/5

Glatzköpfiges Personal hatte offensichtlich keine Lust. 12.45, nur Kaffee und Kuchen. Hunde nich erwünscht. Sind wieder gegangen.
Kein weiterer Gast, Parkplatz leer

Go up